قوانین کلی استفاده از خدمات شرکت سابین سرور

این توافق نامه مابین شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان با نام تجاری شرکت ایرانی طرح به شماره ثبت ۱۳۸۰ و شناسه ملی :۱۴۰۰۶۵۰۸۳۵۰ که در این توافق نامه “شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان” ” شرکت ایرانی طرح” و ” سابین سرور ” نامیده می شود و از طرف دیگر شما (وکیل، نماینده، وارث و جانشین شما) که در این توافقنامه “مشترک” و یا “کاربر” و یا “مشتری” و یا “خریدار” نامیده می شود تنظیم گردیده و قابل اجرا می باشد . تمامی مشترکین و مشتریان و خریداران و نمایندگان فروش که از طریق وب سایت  سابین سرور و یا مراجعه به محل شرکت ایرانی طرح اقدام به خرید و استفاده از تمامی سرویس های این شرکت نمایند ملزم به مطالعه دقیق این توافق نامه و پذیرش آن می باشند و باید در تمامی مراحل کاری و استفاده از خدمات سابین سرور این توافق نامه را اجرا و قوانین آن را رعایت کنند.

 

این توافقنامه و قرارداد با توجه به ماده ده قانون مدنی و از هر حیث تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. این توافقنامه و قرارداد در ۲۴ ماده تنظیم شده و به تایید طرفین رسیده است. کاربر به صراحت اعلام می دارد که تمامی این توافقنامه را به طور کامل مطالعه نموده و با ورود به سایت و یا پرداخت فاکتور و یا عضویت در سایت تمامی این شرایط و قوانین را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از وی وجود ندارد و وی تنها یک نسخه از این شرایط و قوانین چاپ نموده و نزد خود نگهداری می نماید.


۱-شرایط و ضوابط کلی ارائه خدمات:

تمامی مشتریان و استفاده کنندگان از خدمات سابین سرور اعم از حقیقی و حقوقی موظف به رعایت شرایط و ضوابط مندرج در این صفحه و رعایت قوانین میزبانی وب ، قوانین ثبت دامنه ، قوانین مقابله با اسپم و هرزنامه ، قوانین حریم خصوصی  و سیاست قیمت گذاری می باشند و ثبت نام و استفاده از خدمات سابین سرور به منزله مطالعه تمام این قوانین و مقررات توسط مشتری و پذیرش آنها می باشد.

سابین سرور حق اضافه، حذف و یا اصلاح هر یک از موارد مندرج در بندهای شرایط  و ضوابط مندرج در این صفحه و قوانین میزبانی وب ، قوانین ثبت دامنه ، قوانین مقابله با اسپم و هرزنامه ، قوانین بازگشت وجه ، قوانین حریم خصوصی  و سیاست قیمت گذاری را در هر زمان بدون اعلام قبلی برای خود محفوظ می دارد و این عمل را می تواند از طریق ارسال موارد اصلاحی در سایت اصلی شرکت یا اعلام رسمی شرایط اصلاح شده انجام دهد .


۲-برنامه های اجرایی:

هر نوع برنامه ای که خطر امنیتی بالقوه ای را ایجاد نماید یا به نظر برسد که بر عملکرد سرور یا سلامت شبکه تأثیر نادرستی دارد بدون اطلاع قبلی بسته خواهد شد یا به صورت خودکار و بدون اطلاع قبلی حذف خواهد گردید و کاربر بنابر پذیرش این قوانین حق اعتراض ندارد .

سابین سرور برنامه های اجرایی را که با سایت هایی که توسط این شرکت میزبانی شده اند در ارتباط اند یا هر برنامه ای را که احتمال داده شود با اهداف خرابکارانه مورد استفاده قرار می گیرند، مجاز نمی داند.

همچنین کاربر متعهد می شود از سرویس های سابین سرور جهت راه اندازی و اجرای برنامه های مخرب استفاده نکند.


۳-احراز هویت :

طبق ماده ۶۶۷، تبصره ۲ قوانین رایانه ای ، تمام مشتریان موظف هستند هویت خود را با ارائه مدارک خواسته شده ( اسکن کارت ملی یا گواهینامه یا پاسپورت ) از طریق ارسال تیکت به بخش احراز هویت مشخص نمایند .

در صورتیکه سابین سرور در زمان خرید سرویس بجهت تسریع امور ، اقدام به دریافت و کنترل مدارک خریدار نکند ، پس از آن این حق را برای سابین سرور محفوظ می باشد که نسبت به دریافت و بررسی مدارک هویتی کاربر اقدام کند و کاربر موظف به ارائه مدارک هویتی خود در هر زمان به سابین سرور می باشد .

ضمنا درصورت عدم ارائه مدارک هویتی از سوی خریدار به سابین سرور ، حق مالکیتی کاربر ملغی محسوب شده و سرویس دهی متوقف خواهد شد.


۴-استفاده غیر قانونی:

سرورها و خدمات میزبانی وب سابین سرور فقط می بایست با اهداف قانونی مورد استفاده قرار بگیرند.

ارسال، نگهداری یا توزیع هر نوع اطلاعات، داده ها یا مطالب، که در مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی ایران و نیز قوانین بین المللی و قوانین سابین سرور باشد، یا آنچه که مستقیماً باعث تسهیل تخلف از هر نوع قانون مشخص شود، ممنوع است.

شما به عنوان کاربر سابین سرور نمی توانید هاست و سرور های خریداری شده از سابین سرور را برای وب سایت های کلاهبرداری و شرط بندی  ، فیشینگ ، هک و یا سایت های پورن ، فروش vpn وی پی ان و فیلتر شکن ، فروش محصولات جنسی  استفاده نمایید. در صورت مشاهده و دریافت گزارش کاربر متخلف به مراجع قانونی معرفی  و سرویس وی بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد گردید.۶-


۵-اعمال تغییرات در سرویسها و قطع سرویس دهی:

سابین سرور این حق را برای خود محفوظ میدارد که هر زمان صلاح بداند ، نسبت به تغییر نوع سرویس ها ، تغییر قیمت ها  ، ارتقاء و یا تنزیل منابع سرویس ها ، حذف و یا نصب امکانات نرم افزاری و سخت افزاری خود اقدام نماید.

شرکت می تواند در صورت لزوم این تغییرات را از طریق وب سایت و شبکه های اجتماعی به مشتریان خود اعلام نموده و یا هیچ گونه اطلاع رسانی را انجام ندهد. لذا تمام اطلاع رسانی ها از طریق شبکه های اجتماعی ، تیکت و پیامک صرفا به جهت مشتری مداری است و سابین سرور در خصوص این موارد وظیفه ای بر عهده ندارد.

تغییر در قیمت سرویس ها بر اساس سیاست قیمت گذاری سابین سرور صورت خواهد گرفت.

تمامی تیکت های ارسال شده از جانب سابین سرور ، بدلایل فنی یا مالی یا موارد دیگر میبایست توسط کاربر در اسرع وقت بررسی و پاسخ داده شوند . چنانچه طی تیکت های ارسالی از جانب سابین سرور از جانب کاربری بررسی و پاسخ داده نشود ، به منزله قبول موارد ذکر شده داخل تیکت ارسال شده می یاشد که طبق این ماده از قوانین ، کاربر حق هرگونه اعتراض بعدی را از خود سلب می نماید. لازم به ذکر است که در 99 درصد مواقع ، باتوجه به کارکرد پنل پیامک ، سابین سرور موارد مهم اعلام شده در تیکت را از طریق پیامک به کاربر اعلام می نماید و تماس تلفنی در این خصوص انجام نخواهد شد.
 


۶-تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات (Backup):

بکاپ گیری از سرویس های مشترکان به جهت سرویس دهی بهتر انجام میگردد و سابین سرور مسئولتی در قبال وجود بکاپ از اطلاعات کاربر و یا صحت بکاپ گرفته شده از اطلاعات کاربر ندارد.

مسئولیت بکاپ گیری از اطلاعات با خرید سرویس از سابین سرور ، برعهده خود مشترک می باشد و مشترک متعهد می شود به صورت دوره ای از اطلاعات خود بکاپ گیری نموده و در تجهیزاتی غیر از تجهیزات و سرور های سابین سرور نگهداری نماید.

همانطورکه گفته شده بکاپ گیری جزو وظایف اصلی مشترک می باشد و سابین سرور مسئولیتی در قبال آن ندارد . لذا درصورت از دست رفتن اطلاعات کاربر ، و مخدوش بدون بکاپ های گرفته شده توسط سابین سرور ، سابین سرور هیچ گونه تعهدی نسبت به از دست رفتن اطلاعات نداشته و هیچ خسارتی به کابر پرداخت نخواهد گردید.

۱ – سابین سرور هیچ گونه تعهدی در قبال وجود یا صحت بک آپ های تهیه شده از سایت های مشتریان ندارد.

۲- انتقال اطلاعات از سایر شرکت ها به سابین سرور تنها با ارائه لینک دانلود مستقیم بکاپ قابل انجام می باشد و کاربر می بایست لینک دانلود بکاپ اطلاعات خود را برای انتقال در اختیار پشتیبانی سابین سرور قرار دهد.

۳- صحت انتقال بکاپ ها از سایر شرکت ها به سابین سرور می بایست ظرف ۱۲ ساعت پس از ریستور توسط مشتری بررسی گردد و درصورت وجود مغایرت به اطلاع پشتیبانی رسانده شود . در صورت وجود مغایرت می بایست مجددا بکاپ توسط مشتری برای انتقال ارائه شود. ( هرگونه اعتراضی پس از گذشت ۱۲ ساعت از ریستور بکاپ در رابطه با مغایرت بکاپ ریستور شده و یا نقص در اطلاعات ریستور شده در هیچ شرایطی مورد پذیرش سابین سرور نمی باشد )

4- بکاپ گیری از سرویس هاست ارزان بصورت ماهانه انجام می شود و بکاپ گرفته شده غیرقابل ارائه به کاربر می باشد. بر اساس قوانین، مشترک موظف به بکاپ گیری از اطلاعات خود و نگهداری بکاپ در بستری خارج از سرور های سابین سرور میباشد . 

 • تبصره : درصورت نیاز کاربر به بکاپ های تهیه شده توسط سابین سرور، بکاپ مرتبط با سرویس هاست ارزان با هزینه 70 هزارتومانی ارائه خواهد شد.

۷-حق مالکیت معنوی سابین سرور:

مشتریان نمی توانند بدون موافقت کتبی سابین سرور در قالب یک تیکت ، تمام یا بخشی از متونی را که بر روی وب سایت سابین سرور قرار دارد کپی نموده، تکثیر کرده، چاپ مجدد نموده یا به هر شکل دیگر به کار ببرند و نمی توانید از نشان تجاری، علائم و کلاً هر چیز دیگری که حقوق مالکیت معنوی آن برای شرکت سابین سرور ثبت شده است، بدون مجوز کتبی سابین سرور استفاده نمایند.


۸-انتقال به غیر:

مشتریان نمی توانند پیش از دریافت مجوز کتبی از سابین سرور، بخشی یا تمام حقوق یا تعهدات خود نسبت به این توافقنامه را به دیگری واگذار نموده یا وکالت دهند.

درصورت مشاهده استفاده اشخاصی دیگر بدون هماهنگی سابین سرور از حساب کاربر و سرویس های خریداری شده حساب کاربری مورد نظر مسدود میگردد . برای انتقال و واگذاری سرویس ها می بایست درخواست کتبی ارسال شود.

جابجایی سرویس های خریداری شده فی مابین حساب کاربری دو مشتری ، شامل قوانین و هزینه های مخصوص به خود می باشد. با ارسال درخواست به واحد پشتیبانی متیوانید از این شرایط و هزینه ها آگاه شوید.


۹-موارد فورس ماژور:

سابین سرور هیچگونه مسئولیتی را در قبال عدم رعایت تعهدات خود که به موجب بروز مسائل فورس ماژور پدید آمده اند، از جمله: بلایای طبیعی، جنگ و  شورش، اغتشاشات عمومی، حوادث کلی، زمین لرزه، اعتصاب، آتش سوزی، سیل، انفجار، کمبود نیروی کار، تصادفات، توقیف، محدودیتهای دولتی و تحریم های بین المللی نمی پذیرد.

ضمن اینکه سابین سروری تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیرمستقیم و اتفاقی از قبیل از دست رفتن اطلاعات و… مسئول نمی باشد و شما به هنگام سفارش این تعهد را میدهید که ادعای در این رابطه نداشته باشید.

اما در چنین شرایطی شرکت تمام توان خود را به کار می گیرد تا تاثیرات هر یک از موارد فورس ماژور را به حداقل کاهش دهد و آنرا سبکتر کند.


۱۰-پرداخت ها:

تمام هزینه ها بر حسب تومان نمایش داده شده اند ولی بلافاصله بعد از انتقال به درگاه پرداخت بانکی قیمت ها برحسب ریال نمایش داده خواهند شد.

سابین سرور روشهای پرداخت زیر را می پذیرد:

 1. پرداخت از طریق درگاه های فعال برروی پرتال کاربران و از طریق فاکتورهای صادر شده
 2. حواله به حسابهای بانکی اعلام شده بر روی وب سایت رسمی، فاکتورها و یا صورتحسابهای شرکت
 3. پرداختهای نقدی که در محل شرکت و یا به پیک شرکت، در ازاء دریافت رسید، پرداخت شده اند

هرگونه پرداخت غیر از این موارد مورد قبول سابین سرور نمی باشد . درصورتی که کاربر به اشتباه پرداخت خود را به غیر از سابین سرور انجام دهد و یا شماره حساب و شماره کارت هایی که دریافت کرده است از روش ها و افراد غیر بوده باشد و از طریق تیکت از سابین سرور دریافت ننموده باشد ، تمام مسئولیت های بعدی برعهده مشترکت می باشد.


۱۱-تمدید قراردادها و سرویس ها :

جهت جلوگیری از قطع سرویس و خدمات دهی ، مشتریان باید حداقل ۱ روز قبل از تاریخ سررسید نسبت به تمدید قرارداد و سرویس خود اقدام کنند. در صورت عدم تمدید به موقع دامنه و سرویس مورد نظر، سابین سرور هیچگونه مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات هاستینگ و دامنه به عهده نخواهد داشت و ارائه هرگونه بکاپی در زمان مسدودی سرویس، بر اساس تعرفه های درج شده در صفحه سیاست قیمت گذاری مقدور می باشد.

سابین سرور همواره پیش از تاریخ سررسید هر یک از سرویس ها و محصولات کاربران از طریق ارسال ایمیل و پیامک اطلاعیه های لازم را ارسال مینماید و کاربر ملزم به توجه نمودن به ایمیل و پیامک های دریافتی از سوی سابین سرور می باشد. تمام اطلاعیه های ارسالی قابل پیگیری از طریق سایت می باشند و مشکلات سیستمی و … که موجب عدم دریافت اطلاعیه ها توسط مشتری می شود متوجه سابین سرور نخواهد بود.


۱۲-فلیتر شدن دامنه سایت :

در صورتی که طبق صلاح دید قوانین جرایم رایانه ای ، وب سایت و وب هاست شما توسط کمیته فیلترینگ فیلتر شود ، سابین سرور ملزم به قطع سرویس دهی به دامنه مورد نظر شما می باشد و کاربران حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهند داشت.

همچنین در صورت دریافت درخواست و نامه کتبی از سازمان مربوطه ، سابین سرور حق انسداد سرویس مشترک و ارائه بکاپ از اطلاعات سرویس به سازمان مربوطه را برای خود محفوظ می دارد.

 • ارائه سرویس به دامنه هایی که قبلا فیلترشده اند و در زمان خرید سرویس از سابین سرور نیز فیلتر هستند میسر نمی باشد .

۱۳-میزبانی سایت های خلاف قوانین و چتروم ها :

شرکت سابین سرور تنها ارائه دهنده خدمات هاستثبت دامنه – خدمات سرور مجازی و اختصاصی – فروش لایسنس به وبسایت های پیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و به هیچ عنوان به وب سایت های خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و بخصوص چتروم ها سرویس ارائه نمی کند.

 1. درصورتی که بر روی هر کدام از سرویس های میزبانی وب ، چتروم راه اندازی شود سابین سرور بدون هیچ اطلاع قبلی سرویس دهی به هاست و سرویس مورد نظر را قطع کرده و بکاپ با هزینه ای که طبق هزینه های داخلی شرکت قرار داده شده است ارائه خواهد شد.
 2. درصورت راه اندازی وب سایت های خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران سرویس بدون اطلاع قبلی به صورت دائمی مسدود خواهد گردید.

۱۴-رفع مسئولیت :

خدمات سابین سرور به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد.

ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز کاربر بودن، بی عیب بودن، عدم قطعی، امنیت و … ارائه نمی شود.

همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای سابین سرور که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار می باشند.

سابین سرور هیچگونه خسارتی بابت عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد. همچنین سابین سرور تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن داده ها روی سرور) نخواهد بود.


۱۵-مسئولیت کاربران ( مشتریان ):

کاربران مسئول عملکرد خود در رابطه با سرویس تهیه شده می باشند همچنین می بایست به حقوق سایر کاربران سابین سرور احترام بگذارند.

سابین سرور حق تعلیق یا قطع دائم سرویس کاربرانی که به صورت خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر کاربران می گردد را برای خود محفوظ می دارد.

ضمنا کاربر متخلف حق هیچ گونه اعتراضی را نداشته و میبایست به تیکت های ارسال شده از جانب سابین سرور که بصورت جدی ارسال میشوند ، اهمیت ویژه برخوردار بوده و در صورت شرایط خاص ، نسبت به رفع مشکل اقدام و یا راهنمایی های کارکنان را قبول نماید. با توجه پیشامدهای گذشته ، کاربران حق هیچگونه تهدید بابت مشکل بوجود آمده را نداشته و با قبول قوانین حین خرید ، این مورد را در صحت و سلامت کامل عقلانی و جسمانی میپذیرند و جای هیچگونه اعتراض بعدی برای کاربر در این خصوص وجود ندارد.

مسئولیت بکاپ گیری از اطلاعات برعهده مشتریان بوده و مشتری مسئولیت بکاپ گیری از اطلاعات سرویس خود و نگهداری بکاپ گرفته شده در بستری غیر از بستر سرور های سابین سرور را برعهده دارد.


۱۶-توهین به دیگر کاربران و یا کارمندان :

هیچ کدام از کاربران و مصرف کنندگان سرویس های میزبانی ، دانلودی ، ایمیل ، سرور مجازی و اختصاصی و نمایندگان هیچگونه حقی مبنی بر توهین به کاربران دیگر و حتی کارمندان شرکت سابین سرور را نخواهند داشت . درصورتی عدم رعایت این بند سابین سرور این حق را برای خود محفوظ میدارد که سروس دهی به مشترک را به صورت دائمی متوقف کند.


۱۷-فسخ قرارداد:

فسخ قرارداد در سابین سرور به منزله اتمام سرویس دهی یک سرویس فعال می باشد. به صورتی که اگر کاربر مصرف کننده از سرویس ناراضی بوده باشد و یا به سرویس خود دیگر نیازی نداشته باشد می تواند توسط دکمه لغو سرویس ما را مطلع ساخته و سرویس خود را از سرور های سابین سرور حذف نماید. در این صورت نیز هیچ بکاپی به کاربر ارائه نخواهد شد.

 1. همچنین سابین سرور می تواند در صورت ایجاد اختلال در سرور توسط یک یوزر سرویس مورد نظر را به حالت تعلیق درآورده و یا سرویس مورد نظر را بدون اطلاع قبلی حذف نماید.
 2. درصورت ارسال ایمیل انبوه توسط مشترک ، سرویس بدون اطلاع قبلی مسدود میگردد و تنها در صورت تضمین کاربر مبنی بر رفع مشکل بعد از فعال شدن آن ، سرویس فعال خواهد شد.
 3. چنانچه کاربری از لغو قرارداد و یا لغو سرویس در سابین سرور استفاده نماید به هیچ عنوان عودت وجهی شامل حال سرویس نخواهد بود .
 4. در سابین سرور کاربران صرفا تا 48 ساعت پس از مسدودی سرویس خود شامل ( هاست – نمایندگی هاست و سرور مجازی ) میتوانند سرویس خود را تمدید و استفاده نمایند. پس از 48 ساعت از مسدودی ، بصورت خودکار و سیستمی سرویس حذف شده و فاکتور نیز لغو میشود. در این صورت کاربر حق اعتراض به سابین سرور نداشته و به جهت دریافت بکاپ از سرویس حذف شده بر اساس بند 6 ( تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات “backup” ) اقدام به ارسال تیکت نموده و درخواست صدور فاکتور و سپس دریافت لینک دانلود سرویس نمایند.
 5. سابین سرور در خصوص وجود مشکلات ، قطعی و انتقال سرور که جزو مسئولیت های مهم شرکت میباشد ، موظف به ارسال تیکت به کاربر یا کاربران بوده و تمامی تیکت های ارسال شده از سوی سابین سرور میبایست توسط کاربر / کاربران بررسی و پاسخ داده شوند. راه ارتباطی ما با کاربران ابتدا ایمیل / رایانامه و سپس پیامک میباشد که معمولا کلمه سابین سرور در انتهای پیام ها برای شماره ثبت شده و احراز هویت شده ارسال میگردد و جای هیچگونه اعتراضی نسبت به این موضوع برای کاربر باقی نخواهد بود. ( لذا سعی کنید از شماره ای استفاده نمایید که در لیست سیاه مخابرات نباشد – این مورد از اختیارات سابین سرور خارج میباشد.
 6. سابین سرور تحت هرگونه شرایط سخت و دشوار قادر به فسخ یک جانبه قرارداد خرید سرویس بوده و میتواند در هر زمان با عودت وجه به یک کاربر خاص سرویس دهی به آن شخص را قطع نماید. لذا کاربر در این مورد حق هیچگونه اعتراضی را نسبت به سابین سرور نداشته و با خرید/تمدید سرویس ، این مورد را قبول می نماید.

فلذا در صورت فسخ از جانب شرکت، در صورتیکه مشتری خلاف موارد این قوانین عمل نکرده باشد، شرکت مابقی مبلغ قرارداد وی را به مشتری مسترد می کند که شامل قوانین درج شده در بند 18 قوانین کلی سابین سرور در همین صفحه می باشد.


۱۸-باز پرداخت وجه قرارداد ( تضمین بازگشت وجه ) :

عودت مبالغ پرداختی در صورت نارضایتی مشتری از کیفیت سرویس تنها در ( هفت ) ( ۷ ) روز اول سرویس قابل انجام می باشد و یک هفته بعد از ثبت درخواست عودت وجه انجام خواهد شد.

** عودت وجه تنها برای سرویس های میزبانی وب ( هاست و نمایندگی هاست ) می باشد.

** کاربرانی که از سرویس هاست رایگان و نمایندگی هاست رایگان ( تست کیفیت سرویس ها ) استفاده کرده باشند بعد از تست کیفیت و خرید سرویس اصلی ، سرویس اصلی آنها شامل گارانتی بازگشت وجه نخواهد بود.

** عودت وجه مبالغ زیر ۳۰ هزار تومان فقط به اعتبار پنل کاربری انجام می شود و برای عودت وجه به حساب بانکی می بایست مبلغ پرداختی بالای ۳۰ هزار تومان باشد.

** هزینه های پرداختی برای سرور های اختصاصی و مجازی به هیچ عنوان عودت داده نمی شود.

** عودت وجه شامل لایسنس های سیستمی و نرم افزاری نمی باشد.

** عودت وجه شامل سرویس هاست ارزان نمی باشد .

** ادان دامنه و افزودنی سرویس ها و ip اختصاصی شامل عودت وجه نمی باشند.

** سرویس های مدیریت سرور مجازی – مانیتورینگ – خدمات whmcs – ویدئوهای آموزشی – خدمات اضافی مانند نصب وردپرس و نصب بسته نصبی و رفع عیب سیستم های مدیریت محتوا و موارد مشابه دارای عودت وجه نمی باشند.

** هنگام عودت وجه ، کارمز درگاه پرداخت ، مالیات بر ارزش افزونه ، هزینه تعداد روزهای استفاده از سرویس ، هزینه کارت به کارت و هزینه راه اندازی سرویس از مبلغ فوق کسر خواهد شد.

** درصورت عدم رعایت قوانین سابین سرور و قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین الملل توسط مشتری ، سرویس مطابق قوانین مسدود خواهد شد و در این صورت عودت وجه انجام نمی شود.

** هزینه های پرداختی برای ثبت دامنه و انتقال دامنه و تمدید دامنه به هیچ عنوان عودت داده نمی شود و دامنه نیز قابل حذف نمی باشد. درصورت  رد ثبت دامنه توسط ریجسترار مبلغ پرداختی تنها به اعتبار پنل کاربری افزوده خواهد شد. ( قوانین ثبت دامنه )

** بازگشت وجه تنها به صورت کارت به کارت و فقط به شماره کارتی که پرداخت از آن انجام گردیده است بازگشت داده خواهد شد . در هیچ شرایطی وجه پرداختی به شماره کارت دیگر و یا حساب دیگر واریز نخواهد شد . این عمل برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده های احتمالی می باشد و کاربر حق هیچ اعتراضی در این باره ندارد.

توجه :

**عودت وجه به حساب بانکی تنها زمانی انجام خواهد گردید که احراز هویت ( تایید شماره همراه و ارسال اسکن کارت ملی ) انجام شده باشد.

** درصورت انسداد سرویس به دلیل عدم رعایت قوانین استرداد وجه انجام نمی شود.

 


۱۹-قانون حاکم :

هر قرارداد و موافقت‌نامه شامل این سند ، فرم های سفارش و سایر قراردادهای ارائه خدمات شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان بین مشتری و شرکت سابین سرور ، مشمول و مبتنی بر پایه قوانین جاری کشور ایران، تفسیر خواهد شد .

مشتری موافق است که هر گونه دعوای قضایی یا حاکمیت بین مشتری و شرکت سابین سرور در چنین حوزه قضایی انجام خواهد شد و مشتری رضایت به حضور و آمدن به این حوزه قضایی دارد.

اگر هر بخش از قرارداد از طرف دادسرای ذی‌صلاح ، به هر دلیلی غیر قابل‌ اجرا تشخیص داده شود ، سایر بخش‌های قرارداد، کماکان معتبر و قابل‌ اجرا خواهد بود.

همچنین مشترک مجاز نخواهد بود در مسائلی که در این توافقنامه مطرح شده‌اند شکایتی به مراجع ذیصلاح ارائه دهد. طبق این قوانین حاکم در این صفحه شما هر محصولی را که خرید می نمایید موظف به اجرای کامل این قاونین می باشید.


۲۰-آگاهی پیش از خرید :

با توجه به تخصصی بودن سرویس ها و خدمات شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان ، تمامی خدمات و محصولات به صورت “همان‌گونه که هست” یا همان “AS IS” ارائه می‌گردند و هیچ‌گونه ضمانت صریح و ضمنی مانند مطابق نیاز کاربر بودن، بی‌عیب بودن، دارای تمامی امکانات بودن،بدون محدودیت بودن، عدم قطعی، امنیت کامل ، توانایی و یا امکان استفاده کاربر از سرویس مربوطه نمی‌شوند. برخی خدمات و محصولات سابین سرور دارای محدودیت‌ها و یا بعضاً دارای عیب‌هایی می‌باشند که از سمت سابین سرور نمی باشد و مرتبط به دیتاسنتر مربوطه می باشد که می بایست در این مواقع منتظر پاسخ ما از طرف دیتاسنتر بمانید.

کاربر تعهد می‌نماید پیش از هرگونه سفارش از هر طریق ممکن (شامل وب سایت سابین سرور، پرسش از تیکت و یا چت آنلاین ، جستجو در موتورهای جستجو و شبکه های اجتماعی ،کسب آگاهی از وب سایت های دیگر و دیگر مشتریان ) از محدودیت‌ها و معایب سرویس مربوطه به طور کامل آگاهی داشته باشد و هیچ‌گونه ادعای عدم آگاهی و یا عدم بر آورده کردن نیاز مشتری و یا عدم توانایی کاربر در استفاده از سرویس مربوطه پس از سفارش قابل پذیرش نمی‌باشد.

با توجه به ماهیت سرویس های اینترنتی دیتاسنتر ها ممکن است دارای معایب و محدودیت‌هایی باشند که سابین سرور تا حد ممکن این موارد را در سایت خود قید می‌نماید اما با توجه به گسترده بودن این موارد امکان قید کامل آن‌ها در سایت وجود ندارد همچنین این محدودیت‌ها بر اساس شرایط زمان ممکن است تغییر یابند که مشتری با تمامی تغییرات بعدی آن‌ها نیز توافق می‌نماید در نتیجه عدم قید یک و یا چند مورد از این محدودیت‌ها و یا معایب در وب سایت سابین سرور حقی برای کاربر ایجاد نمی‌نماید و کاربر باید پیش از تهیه سرویس از تمامی ویژگی‌ها و محدودیت‌های آن سرویس و مطابقت آن سرویس با نیاز خود مطمئن گردد و سپس اقدام به تهیه آن نماید.


۲۱-مطالعه این توافق نامه :

مطالعه دقیق و کامل این توافق نامه برای تمامی کاربران شرکت سابین سرور الزامی می باشد .

این توافق نامه در تمامی صفحات وب سایت شرکت سابین سرور قابل دسترسی و مطالعه می باشد و همچنین این توافق نامه به گونه ای تنظیم گردیده است که تمامی کاربران در هنگام سفارش محصولات و یا عضویت در پرتال کاربران شرکت سابین سرور باید این توافق نامه را مطالعه و پذیرش آن را تایید کنند .

بدون پذیرش این توافق نامه امکان ثبت سفارش و خرید و عضویت در شرکت سابین سرور امکان پذیر نمی باشد و تایید آن به معنای قبول تمامی بند های این توافق نامه می باشد.

هیچ گونه ادعایی مبنی بر عدم آگاهی از این توافق نامه قابل پذیرش مراجع ذیصلاح و سابین سرور نمی باشد .


۲۲-اقداماتی که در صورت عدم رعایت شرایط خدمات انجام می شود:

تخلف یک مشتری از رعایت مفاد این توافقنامه، زمینه ساز بسته شدن سرویس وی می شود. سابین سرور تنها مرجع قضاوت در مورد اینکه چه چیزی مغایر این توافقنامه است، می باشد.

هنگامی که سابین سرور از تخلفی نسبت به این توافقنامه اطلاع پیدا کند، یک بررسی ابتدایی انجام خواهد داد ، در طی این بررسی، شرکت به منظور جلوگیری از فعالیتهای غیر مجاز احتمالی امکان دسترسی مشتری را محدود می سازد. بسته به میزان اهمیت تخلف، سابین سرور بر اساس تشخیص خودش می تواند سرویس میزبانی وب یک مشتری را محدود ساخته، معلق نموده و یا فسخ کند.

چنانچه تخلف صورت گرفته یک عمل مجرمانه باشد ، سابین سرور بخش مبارزه با جرایم رایانه ای نیروی انتظامی و سایر مقامات قانونی مرتبط با چنین تخلفاتی را در جریان قرار خواهد داد.

همچنین این حق برای سابین سرور محفوظ می باشد که درصورت درخواست تمام مراجع قضایی و همچنین پلیس فتا اطلاعات هویتی کاربر خاطی بهمراه بکاپ از اطلاعات موجود در سرویس کاربرخاطی در اختیار این واحد محترم قرار خواهد گرفت.

 


۲۳- حق تجدید نظر :

سابین سرور حق تجدید نظر در تمام قوانین و سیاست های کاری خود را محفوظ  میدارد و اعلام میکند که در هر لحظه از شبانه روز مطابق با نیاز های خود و کاربرانش ، میتواند در تمام بند های این توافق نامه و سایر توافق نامه های منتشر شده در سایت تجدید نظر کند .

همچنین سابین سرور متعهد می شود درصورت تغییر در توافق نامه و سیاست های کاری خود ، تاریخ بروزرسانی را در انتهایی ترین بخش این صفحه قرار دهد و تمام متشرکان متعهد به مطالعه دوره ای تمام توافق نامه ها جهت آگاهی از آخرین تغییرات می باشند.

 

این صفحه در ۲۸ فروردین سال ۱۳۹۹ بروزرسانی گردیده است . بند های قدیمی ، بروزرسانی شده و همچنین بند های جدید به این قوانین اضافه شده اند . لذا تمام متشریان جدید و قدیمی سابین سروراز این تاریخ ملزم به مطالعه و رعایت تمام بند های این توافق نامه می باشند.