_

تاریخچه سابین سرور

 

سال ۹۰ بود تصمیم بر ایجاد یک هاستینگ گرفته شد و با توجه به این تصمیمات ایرانی طرح متولد شد. ( اگر دوست دارید درباره ایرانی طرح بیشتر
بدانید اینجا را کلیک کنید )  ۵ سال و ۱۱ ماه بر روی دامنه iranitarh.com   تمام فعالیت های طراحی سایت ، میزبانی وب ( هاست – ثبت دامنه ) انجام می شد. اما با توجه به تصمیمات مدیریت سابین سرور ، تمام قسمت های سئو و بهینه سازی سایت ، طراحی سایت و هاستینگ به صورت کامل منفک شدند و در این تقسیم بندی ها سابین سرور متولد شد.
اکنون در هشتمین سال فعالیت خود با سابین سرور بسیار حرفه ای تر از قبل در کنار شما هستیم و به شما این اطمینان را می دهیم ، در سخت ترین شرایط اقتصادی کشور نیز میزبان سبز شما خواهیم ماند.

_
تاریخچه سابین سرور
چشم انداز سابین سرور
_

چشم انداز سابین سرور

 

ما در سابین سرور مععتقد هستیم که هیچکس بی نقص و بی عیب نیست و نمی تواند باشد ( این بی عیبی و بی نقصی مخصوص خداست ) اما تلاش های مکرر تیم پشتیبانی فنی سابین سرور همیشه برآن است تا بهترین تنظیمات را بر روی سرور ها انجام دهند تا شما به عنوان استفاده کننده از سرویس های سابین سرور آسایش خاطر داشته باشید و بخاطر مشکلات پوچ و هیچ وقت خود را هدر ندهید. ما به عنوان پشتیبانان لحظه ای شما در سابین سرور اعتقاد داریم که هیچکس نمی تواند تمام نیاز ها تکنولوژیست خود را تأمین کنید ، بنابر این برای برطرف کردن این نیاز ها نیاز به هزینه های بسیار بسیار بالاست ، ما در سابین سرور این امکانات را با هزینه ای بسیار معقول خدمت شما تقدیم می کنیم و به شما این اطمینان را می دهیم که با استفاده از سرویس های سابین سرور خیال شما در دنیای مجازی همیشه راحت است . هدف نهایی سابین سرور این است : تبدیل به بزرگترین هاستیگ ایران تبدیل شویم . قطعا شما نیز به فکر این می افتید که اگر به بزرگترین هاستینگ ایران تبدیل شویم ، خدماتمان بی کیفیت شده و پشتیبانی نیز بسیار سخت خواهد شد. بزرگتر شدن را هدف نهایی قرار می دهیم تا شما یقین داشته
باشید سابین سرور حتی در کوچکترین مشکلات نیز در کنار شما خواهد بود.

_
_

اهداف سابین سرور

 

ما در سابین سرور یک سری جوان هایی هستیم که هر کدام یکبار در ایام قدیم بسیار از هاستینگ های خارجی و ایرانی خریدهایی انجام داده و هرکدام نیز اذیت هایی را متحمل شدیم و تلخی هایی را چشیده ایم که دوست نداریم شما به عنوان عضوی از خانواده سابین سرور طعمی از این تلخی ها را بچشید. بزرگترین هدف ما این است که شما به عنوان کاربر از ما خرید انجام میدهید و انتظار دارید در قبال هزینه ای که پرداخت می کنید ، سرویس را آنی تحویل گرفته و پشتیبانی لحظه ای نیز دریافت کنید. پس این یکی از نقطه قوت های واقعی ما در سابین سرور است که توانسته ایم با پشتیبانی لحظه ای و تحویل آنی سرویس ها رضایت شما عزیزان را جلب کنیم. یک هدف بسیار مهمی نیز در سابین سرور داریم که عبارت است از همیشه در دسترس بودن وب سایت های شما و راحت بودن خیال شما در دنیای مجازی است. ما این وظیفه را برعهده خود گرفته ایم تا با مدیریت حرفه ای سرور های سابین سرور و مانیتورینگ لحظه ای تمام سرور ها طعم شیرین داشتن یک سرویس بی نقص را به شما بچشانیم. پس خیال شما راحت است ؛ چون سابین سرور پشت شماست.

_
اهداف سابین سرور
_

شعار سابین سرور

 

شعار سابین سرور همراه با عمل است و این شعار را با توجه به اصولی که بر آن معتقد هستیم به وجود آورده ایم و تنها بدلیل داشتن شعار نبوده است . شعار هر مجموعه نشانگر توانایی و شخصیت و … آن مجموعه است شعار باید مناسب با برند باشد اما شعاری همراه با عمل.

_

سابین سرور در گذر زمان

_

آغاز فعالیت با ثبت دامنه ایرانی طرح

در سال 1390 با ثبت دامنه ایرانی طرح به عنوان مجموعه طراحی وب سایت شروع به فعالیت کردیم و به مدت یکسال در زمینه طراحی وب سایت با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا فعالیت نمودیم و موفق به جذب 20 مشتری در طی یکسال شدیم.

1390

ثبت شرکت و شروع فعالیت حقوقی و رسمی

بعد از یکسال فعالیت در زمینه طراحی سایت ، تصمیم به ثبت شرکت گرفته شد و در سال 1391 شرکت تجارت گستر ایرانیان به شماره ثبت 11266 به ثبت رسید و پس از آن توانستیم به عنوان یک شرکت طراحی سایت کوچک در شهر تبریز فعالیت رسمی و حرفه ای را آغاز کنیم.

1391

شروع فعالیت در زمینه میزبانی وب

با توجه به احساس نیاز مشتریان به خدمات میزبانی وب ، تصمیم گرفته شد که در کنار خدمات طراحی سایت ، سرویس های میزبانی وب و نمایندگی هاست نیز ارائه شود.بنابر این با ریسلری و دردسرهای فراوانش آشنا شدیم و اولین سرورهای اختصاصی خود را تجربه کردیم.

1392

شروع ارائه سرور مجازی ایران و آلمان

باتوجه به کوچک بودن مکان کار و کمبود نیرو ، اقدام به استخدام افراد کرده و نیروی پشتیبانی را قوی و سپس دفتر کاری خود را به یک جای بزرگتر منتقل کردیم. سپس باتوجه به دانش فنی نیروها ، اقدام به ارائه سرورهای مجازی ایران و آلمان کردیم . آن زمان بحث ابری اصلا در ایران مطرح نبود

1394

ثبت شرکت جدید با گستره فعالیت

با توجه به استقبال مردم در این 5 سال از خدمات ارائه شده ، در این سال علاوه بر تغییر نام شرکت به طراحان عصر تجارت ایرانیان ، فعالیت خود را در زمینه وب افزایش داده و نیروهای جدید برای واحد برنامه نویسی و توسعه ، واحد فروش و منابع انسانی استخدام کردیم تا بتوانیم بهترین خدمات را ارائه کنیم.

1395

بازهم گسترش کسب و کار و …

در سال 1397 مجدد بر اساس استقبال مشتریان ، تصمیم به گسترش شرکت و نقل مکان به دفتری بزرگتر گرفتیم . همچنین در این بین سرویس های هاست و نمایندگی به سبد محصولات ما اضافه گردید . همچنین در این سال برای اولین بار به ناچار بخاطر افزایش نرخ ارز مجبور به افزایش قیمت سرویس ها شدیم.

1397

تولد سابین سرور و …

با توجه به افزایش تعداد مشتریان ، سرویس ها و خدمات ارائه شده توسط این شرکت ، در اواخر 1397 و اوایل 1398 واحد های مختلف ایرانی طرح مانند ، طراحی سایت ، سئو وب سایت ، میزبانی وب به عنوان بخش های کاری مجزا از ایران طرح تقسیم شدند و در نهایت سابین سرور متولد شد .

1398

ارائه سرور مجازی روزانه

بعد از چند سال فعالیت حرفه ای و ارائه بیش از 10100 سرویس در این سال ها ، سرور مجازی روزانه نیز به سبد محصولات سابین سرور اضافه گردید ، سرویس های اضافه از سبد محصولات سابین سرور حذف شدند و همچنین بخش پشتیبانی نفرات جدیدی را برای خود فراهم کرد.

1399

افزایش مشتریان و تمهیدات امنیتی

مشتریان سابین سرور روز به روز افزایش پیدا کردند و خطرات امنیتی ما را تهدید میکرد. بنابراین تمهیدات امنیتی خاصی بر روی سرویسها لحاظ شد تا از کسب و کار شما عزیزان مراقبت ویژه ای داشته باشیم. همچنین ما توانسته بودیم در سال 1400 ، نزدیک به 13 هزار مشتری را میزبانی کنیم.

1400

وقفه کوتاهی در کار بوجود آمد…

در مهرماه 1401 با توجه به شدت فیلترینگ در کشور و فیلتر شدن تمام رنج ایپی های در اختیار سابین سرور ، به دلایلی نامعلوم فیلتر شده و ضرر و زیان بزرگی به شرکت وارد شد . اما با سعی و تلاش و علاقه ای که به این صنعت داریم ، بازهم سرپا شده و کار خود را از نو و مجددا از صفر شروع کردیم.

1401

رویکرد و سرویسهای جدید

در سال 1402 ، سرویسهای جدید در سابین سرور اضافه شدند و در طول چند ماه ابتدایی ، به فروش مورد انتظار رسیدند و استقبال خوبی شد. تعداد مشتریان به 14200 نفر رسید . کمپین بلک فرایدی و جشنواره نوروزی اجرا و استقبال بی نظیری شد و همچنین 2 ماه استفاده رایگان در خرید و تمدید یکساله نیز اضافه شد. همچنین جهت استفاده مشتریان از تمام خدمات در یک شرکت ، خدمات جدید در 1403 به شرکت اضافه خواهد شد.

1402

خدمات جدید و گسترده تر

هنوز در سه ماهه اول بهار 1403 هستیم و سرویس های طراحی سایت ، پشتیبانی سایت ، سابین آکادمی و هدف پیامک به جمع سرویس دهنده های شرکت سابین سرور اضافه شدند و در حال خدمت رسانی به مشتریان عزیز هستند. همچنین در ابتدای سال 1403 ، به جهت راحتی مشتریان و عبور از تحریم ها ، سرویس آنتی تحریم رونمایی شد و صرفا قرار است تنها بصورت تجاری برای مشتریان سابین سرور استفاده شود.

1403

آماده ایم شنوای صدای گرم شما باشیم

راه های مختلفی را جهت برقراری ارتباط با شما فراهم کرده ایم. میتوانید به آسانی با ما در ارتباط باشید.