رفتن به بالای صفحه

1390

ثبت دامنه ایرانی طرح

شروع فعالیت به صورت حقیقی و شخصی

شروع طرحی سایت با وردپرس و جوملا

1390

ثبت شرکت

ثبت شرکت تجارت گستر ایرانیان به شماره ثبت 11266 و تبدیل ایرانی طرح به شرکت خیلی کوچک و طراحی سایت در سطح تبریز

1392

هاستینگ
شروع فعالیت هاستینگ ایرانی طرح و ارائه هاست ارزان و نمایندگی هاست

1392-93

استقبال مردم
پیوستن 150 مشتری در طی یکسال به جمع ایرانی طرح و ارائه 790 سرویس هاست ارزان به مشتری ها

1393

ارائه نمایندگی
شروع ارائه سرویس هاست و نمایندگی هاست ایران (سی پنل ) از دیتا سنتر افرانت و پارس آنلاین

1394

شروع ارائه سرور مجازی آلمان و ایران
 • موفق شدن به ارائه 1700 سرویس به 600 مشتری فعال
 • گسترش شرکت و تغییر نام و هئت مدیره
 • شروع ارائه مستر و آلفا ریسلر

1395

تغییر نام شرکت
 • تغییر نام شرکت به طراحان عصر تجارت ایرانیان
 • استخدام کارمندان بیشتر برای پشتیبانی فنی
 • انتقال به دفتر بزرگتر برای پروژه های بزرگتر

1395-97

بزرگتر شدن
 • مستقر شدن در دفتر جدید
 • شروع ارائه سرور مجازی هلند و فرانسه
 • آغاز ارائه هاست و نمایندگی هاست دایرکت ادمین
 • افزایش تعرفه سرویس دهی به دلیل 6 برابر شدن قیمت ارز در سال 97

1397-98

ایجاد سابین سرور
 • راه اندازی بخش طراحی وب به صورت حرفه ای و گسترده
 • قبول سفارشات کامل طراحی سایت
 • تبدیل ایرانی طرح به سابین سرور
 • آغاز یک فعالیت کاملاً حرفه ای

1398-99

سرویس مجازی روزانه
 • اضافه کردن سرویس های سرور مجازی روزانه
 • ارائه 10100 سرویس فعال تا سال 98
 • استخدام کارمندان جدید جهت افزایش کیفیت پشتیبانی فنی و فروش و طراحی وب

1399

 • قطع ارائه سرویس های غیر تخصصی در سابین سرور
 • افزایش تعرفه سرویس ها به دلیل افزایش نرخ ارز و خدمات جانبی

تاریخچه سابین سرور

سال ۹۰ بود تصمیم بر ایجاد یک هاستینگ گرفته شد و با توجه به این تصمیمات شرکت ایرانی طرح متولد شد. ( اگر دوست دارید درباره شرکت ایرانی طرح بیشتر بدانید اینجا را کلیک کنید )  ۵ سال و ۱۱ ماه بر روی دامنه iranitarh.com   تمام فعالیت های طراحی سایت ، میزبانی وب ( هاستثبت دامنه ) انجام می شد. اما با توجه به تصمیمات هیئت مدیره شرکت ، تمام قسمت های سئو و بهینه سازی سایت ، طراحی سایت و هاستینگ به صورت کامل منفک شدند و در این تقسیم بندی ها سابین سرور متولد شد. اکنون در هشتمین سال فعالیت خود با سابین سرور بسیار حرفه ای تر از قبل در کنار شما هستیم و به شما این اطمینان را می دهیم ، در سخت ترین شرایط اقتصادی کشور نیز میزبان سبز شما خواهیم ماند.

معنای سابین سرور

سابین به معنای سرو کوهی است و یک لغت فرانسوی به شمار می رود. این نوع سرو ها به صورت کاملا طبیعی حتی در فصول پاییز و زمستان سبز مانده و در ارتفاعات کوه هایی با ارتفاع بسیار زیاد رشد می کنند و همیشه نیز سبز می مانند. از این رو به دلیل اینکه شعار شرکت ایرانی طرح همیشه آنلاین و در دسترس بودن و ماندگاری است ، بر آن شدیم تا برند هایی نسبت به حرفه و فعالیت خود را انتخاب نماییم تا هم شما بتوانید بهتر آن را به یاد داشته  باشید و هم برند های جدیدی را به وجود آوریم. بنابراین ؛ سابین سرور را میتوانیم به شما اینگونه بشناسانیم : مثل سرو همیشه سبز ، مثل کوه همیشه استوار

اهداف سابین سرور

ما در سابین سرور یک سری جوان هایی هستیم که هر کدام یکبار در ایام قدیم بسیار از هاستینگ های خارجی و ایرانی خریدهایی انجام داده و هرکدام نیز اذیت هایی را متحمل شدیم و تلخی هایی را چشیده ایم که دوست نداریم شما به عنوان عضوی از خانواده سابین سرور طعمی از این تلخی ها را بچشید. بزرگترین هدف ما این است که شما به عنوان کاربر از ما خرید انجام میدهید و انتظار دارید در قبال هزینه ای که پرداخت می کنید ، سرویس را آنی تحویل گرفته و پشتیبانی لحظه ای نیز دریافت کنید. پس این یکی از نقطه قوت های واقعی ما در سابین سرور است که توانسته ایم با پشتیبانی لحظه ای و تحویل آنی سرویس ها رضایت شما عزیزان را جلب کنیم. یک هدف بسیار مهمی نیز در سابین سرور داریم  که عبارت است از همیشه در دسترس بودن وب سایت های شما و راحت بودن خیال شما در دنیای مجازی است. ما این وظیفه را برعهده خود گرفته ایم تا با مدیریت حرفه ای سرور های سابین سرور و مانیتورینگ لحظه ای تمام سرور ها طعم شیرین داشتن یک سرویس بی نقص را به شما بچشانیم. پس خیال شما راحت است ؛ چون سابین سرور پشت شماست. ;)

چشم انداز سابین سرور

ما در سابین سرور مععتقد هستیم که هیچکس بی نقص و بی عیب نیست و نمی تواند باشد ( این بی عیبی و بی نقصی مخصوص خداست ) اما تلاش های مکرر تیم پشتیبانی فنی سابین سرور همیشه برآن است تا بهترین تنظیمات را بر روی سرور ها انجام دهند تا شما به عنوان استفاده کننده از سرویس های سابین سرور آسایش خاطر داشته باشید و بخاطر مشکلات پوچ و هیچ وقت خود را هدر ندهید. ما  به عنوان پشتیبانان لحظه ای شما در سابین سرور اعتقاد داریم که هیچکس نمی تواند تمام نیاز ها تکنولوژیست خود را تأمین کنید ، بنابر این برای برطرف کردن این نیاز ها نیاز به هزینه های بسیار بسیار بالاست ، ما در سابین سرور این امکانات را با هزینه ای بسیار معقول خدمت شما تقدیم می کنیم و به شما این اطمینان را می دهیم که با استفاده از سرویس های سابین سرور خیال شما در دنیای مجازی همیشه راحت است . هدف نهایی سابین سرور این است : تبدیل به بزرگترین شرکت هاستیگ ایران تبدیل شویم . قطعا شما نیز به فکر این می افتید که اگر به بزرگترین شرکت هاستینگ ایران تبدیل شویم ، خدماتمان بی کیفیت شده و پشتیبانی نیز بسیار سخت خواهد شد. بزرگتر شدن شرکت را هدف نهایی قرار می دهیم تا شما یقین داشته باشید سابین سرور حتی در کوچکترین مشکلات نیز در کنار شما خواهد بود.

شعار سابین سرور

شعار سابین سرور همراه با عمل است و این شعار را با توجه به اصولی که بر آن معتقد هستیم به وجود آورده ایم و تنها بدلیل داشتن شعار نبوده است . شعار هر مجموعه نشانگر توانایی و شخصیت و ... آن مجموعه است شعار باید مناسب با برند باشد اما شعاری همراه با عمل.

شما را به یک وبمستر حرفه ای تبدیل میکنیم