هاستینگ
سابین سرور
میزبانی وب

لایسنس اشتراکی

با هزینه ای بسیار پایین تر از لایسنس اورجینال ، لایسنس مورد نیاز خود را تهیه کنید . در این سیستم شما هیچ نگرانی از تحریم ها نخواهید داشت و با خیالی آسوده خواهید توانست در سرور های ایران از لایسنس های مورد نیاز خود استفاده نمایید.

این لایسنس ها دقیقا همانند لایسنس های اصلی هستند و هیچ تفاوتی در کیفیت و امکانات و حتی در بروزرسانی ندارند. شما با یک هزینه راه اندازی معقول...

لایسنس اشتراکی

لایسنس ها صرفا بصورت ماهیانه ارائه میشوند و امکان خرید سالیانه و ... وجود ندارد.

این لایسنس ها کاملا تضمین شده ارائه میشوند و در صورت استفاده از سیستم لایسنس های دیگر شرکت ، به مشکل برخورد خواهید کرد.

این لایسنس ها همانند لایسنس اصلی می باشند و هیچ تفاوتی در کیفیت و عملکرد آنها با نسخه اصلی وجود ندارد.

این لایسنس ها قابل نصب بر روی سرور های ایران نیز می باشند و هیچ مشکلی از نظر تحریم نخواهید داشت.

قیمت ها در تاریخ 12 دی ماه 1400 آپدیت شدند. به تمامی قیمت ها 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد.

مقایسه پلن ها به صورت جزئی و دقیق تر

با استفاده از سیستم لایسنس های سابین سرور , با هزینه های بسیار کم لایسنس های مورد نیاز خود را تهیه کنید! در سیستم های ما نیازی به ارسال دسترسی روت وجود ندارد . همچنین تمامی آپدیت ها بصورت اتوماتیک و خودکار از وب سایت های سازنده دریافت می شود و بر روی سرورتان بصورت خودکار بروزرسانی می شوند

کافیست یکبار تست کنید . بدون شک شگفت زده خواهید شد.

امکانات بیشتری که برای شما آماده کرده ایم
پشتیبانی 24 ساعته در سه شیفت مجزا قابلیت بروزرسانی به آخرین نسخه فعال سازی و تحویل آنی لایسنس
نصب رایگان توسط سابین سرور امکان 2 بار تغییر IP رایگان بدون مشکل تحریم
دوره خرید از یک ماه تا یک سال تماس تلفنی از 8 صبح تا 20 شب بدون هیچگونه اختلال و قطعی
قیمتی ارزان و مقرون به صرفه امکان نصب در سرور های ایران بالاترین کیفیت لایسنس در ایران

دلایل استفاده از لایسنس اشتراکی

از طریق بخش زیر شما میتوانید به صورت دقیق دلیل انتخاب این سرویس را مشاهده و مطالعه نمایید و سپس با تصمیمی درست اقدام به خرید این سرویس نمایید.

چرا لایسنس اشتراکی ؟

این روز ها دو مشکل اساسی پیش روی تمام مدیران سرور ها و شرکت های هاستینگ قرار دارد که اولی قیمت بسیار بالای ارز و دومی مشکل تحریم می باشد . در لایسنس اشتراکی ، هر دوی این مشکلات به صورت کامل رفع شده است و شما بدون هیچ نگرانی از افزایش قیمت ارز و بدون نگرانی از مشکلات تحریم و مسدود شدن لایسنس و سرور ، میتوانید با خیالی آسوده از لایسنس اشتراکی استفاده کنید.سابین سرور با ارائه لایسنس اشتراکی با قیمتی مقرون به صرفه بهمراه پشتیبانی 24 ساعته به شما اطمینان خاطر میدهد که هیچ یک از مشکلات مرتبط با تحریم و افزایش بسیار بالای قیمت ارز را در لایسنس اشتراکی نخواهید داشت.

لایسنس اشتراکی
علت پیشنهاد لایسنس اشتراکی چیست ؟
خرید لایسنس اشتراکی

شما با خرید لایسنس اشتراکی ، دقیقا همان لایسنس اورجینال را دریافت میکنید و هیچ تفاوتی بین لایسنس اورجینال و اشتراکی وجود ندارد . تمام لایسنس های اشتراکی همانند لایسنس اصلی قابلیت بروزرسانی به آخرین نسخه موجود را دارند و همچنین امکان نصب آسان آنها فراهم است . همچنین لایسنس اشتراکی علاوه بر دارا بودن پایداری بسیار بالا ، مشکلات تحریمی همچون نصب نشدن برروی سرور های ایران را ندارد و شما به راحتی میتوانید برروی سرور های داخل ایران این لایسنس ها را نصب کرده و از نرم افزارهای مدنظر خود به راحتی استفاده کنید.

این لایسنس ها برای چه کسانی پیشنهاد می شود ؟

تمام مدیران سرور هایی که نیازمند استفاده از نرم افزارهای دارای لایسنس می باشند . مانند سرور هایی با کنترل پنل دایرکت ادمین یا سی پنل و وب سرور لایت اسپید ، که همگی برای استفاده نیازمند لایسنس برای فعال شدن می باشند . ما در سابین سرور لایسنس اشتراکی تمام این سرویس ها را با کیفیت بسیار بالا به شما ارائه میدهیم تا بتوانید بدون نگرانی از تحریم شدن و مسدود شدن لایسنس و بدون نگرانی از افزایش قیمت لایسنس به دلیل افزایش قیمت بسیار بالای ارز از کنترل پنل ها و وب سرور های مدنظر خود استفاده کنید.

لایسنس اشتراکی ارزان
...

دیگر ویژگی های سابین سرور

فعال سازی آنی

فعال سازی آنی و نصب آسان لایسنس

...
پایداری فوق العاده

پایداری بالا و بدون قطعی در هنگام بروزرسانی

...
بدون مشکل تحریم

بدون مشکل تحریم و استفاده در سرور های ایران

...
تغییر مکان میزبانی

قابل استفاده در سرور های داخلی و خارجی

...
پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته توسط سابین سرور

...
دوره خرید متنوع

دوره خرید یک ماه تا یک سال

شاید برای شما نیز سوالات زیر پیش آمده باشد

بله . شما میتوانید به صورت رایگان تا 2 مرتبه ای پی لایسنس را تغییر دهید و پس از آن نیز با پرداخت هزینه امکان تغییر ای پی به صورت نامحدود وجود دارد.

بله . شما همواره میتوانید نسخه های آخر را به صورت مستقیم از سرور های اصلی لایسنس دریافت کنید . امکان بروزرسانی دائما در دسترس شما می باشد.

بله . بعد از خرید لایسنس میتوانید به پشتیبانی فنی تیکت ارسال کنید تا نصب لایسنس برروی سرور های شما به رایگان انجام شود.

بله . در لایسنس اشتراکی شما هیچ نگرانی از مشکلات تحریم نخواهید داشت و میتوانید با خیالی آسوده از لایسنس ها برروی سرور های ایران استفاده کنید.

بله . لایسنس اشتراکی فقط دارای پشتیبانی سابین سرور می باشد و شما میتوانید هر زمان که نیاز به راهنمایی و کمک داشتید با کارشناسان ما در ارتباط باشید . سابین سرور پشتیبانی های لازم را به شما ارائه خواهد داد.

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

مشتاقانه منتظر شنیدن صدای زیبای شما از پشت تلفن هستیم