لایسنس اشتراکی چیست

لایسنس اشتراکی چیست


اگر قصد تهیه یک لایسنس روی سرورتان را دارید حتما این سوال برایتان پیش آمده که لایسنس اشتراکی چیست ؟ چرا نصب می شود و کاربرد آن چیست ؟

حتما تاکنون برایتان پیش امده که یک محصول مثل نرم افزار را خریداری کنید که لایسنس داشته باشد. تمام نرم افزارهای تجاری دارای لایسنس هستند و برای استفاده از آنها لازم است تا لایسنس آن را داشته باشید.

موضوع داشتن لایسنس فقط مخصوص نرم افزارهایی که روی کامپیوتر نصب می شوند نیست! حتی در دنیای سرورهای مجازی و سایت ها، نصب قالب ها و برنامه ها روی هاست هم داشتن لایسنس اهمیت زیادی دارد. همانطور که استفاده از یک نرم افزار یا اپلیکیشن نال شده می تواند امنیت کامپیوتر یا موبایلتان را به خطر بیندازد استفاده از نرم افزارهای نال شده و بدون لایسنس روی سرور سایت هم امنیت آن را به خطر می اندازد.

لایسنس اشتراکی چیست ؟

لایسنس اشتراکی چیست ؟

با توجه به تحریم هایی که برای ما ایرانی ها وجود دارد تهیه لایسنس از شرکت های خارجی  دشوار است.

به دلیل تحریم ها نمی توان به آسانی حساب ارزی داشت و لایسنس را خریداری کرد. از طرف دیگر قیمت این لایسنس ها برای ما ایرانی ها بسیار گران بوده و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست.

بسیاری از شرکت های سازنده ، ایران را در لیست تحریم ها قرار داده و کاربران ایرانی اجازه خریداری لایسنس را ندارند. حتی در بسیاری از موارد با مسدود شدن حساب کاربری روبرو خواهند شد. اما چاره کار چیست ؟

پیشهاد ویژه : خرید سرور مجازی ابری از سابین سرور

چطور می توان لایسنس را از ایران خریداری کرد؟

برای رفع این مشکل در اینجا بحث لایسنس اشتراکی مطرح می شود. لایسنس اشتراکی راه حل دور زدن تحریم هاست.

لایسنس اشتراکی در واقع همان لایسنس اورجینال و اصلی است.

با ترفند خاصی لایسنس اصلی بدون اینکه شرکت سازنده مطلع شوند در اختیار کاربران قرار داده می شود. هیچ تفاوتی با لایسنس اصلی ندارد و نال شده نیست.

به دلیل اینکه بین کاربران به اشتراک گذاشته می شود به این نوع لایسنس، لایسنس اشتراکی گفته می شود.

از نظر اقتصادی لایسنس اشتراکی بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر است. بدون هیچ نگرانی می توان از آن استفاده کرد و دیگر نگرانی برای به خطر افتادن امنیت سایتتان نخواهید داشت.

مزایای این نوع لایسنس چیست ؟

لایسنس اشتراکی به دلیل ارزان قیمت بودن بسیار پرطرفدار است. بسیاری از وب مستران ترجیح می دهند به جای خرید لایسنس اصلی این نوع لایسنس را تهیه کنند.

به عنوان مثال قیمت لایسنس اورجینال بین 500 هزارتومان تا 1 میلیون تومتن باشد قیمت همان لایسنس به صورت اشتراکی تنها 30 تا 90 هزار تومان خواهد بود !

چطور license اشتراکی تهیه کنم ؟

در سابین سرور نیز امکان خرید لایسنس اشتراکی برای کاربران وجود دارد. پیشنهاد می شود از قسمت لایسنس اشتراکی قیمت، مشخصات و دلایل استفاده از این نوع لایسنس را مشاهده کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

فرشته شکوه نیامشاهده نوشته ها

Avatar for فرشته شکوه نیا

بیش از 9 سال است که کار ترجمه و تولید محتوا را دنبال کرده و حدود 2 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت دارد. علاقه زیادی به وردپرس و تجارت الکترونیک داشته و در حال حاضر به تیم تحریریه سابین سرور پیوسته اند.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *