کسب درآمد از سابین سرور

 

اگر کاربر قدیمی سابین سرور هستید ، اگر می خواهید در آینده عضو سابین سرور شوید و یا اگر همین الان ثبت نام کرده اید ، ما راهی را برای کسب درآمد شما عزیزان تدارک دیده ایم.

شما می توانید خیلی سریع ، بدون هیچگونه مشکلی ، بدون هیچگونه تعهدنامه و … ای در ناحیه کاربری مشتریان سابین سرور عضو شده و به کسب درآمد بپردازید.

کسب در آمد از سابین سرور

ما در سابین سرور مراحل عضویت تا فعال سازی بخش بازاریابی را کمی پیچیده تر و در عین حال کمی راحت تر کرده ایم تا شما به عنوان شخصی که دوست دارید کسب درآمد کنید ، از سیستم ما استفاده کرده و به کسب در آمد خود بپردازید.

شما بدون هیچ دغدغه فکری ، روحی و جسمی میتوانید در وب سایت ناحیه کاربری سابین سرور عضو شده و شماره تلفن خود را تایید نمایید. همچنین می بایست بصورت کامل نام و نام خانوادگی ، آدرس صحیح ، شماره تلفنی که همیشه در دسترس باشد و همچنین ایمیلی که فعال باشد را در سیستم سابین سرور به ثبت برسانید.

سابین سرور به اطلاعات بانکی شما نیازی ندارد و می بایست حتما یک افزایش ۲ هزار تومانی از کارتی که به نام خودتان می باشد را در سابین سرور واریز نمایید و سپس شماره کارت واریز کننده را ارسال بفرمایید.

این شماره کارت به منظور جلوگیری از اعمال هک و فیشینگ از شما کاربران عزیز دریافت خواهد شد.

تمام واریزی ها نیز به همان شماره کارتی انجام خواهند شد که در ابتدا افزایش وجه انجام داده اید.

بصورت مثال اگر از کارتی با شماره ۲۵۱۲ **** **** ۶۱۰۴ مبلغ ۲ هزار تومان را افزایش وجه زده باشید در سیستم بانکی ثبت می شود . بنابراین شماره کارت خود را به صورت کامل می بایست به واحد امور مالی و اداری تیکت کرده و منتظر تاییدیه کارشناسان سابین سرور باشید.

لازم به ذکر است هر گونه تخلفات در سیستم سابین سرور مورد ارزیابی قرار گرفته و اکانت های فیک به صورت کامل مسدود خواهند شد.

 


نحوه فعال سازی لینک بازاریابی در سابین سرور :

ثبت نام کاربران

بلافاصله بعد از ثبت نام و عضویت در ناحیه کاربران سابین سرور ، از شما تایید هویت با شماره تلفن معتبر درخواست خواهد شد . بعد از تایید هویت شما به تمام پنل کاربری خود دسترسی خواهید داشت .

بعد از تأیید هویت شما می توانید از منوی وب سایت ناحیه کاربری بر روی گزینه کسب درآمد یا بازاریابی کلیک کنید تا به صفحه مربوطه وارد شوید.

سپس شما بر روی دکمه فعال سازی لینک بازاریابی کلیک خواهید کرد . با این کار ، لینک بازاریابی برای شما فعال شده و از این لحظه شما بازاریابی رسمی سابین را برای خود دارید و میتوانید لینک بازاریابی خود را به دوستان و آشنایان ، در گروه های تلگرامی و پیج های اینستاگرام و یا در وب سایت خود معرفی کرده و به ازای هر خرید دوستا نو آشنایان شما از طریق لینک بازاریابی شما ، ۱۳ درصد پورسانت به شما تعلق خواهد گرفت.

بصورت مثال دوست شما از طریق لینک بازاریابی که شما از سابین سرور برایش فرستاده اید ، خرید ۳۰۰ هزارتومانی انجام داده است . در این صورت مبلغ ۳۹ هزارتومان به حساب کاربری شما واریز خواهد شد که میتوانید این هزینه را درخواست واریز به کارت انجام دهید ( طبق عرایضی که در فوق داشتیم ) و یا اینکه از سابین سرور محصولی را خریداری نمایید.

 

زمان تسویه حساب و واریز وجه به حساب بانکی

کیف پول سابین سرور

 

حسابی کاربری شما در سابین سرور می بایست مبلغ ۱۰۰ هزار تومان موجودی داشته باشد تا بتوانید درخواست تسویه حساب و درخواست واریز وجه را انجام دهید.

بطور مثال : شما ۳ کاربر معرفی کرده اید و این کاربران هر سه جمعا به مبلغ ۹۰۰ هزارتومان خرید انجام داده اند. بنابراین شما ۱۱۷ هزارتومان در پنل کاربری خود موجودی خواهید داشت. پس می توانید این مبلغ را در روزهای شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه درخواست وجه زده و منتظر بمانید.

ازلحظه ای که شما درخواست واریز وجه به بخش مالی سابین سرور ارسال بفرمایید ۷ روز طول خواهد کشید تا مبلغ فوق به حساب بانکی شما واریز گردد.

مبالغ بصورت پایا ( از طریق شماره شبا و یا کارت به کارت انجام خواهد شد )

در صورتی که تسویه حساب پایا درخواست داشته باشید بدون کسر هزینه و در صورتی که تسویه حساب کارت به کارت درخواست داده باشید مبلغ ۷۵۰ تومان به عنوان کارمزد انتقال بین بانکی کسر خواهد شد و مابقی مبلغ عیناً به حساب شما واریز خواهد شد.

 


 

طریق شناسایی کاربران معرفی شده از طریق شما 

سیستم بازاریابی سابین سرور به قدری عملکرد دقیقی دارد که بصورت لحظه معرفی های شما را به ثبت رسانده و پورسانت خرید و پورسانت تمدید را برای شما ثبت کرده و نمایش خواهد داد.

آمار بازاریابی لینکی

سیستم بازاریابی ما ( تحت نظر کاشناسان بخش مالی سابین سرور ) بسیار دقیق و به دور از تقلب به  کار خود ادامه خواهد داد و شما قادر هستید با خیالی امن و آسوده خاطر به کسب درآمد خود ادامه دهید.
اطلاعات و IP کاربری که از طریق لینک بازاریابی شما وارد سابین سرور شده و خریدی انجام میدهد در سیستم ناحیه کاربری توسط کوکی ها به ثبت رسیده و توسط کارشناسان بخش مالی سابین سرور بررسی هایی صورت میگیرد تا هویت شخص خریدار و معرف به صورت کامل معلوم شود.
گزارش کامل میزان درآمد شما در پنل کاربری خود در سابین سرور به صورت کامل قابل مشاهده است و شما می توانید آماری لحظه ای داشته باشید.
پس بهتر است به شما از اکنون خوش آمد  و تبریک بگوییم. چون به سابین سرور وارد شده و قصد کسب درآمد از راه شرعی ، اصولی و اخلاقی را دارید.
دوست خوبم به سابین سرور خوش آمدید . امیدواریم بهترین درآمد سال ۹۸ خود را در سابین سرور تجربه نمایید.

به سابین سرور خوش آمدید


برخی از بنر هایی سابین سرور که شما می توانید  در وب سایت خود از انها استفاده نمایید و لینک بازاریابی اختصاصی خود را به انها اضافه کنید تا فروش توسط شما دوبرابر شده و کسب درامد شما نیز دوبرابر افزایش یابد.

 

بنر های سابین سرور

سایز ۲۵۰*۲۵۰( مربع )


بنر های سابین سرور

سایز ۱۲۰*۲۴۰(افقی)


بنر های سابین سرور

سایز ۲۴۰*۱۲۰(عمودی)


بنر های سابین سرور

سایز ۱۲۵*۱۲۵(مربع)


بنر های سابین سرور

سایز ۴۶۰*۶۰