داشتن ثبات و جای پای محکم در ارائه خدمات میزبانی وب و یا هر خدمات آنلاین دیگر ، داشتن یکسری خط مشی و قوانین خاص ، شفاف و روشن برای حفظ منافع استفاده کنندگان و ارائه کنندگان می باشد و دستیابی به کیفیت ویژه و مطلوب برای شرکت ارائه دهنده خدمات را برای آن شرکت به ارمغان می آورد.

سابین سرور بعنوان یکی از شرکت های پیشرو و جوان با سابقه +10 سال در زمینه ارائه خدمات میزبانی وب در ایران میباشد که در راستای تضمین کیفیت مطلوب سرویس های خود برای کاربران عزیز ، اقدام به تدوین قوانین جامع و دقیقی نموده است که در این صفحه با نام های توافق نامه و قوانین و مقررات یاد می شود.

لطفا توجه داشته باشید؛ برای اطلاع کامل از شرایط استفاده از خدمات سابین سرور ، توافق نامه مذکور را به دقت مطالعه فرمایید. لازم به ذکر است تمام اقدامات ، بررسی و رفع مشکلات و یا نارضایتی های حقوقی وفی مابین شرکت و مشترکین به استناد این سند مورد بررسی و رسیدگی قرار خواهد گرفت.

حق تجدید نظر

1-سابین سرور حق تجدید نظر در تمام قوانین و سیاست های کاری خود را محفوظ میدارد و اعلام میکند که در هر لحظه از شبانه روز مطابق با نیاز های خود و کاربرانش ، میتواند در تمام بند های این توافق نامه تجدید نظر کند .

2-  سابین سرور متعهد می شود درصورت تغییر در توافق نامه و سیاست های کاری خود ، تاریخ بروزرسانی را در انتهایی ترین بخش این صفحه قرار دهد .

3- تمام مشترکین متعهد به مطالعه دوره ای تمام توافق نامه ها جهت آگاهی از آخرین تغییرات بوده و حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می نمایند.

سلب مسئولیت

1 – خدمات شرکت به همان شکلی که هستند ارائه می‌شوند و هیچ‌گونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آن‌ها نمی‌گردد. ضمناً هیچ‌گونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی‌عیب بودن، عدم قطعی، امنیت و … ارائه نمی‌شود. همه ضمانت‌های کتبی و شفاهی در مورد سرویس‌های شرکت که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار می‌باشند. سابین سرور وجود داده های بکاپ را تضمین نکرده وتحت هیچ شرایطی مسئولیت حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن داده‌ها روی سرور) نخواهد داشت.

2- کلیه خریداران محترم باید تا 12 ساعت پس از ارسال تیکت و abuse و یا موارد مشابه … توسط سابین سرور در ارتباط با شکایت‌های احتمالی در مورد استفاده ناصحیح از سرویس به آن پاسخگو باشند. واضح است که مهلت ذکر شده از زمان ارسال تیکت توسط پشتیبانی سابین سرور محاسبه شده و مسئولیت مواردی مانند درج اطلاعات تماس اشتباه، عدم کنترل ایمیل در زمان مجاز و سایر موارد مشابه با خریدار محترم میباشد.
** همچنین تماس با مشتریان به جز در موارد بحرانی که از طریق شماره تماس ثبت شده در پورتال کاربری ممکن است گرفته شود  در باقی زمان ها انجام نشده و سابین سرور مسئولیت تماس مداوم از سوی خود را سلب مینمایدو

** همچنین راه ارتباطی و رسمی سابین سرور از طریق سیستم تیکتینگ ( بخش پشتیبانی – ارسال تیکت ) میباشد و پیامک و تماس جزو وظایف تیم پشتیبانی و فروش نمیباشد.

3- زمانی که هاست اشتراکی منقضی شود سابین سرور به هیچ شکل و تحت هیچ عنوانی مسئولیتی در قبال نگهداری اطلاعات آن با عنوان بکاپ یا هر عنوان فنی و عرفی و رسمی دیگر برای سرویس مذکور ندارد. در صورت امکان بازگشت اطلاعات یا ری استور بکاپ سرویس کاربر موظف به پرداخت هزینه جداگانه برای آن می‌باشد و سابین سرور در این صورت موظف به ری استور رایگان بکاپ نخواهد بود.

۴-سقف (حداکثر ) خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف و داوری به خریدار برای هریک از انواع سرویس‌ها بغیر از دامنه و سرور های اختصاصی و ابری که مستقیما با ارز پرداخت میگردند و امکان لغو ندارند ، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن سرویس توسط خریدار بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

پذیرش قوانین

1-هر شخص حقیقی یا حقوقی با عضویت در پورتال کاربران سابین سرور و یا پرداخت مبلغی جهت استفاده از خدمات و سرویس ها ، تمامی قوانین و شرایط موجود در این تفاوق نامه را پذیرفته و نیازی به دریافت امضا از وی نمی باشد . با پذیرش این قوانین سایر قوانین شفاهی و کتبی کن لم یکن تلقی می شود .

2-لازم به ذکر است هر مشترک ( شخص حقیقی و حقوقی ) در هنگام عضویت در پورتال کاربران سابین سرور و خرید سرویس از سابین سرور موظف به مطالعه و پذیرش این قوانین و توافق نامه می باشد و هر گونه عذر و بهانه ای از سوی وی مورد پذیرش سابین سرور و تمامی مراجع قانونی و انتظامی و قضایی نخواهد بود .

3- شرط عضویت و استفاده از سرویس ها و خدمات سابین سرور مطالعه قوانین و شرایط استفاده از سرویس ها و خدمات در این توافق نامه و زدن تیکت مطالعه و پذیرش این قوانین و توافق نامه در تمامی فرم های عضویت و فرم های خرید سرویس ها و خدمات از سایت و پرتال کاربران می باشد .

فورس ماژور

1- سابین سرور هیچ گونه تعهد و مسئولیتی برای انجام مسئولیت ها و تعهداد خود در قبال موارد فورس ماژور مانند : بلایای طبیعی ، آتش سوزی ، زلزله ، جنگ ، شورش ، اغتشاش یا آشوب عمومی ، انفجار ، اعتصاب ، حملات سایبری محدودیت های دولتی و تحریم را ندارد . با این شرایط همواره سابین سرور تلاش خواهد کرد تا اثرات موارد فورس ماژور به کمترین میزان خود برسد . تحریم و عدم امکان تبادل و تهیه ارز نیز از موارد فورس ماژول محاسبه میشود.

مرجع قضاوت

1- درصورت بروز هرگونه اختلاف ناشی از این توافق نامه ، مطالبه خسارت ، فسخ و دیگر اختلافات مرتبط با این توافق نامه ، مشترک موظف است موضوع را بصورت کتبی به اطلاع مدیریت سابین سرور برساند و رسید کتبی دریافت کند تا موضوع مورد بررسی قرار گیرد . سابین سرور موظف است طی 15 روز کاری نسبت به بررسی موضوع اقدام و نتیجه را به اطلاع مشترک برساند .

در صورت عدم حصول نتیجه پس از ۱۵ روز کاری، خریدار می‌تواند به شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مراجعه نموده تا موضوع را مورد بررسی و رسیدگی قرار دهد. ضمناً طرفین نظر این شورا را به‌عنوان حکم مرضی‌الطرفین پذیرفته و حق شکایت و یا درخواست حکم به سایر مراجع را نخواهد داشت.

** ضمناً کاربر نظر این شورا را به‌عنوان حکم مرضی‌الطرفین پذیرفته و حق شکایت و یا درخواست حکم به سایر مراجع را نخواهد داشت.

نحوه برخورد با جرائم

تخطی از شرایط مندرج در زیر موجب تعلیق سرویس دهی به مشترک بدون اطلاع قبلی به مشترک می شود و سابین سرور تنها مرجع تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد .

1- سابین سرور حق قطع سرویس بدون اطلاع قبلی مشترک و اجتناب از سرویس دهی به مشترک را برای خود محفوظ می دارد .

2-  زمانی که سابین سرور از تخلفی مطلع می شود نسب به بررسی موضوع و تخلف اقدام خواهد کرد . لذا در این صورت برای جلوگیری از ادامه تخلف و تخطی از شرایط ممکن است سرویس مشترک بصورت موقت تا زمان بررسی کامل قطع شود.

3- حق پیگرد قانونی متخلف برای سابین سرور همواره محفوظ است و همچنین سابین سرور حق محدودسازی و یا تعلیق کردن دائمی سرویس را پس از بررسی تخلف برای خود محفوظ میدارد که به نوع تخلف بستگی دارد.

** در صورت آپلود هر گونه کد مخرب یا کدهای فیشینگ و نرم افزارهای فیشینگ و ابلاغیه و سهام عدالت و … ، بدون اطلاع کاربر هاست حذف شده و هیچگونه بکاپی نیز قابل ارائه نخواهد بود و اطلاعات کاربر احراز هویت شده نیز به پلیس محترم فتا ارسال خواهد شد.

4- هر مورد و عملی که در ذیل به آن اشاره نشده باشد اما از نظر قوانین جاری کشور ایران یا کشور محل قرارگیری یا ارائه سرویسها خلاف قوانین مدنی و قضایی باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب میگردد.

5- سابین سرور هیچ گونه وجه و خسارتی به مشترک متخلف در رابطه با مسدود شدن سرویس  یا اجتناب از سرویس دهی و یا از دست رفتن اطلاعات کاربرمتخلف پرداخت نخواهد کرد . همچنین مسئولیت تخلف های صورت گرفته برعهده مشترک بوده و مشترک مسئولیت جبران هرگونه خسارت وارده به سابین سرور را برعهده دارد .

 • برخی از تخلفات  :
 1. نصب و استفاده از نرم افزارهایی که موجب اختلال در عمکرد سرور می شوند.
 2. استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حق کپی رایت ایران و بین المللی .
 3. وجود فایل های ویروس و کدهای مخرب عمدا یا سهوا برروی سرویس مشترک .
 4. ارسال هرزنامه ( Spam ) بصورت عمدی یا سهوی ( ملاک تشخیص واحد فنی و کارشناسان فنی سابین سرور است )
 5. ارسال فایل های مخرب و ویروسی از طریق ایمیل و یا قرارگیری جهت دانلود برروی وبسایت مشترک و یا هر شکل دیگری . ( این فایل ها بدون اطلاع رسانی توسط سابین سرور حذف خواهند شد )
 6. ارسال ایمیل گروهی و تعداد بالا ( بیش از 200 ایمیل در روز و 50 ایمیل در ساعت )
 7. دریافت گزارش از مراجع ذی صلاح و یا سرویس دهنده های بالا دستی سابین سرور در رابطه با تخلف برروی سرویس مشترک
 8. استفاده از سرور ها جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ به سرویس های شخص ثالت.
 9. عدم رعایت محدوده منابع اختصاص داده شده به سرویس مشترک
 10. مختل کردن امنیت سیستم و شبکه سابین سرور و مراکز داده  ( دیتاسنتر )
 11. انجام هرگونه فعالیتی که موجب اختلال در سرویس دهی سابین سرور به مشترک و یا سایر مشترکین شود.
 12. انجام عملیات استخراج رمز ارز بروی سرویس ها و سرور های سابین سرور
 13. انتشار اکاذیب بر علیه دیگران و شرکت های مشابه و …
 14. اهانت به اشخاص گروه ها و قومیت های مختلف و کشور ها و پرسنل سابین سرور
 15. فروش یا تبلیغ هرگونه محصولات و خدمات غیرمجاز بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران و دیگر کشورهای میزبان سرور ها
 16. کلاهبرداری های اینترنتی و اعمالی که موجب فریب بازدیدکنندگان اینترنتی می شود.
 17. سایت های حامی و مرتبط با گروه های تروریستی
 18. نگهداری ، ارسال ، انتشار و تبلیغ و هر عمل مشابه که مرتبط با مسائل و محصولات جنسی است .
 19.  Mail server Open relay اندازی راه
 20.  انجام فعالیت IRC و Sorrent و Botnet
 21. فعال سازی Recursion برای DNS سرور

6- مسئولیت محتوای درج شده و قرار گرفته برروی سرویس مشترک و دامنه مشترک برعهده مشترک بوده و سابین سرور مسئولیتی در قبال محتوای وبسایت و سرویس مشترک ندارد . این مسئولیت شامل تخلفات عمدی و سهوی و انجام گرفته توسط اشخاص ثالث برروی سرویس و وبسایت و دامنه مشترک نیز می شود.

7- درصورت عدم رعایت قوانین جرائم رایانه ای جبران تمامی خسارات و هزینه های جزئی و کلی وارده بر سابین سرور و تمام مشتریان موجود و پاسخگویی به مراجع ذیصلاح برعهده مشترک می باشد.

8- سابین سرور حق دریافت هزینه تاخیر در تمدید سرویس توسط مشترک را بر اساس تعرفه داخلی سابین سرور و سرویس دهنده های بالا دستی برای خود محفوظ می دارد.

9- دریافت هزینه فنی جهت رفع مسدودی سرویس برای سابین سرور محفوظ می باشد.

10-  مشترک حق هرگونه اعتراض نسبت به مسدودسازی سرویس خود با توجه به تخلف انجام گرفته را از خود سلب می نماید.

قوانین مرتبط با دامنه

1- پس از ثبت دامنه ، سابین سرور هیچ مسئولیتی نسبت به آن دامنه نخواهد داشت و مسئولیت آن تماما برعهده مشترک خواهد بود.

2- سابین سرور مسئولیتی در قبال ثبت و مدت زمان ثبت و تایید و فعال شدن دامنه های IR ندارد . درصورتی که مدت تاخیر در تایید و فعال شدن دامنه بیش از یک ماه طول بکشد به شرط عدم نقص در مدارک و اقدامات متقاضی ، اقدامات فسخ شده و اعلام فسخ قرارداد توسط مشترک ، وجه پرداختی صرفا به حساب کاربری مسترد می گردد.

3- تمدید دامنه های تاریخ گذشته درصورت امکان تمدید ، شامل پرداخت جریمه خواهد بود و مسئولیت پرداخت جریمه با مشترک می باشد . این جریمه توسط ثبت کننده اصلی دریافت می شود و ارتباطی با سابین سرور ندارد.

** هزینه جریمه میتواند بین 1 الی 10 برابر هزینه ثبت/تمدید باشد.

4- تاریخ مستند برای تمدید دامنه ها whois بین المللی می باشد . برای دامنه های IR استعلام از ثبت کننده ( ایرنیک ) مستند می باشد.

5- اگر در هنگام سفارش ثبت دامنه مرجع ثبت کننده آن را ثبت نکند و یا در حین تکمیل مراحل ثبت دامنه توسط شخص دیگری ثبت شود و یا درخواست انتقال دامنه به هر دلیلی انجام نشود سابین سرور تنها مسئولیت بازپرداخت وجه پرداختی مشترک به حساب کاربری مشترک را داشته و هرگونه مسئولیت دیگر را از خود سلب می نماید.

6- درصورتی که مشترک درخواست انتقال دامنه به خارج از سابین سرور را دارد ، میبایست 20 روز قبل از سررسید این عملیات را انجام و کد انتقال را دریافت نماید.

** طبق قوانین بین المللی ، انتقال دامنه بین 7 تا 10 روز کاری زمانبر میباشد و میبایست کد انتقال حداقل 10 روز قبل از سررسید از ثبت کننده فعلی دریافت گردد. در غیر اینصورت امکان انتقال فراهم نخواهد بود و سابین سرور در این مورد مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

7- مشترک موظف است پیش از ثبت دامنه به نام خود ، تحقیق لازم را انجام دهد . پس از ثبت دامنه توسط مشترک درصورت ادعای شخص ثالث مورد تایید مراجع ذی صلاح ایرانی و بین المللی ، سابین سرور حق مسدودی دامنه را داشته و بر اساس رای مراجع و قوانین ایرانی و بین المللی عمل خواهد کرد.

** بصورت مثال چنانچه شما دامنه ای مانند digikalamag.info یا sabinserver.net  یا هر دامنه مشابه دیگری که از قبل ثبت شده باشد را به نام خود ثبت نمایید و شرکت اصلی این دامنه ها از دامنه شما شکایت به عمل آورند ، سابین سرور دامنه را مسدود خواهد نمود و هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارات وارد شده به شما متوجه سابین سرور نخواهد بود.

8- پس از ثبت دامنه توسط مراجع ثبت کننده دامنه امکان لغو و بازگشت وجه و ویرایش نام دامنه تحت هیچ عنوان و شرایطی وجود ندارد .

9- درصورت لغو و یا تعلیق و یا حذف دامنه به دلایل مرتبط با تحریم ، سابین سرور مسئولیتی نخواهد داشت و خسارتی از این بابت به مشترک پرداخت نخواهد شد.

10 – ثبت دامنه های پریمیوم ( دامنه های خاص از قبل تعیین شده ) با قیمت عادی قابل انجام نیست و گاها ممکن است تا چند صد هزار دلار بابت ثبت یک دامنه پریمیوم بایستی هزینه پرداخت فرمایید.

قوانین مرتبط با تغییرات

1- حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای در هر زمانی برای سابین سرور محفوظ می باشد.

درمورد تغییراتی که سرویس مشترک را تحت تاثیر قرار میدهد سابین سرور موظف است تا 12 ساعت قبل از آغاز تغییرات نسبت به اطلاع رسانی به مشترکین از طریق ایمیل/تیکت اقدام نموده و مشترک موظف است خود و سرویس خود را با این تغییرات و زمان تغییرات سازگار کند. ( تنها ایمیل ثبت شده در پروفایل کاربری مشترک مورد تایید است و به ایمیل های دوم ارسال نمیشود.)

** در شرایط خاصی مانند از دست رفتن دیسک یا خرابی یکی از قطعات که منجر به خاموش شدن سرور میشود  ، سابین سرور مسئولیت ایجاد تیکت و یا اعلام مشکل از طریق تیکت و تماس و پیامک و شبکه های اجتماعی را از خود سلب نموده و صرفا بر روی رفع مشکل تمرکز خواهد نمود.

2- تغییرات مالکیتی سرویس از طریق پورتال کاربری و بخش امکانات هوشمند و یا ارسال تیکت توسط مشترک و یا نماینده مشترک انجام می شود.

3- مشترک اختیار تام به سابین سرور جهت اعمال هرگونه تغییرات لازم در جهت بهبود سطح کیفیتی سرویس ها را میدهد .
** این تغییرات میتواند در سطح نرم افزار یا سخت افزار و یا شبکه باشد .

4- تغییر مالکیت سرویس تنها با ارائه مدارک هویتی مالک قبلی و مالک جدید قابل انجام خواهد بود و سابین سرور حق دریافت این مدارک را پیش از تغییر مالکیت از مشترکین دارد.

امنیت و محرمانگی

1-  سابین سرور موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و اطلاعات موجود در حد امکانات موجود می باشد.
همچنین کلیه اطلاعات و داده‌های خریدار را محرمانه تلقی نموده و به‌جز موارد ابلاغ رسمی نهادهای قضایی و حاکمیتی در سایر موارد از افشای آن‌ها بدون موافقت خریدار به هر شکلی خودداری خواهد کرد

2- سابین سرور نسبت به اموری که در حیطه مشترک برای امنیت اطلاعات مشترک می باشد مسئولیتی ندارد و مشترک همواره موظف است موارد امنیتی مرتبط با حساب کاربری خود در پورتال کاربری و اطلاعات و داده های خود برروی سرویس ها را رعایت کند.

3-  سابین سرور مسئولیتی نسبت به ضعف امنیتی وبسایت مشترک ، نرم افزارها و اپلیکیشن های مورد استفاده مشترک نخواهد داشت و این مسيولیت را از خود سلب می کند.

4-اطلاعات مندرج در Whois دامنه به دلیل قابل رؤیت بودن برای عموم از این قاعده مستثنا است که شامل ایپی کارگزار و نیم سرورهای سابین سرور میباشد.

شرایط و قوانین مالی

1- نحوه پرداخت به همان شکل های درج شده در پورتال کاربری بوده و مشترک میبایست نسبت به نگهداری اطلاعات پرداخت خود تا زمان اتمام قرارداد آن سرویس نزد خود نگهداری نماید.

2-نحوه پرداخت تعرفه سرویس ها و خدمات بصورت آنلاین از طریق درگاه پرداختی موجود در پورتال کاربری و یا پرداخت بصورت فیش بانکی و یا کارت به کارت و ثبت فیش بانکی و رسید کارت به کارت ازطریق پنل کاربری می باشد . سایر شیوه های پرداخت مورد تایید سابین سرور نبوده و سابین سرور مسئولیتی نخواهد داشت.

3- در صورت پرداخت به حساب یا کارت به کارت و موارد مشابه ، مشترک میبایست هزینه ارزش افزوده را در پرداختی خود طبق فاکتور صادر شده واریز نماید.

4- مشترک میبایست حداکثر طی 48 ساعت کاری نسبت به دریافت فاکتور رسمی خود از سابین سرور اقدام نماید. در غیراینصورت سابین سرور فاکتور را به صورت نوع دوم در سامانه ارسال خواهد شد.

5-مشترک موظف است تمامی پرداخت های آنلاین را با حساب های بانکی بنام خود انجام دهد . در صورت استفاده از حساب بانکی اشخاص غیر ، مسئولیت آن برعهده مشترک و شخص صاحب حساب بوده و سابین سرور مسئولیتی در این مورد برعهده نخواهد داشت.

6- درصورت تشخیص سابین سرور مبنی بر اینکه مشترک در زمان استفاده از سرویس خود به هر طریق ( عمد و غیر عمد یا مشکل نرم افزاری و یا اشتباه پرسنل ) به منابع و امکانات بیشتری از سرویس خریداری شده ( منابع درج شده در تعرفه سرویس خریداری شده ) دست پیدا کرده است و یا مدت زمان بیشتری از سرویس خریداری شده نسبت به مدت زمان قانونی آن استفاده کرده است ، حق خواهد داشت مابه التفاوت آن را از مشترک دریافت کند . پرداخت این مابه التفاوت برای مشترک اجباری بوده و سابین سرور حق پیگیری قانونی در این رابطه را برای خود محفوظ میدارد.

7- سابین سرور در بازه های زمانی مختلفی بنابر صلاح دید کارشناسان فروش کد های تخفیفی جهت استفاده مشتریان و خریداران سرویس ها منتشر می کند . تمامی کد های تخفیف در بازه های زمانی اعلامی سابین سرور قابل استفاده می باشد و در سایر زمان ها قابل پذیرش نمی باشند.

8-  برای خرید سرویس ها و خدمات تنها امکان استفاده از یک کد تخفیف بصورت همزمان وجود خواهد داشت.

قوانین بازگشت وجه

1- کلیه سرویس های ارائه شده بجز سرویس های زیر دارای بازگشت وجه 7 روزه می باشند :

 • ثبت ، تمدید و انتقال دامنه
 • انواع سرور های اختصاصی ارائه شده از لوکیشن های مختلف
 • انواع سرور مجازی های ارائه شده از لوکیشن های مختلف
 • لایسنس های اشتراکی
 • خدمات مدیریت و پشتیبانی سرور های اختصاصی و مجازی
 • خدمات نصب و کانفیگ و پشتیبانی انواع نرم افزار ها و اسکریپت ها

2- پلن های پشتیبانی سایت و پشتیبانی سرور و مدیریت سرور دارای خدمات عودت وجه میباشد و در صورتی که طبق پلن ها ،  موارد ذکر شده انجام نگردد ، هزینه روزهای سپری شده و موارد انجام شده کسر و مابقی طی 7 روز کاری به حساب شما عودت داده خواهد شد.

3- ضمانت بازگشت وجه تنها شامل 7 روز ابتدایی سرویس هاست و نمایندگی هاست می باشد .

4- تمدید و یا ارتقاء سرویس تحت هیچ شرایط و عنوانی شامل بازگشت وجه نمی شود .

5- پس از پایان زمان بازگشت وجه ، هیچ گونه درخواست و اعتراضی مورد پذیرش سابین سرور نبوده و کاربر حق هرگونه اعتراضی را با پذیرش قوانین از خود سلب می نماید .

6- بازگشت وجه تنها با درخواست کتبی از طریق ثبت تیکت در پورتال کاربری و کسر هزینه های قرارداد مانند : هزینه های انتقال بانکی و کارمزد بانکی ، مالیات بر ارزش افزوده بصورت باقی مانده خالص انجام خواهد شد.

7- سابین سرور حق قطع سرویس دهی به مشترکی که دارای بدهی به سابین سرور میباشد را برای خود محفوظ می دارد . درصورتی که مشترک بابت سرویس های قبلی خود بدهکار بوده سرویس های جدید نیز تعلیق خواهند شد و مشترک حق هر گونه اعتراض و شکایت را با پذیرش قوانین از خود سلب می نماید.

قوانین برخورد با ارسال اسپم

1- سرویس های میزبانی وب اشتراکی ارائه شده توسط سابین سرور برای ارسال ایمیل های انبوه و تبلیغاتی مناسب نیستند و ارسال هرگونه ایمیل انبوه و تبلیغاتی برروی سرویس های سابین سرور ممنوع می باشد.

2- ارسال ایمیل برای اشخاصی که خودشان در لیست ایمیل وب سایت کاربر عضو نشده باشند اسپم محسوب می شود و  در صورت رخداد چنین مشکلی ، هاست مشترک مسدود خواهد شد.

3- ارسال هرگونه فایل مخرب از طریق ایمیل تحت هر شرایطی ممنوع بوده و عواقب آن بر عهده مشترک احراز هویت شده خواهد بود.

4-  ارسال ایمیل بصورت گروهی و تعداد بالا (حداکثر 200 ایمیل در روز و 50 ایمیل درساعت مجاز می باشد به شرط آنکه کلیه گیرندگان ایمیلها، خودشان درخواست دریافت ایمیل از سایت مشترک را داشته و آدرس و توضیح نحوه لغو عضویت به زبان انگلیسی در متن ایمیل وجود داشته باشد) ممنوع می باشد .

5- ارسال هرزنامه (Spam ) عمدا ویا سهوا (ملاک  تشخیص تیم فنی سابین سرور و گزارشات ارسال شده از سوی دیتاسنترهای خارجی و ایرانی و یا اشخاص گزارش دهنده و همچنین سایتهای شناسایی اسپم) حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد ممنوع می باشد .

6- تمام ایمیل های ورودی و خروجی از سرور های سابین سرور دائما در حال بررسی هستند و در صورتی که ثابت گردد از سمت اکانت مشترک اسپم ارسال می شود، سرویس مشترک بدون هیچگونه اخطار و اطلاع قبلی مسدود می شود و مشترک در این شرایط موظف به برقراری ارتباط با سابین سرور جهت بررسی و حل مشکل پیش آمده می باشد.

7- درصورتی که ایمیل های مکرر از سرویس مشترک و یا فایل های قرار گرفته برروی سرویس مشترک ارسال شوند سابین سرور حق بررسی ایمیل های ارسالی و فایل های ارسالی را برای خود محفوظ میدارد و همچنین مجاز است بدون اطلاع قبلی به مشترک نسبت به حذف فایل های فوق جهت جلوگیری از ارسال اسپم اقدام کند و در این شرایط مشترک هیچ گونه حق اعتراضی نخواهد داشت.

8- ارسال ایمیل با محتویات غیر واقعی و گمراه کننده به قصد انحراف کاربران اینترنت و هدایت آن ها به جایی غیر مشخص، که خود کاربر از آن خبر ندارد ممنوع است.

9- در صورت ارسال اسپم از نوع  a-b-c فورا هاست کاربر مسدود و در طی یک تیکت به اطلاع مشترک خواهد رسید و کاربر حداکثر طی 12 ساعت موظف به رفع مشکل به شرط رفع دائمی میباشد .

** درصورت تکرار ارسال اسپم از طریق همان مشکل در آینده ، باعث مسدودی کامل سرویس مشترک شده و هیچگونه عودت وجهی شامل این مورد نخواهد بود.

10- در صورت ارسال اسپم به صورت غیر عمد توسط سایت یا کدهای مخرب ، سابین سرور موظف به مسدودی کامل هاست مشترک بوده و یک تیکت در این خصوص ارسال و مسیر دقیق رخداد اسپم را به کاربر اطلاع رسانی خواهد نمود و مشترک موظف به رفع مشکل حداکثر طی 6 ساعت میباشد.

قوانین تحویل سرویس

1- اطلاع رسانی آماده شدن سرویس به مشترک توسط سابین سرور از طریق ایمیل ثبت شده در حساب کاربری مشترک پس از پرداخت تعرفه سرویس انجام شده و در تمام مراحل ثبت سفارش نیز یک ایمیل از سوی سابین سرور به کاربر ارسال خواهد شد.

2- درصورتی که مشترک طی 48 ساعت پس از ثبت سفارش و پرداخت فاکتور ایمیل تحویل سرویس را دریافت نکند موظف است از طریق تیکت با واحد فروش ارتباط برقرار کند . لازم بذکر است در هر لحظه کارشناسان فروش سابین سرور به این مورد واقف بوده و پیگیریهای لازم را با کاربر انجام خواهند داد.

3- مسئولیتی در قبال عدم استفاده مشترک از سرویس خریداری شده متوجه سابین سرور نمی باشد.

4- حداکثر زمان تحویل سرویس ها در بدترین شرایط عمومی کشور و جهان 1 ماه از زمان خرید می باشد.

5- درصورت عدم انجام سفارش در حداکثر مدت زمان ذکر شده ، مشترک موظف است علاوه بر اعلام کتبی به سابین سرور از طریق تیکت نیز پیگیری کند.

6- درصورت مغایرت در مشخصات سرویس تحویلی به مشتری با مشخصات اعلام شده در پلن مرتبط با سرویس خریداری شده ، مشترک موظف است ظرف مدت 24 ساعت به واحد فروش اطلاع دهد .

** چنانچه پلن اشتباهی به کاربر تحویل داده شود که کمتر از مشخصات سرویس مربوطه میباشد ، هزینه اضافی پرداخت شده توسط کاربر به اعتبار حساب کاربری ایشان در سابین سرور واریز می گردد و در طی یک تیکت اطلاع رسانی میشود.

** همچنین در صورتی که پلن بالاتر از سرویس خریداری شده تحویل مشترک گردد و مشترک طی 24 ساعت اعلام اشکال و اشتباه در سرویس اعلام ننماید ، سابین سرور موظف است طی یک تیکت این مشکل را اعلام و هزینه مابه التفاوت را فاکتور نماید. در صورت عدم پرداخت صورتحساب در چنین مواقعی ، سرویس کاربر به صورت موقت و خودکار مسدود میگردد.

7- مشترک موظف است تمامی سرویس هایی که نزد سابین سرور تمدید میکند را پس از تمدید بررسی  و درصورت عدم تمدید سرویس موضوع را ظرف مدت 24 ساعت به اطلاع واحد فروش از طریق تیکت یا بصورت کتبی برساند .

قوانین لغو سرویس

1- لغو سرویس از پنل کاربری بدون هماهنگی با بخش فروش و مالی شامل بازگشت وجه نشده و مشترک با لغو سرویس عدم بازشت وجه را تایید می نماید.

2- سابین سرور برای تمام سرویسهای هاست اشتراکی و نمایندگی هاست ، بازگشت وجه را به مدت ۱۴ روز در نظر گرفته است و  پس ازطی مدت زمان ذکر شده برگشت وجه تحت هیچ شرایط و عنوانی صورت نمیگیرد.

3- مشترک در هر لحظه از شبانه روز میتواند نسبت به لغو سرویس خود پس از گذشت 7 روز ضمانت بی قید و شرط از طریق پنل کاربری با ثبت درخواست لغو برای سرویس ، اقدام کرده و حق و حقوق خود نسبت به بازگشت وجه را از خود سلب نماید.

4- نحوه ارتباط مستند جهت لغو سرویس و بازگشت وجه و دریافت پشتیبانی از طریق بخش تیکتینگ پورتال کاربران با واحد فروش و مالی می باشد .

5- سرور مجازی ، سرور اختصاصی ، دامنه ولایسنس اشتراکی فاقد بازگشت وجه بوده و هیچگونه عودت وجهی برای این سرویسها تحت هیچ شرایط و عنوانی صورت نمیگیرد.

6- پلن های پشتیبانی سایت و پشتیبانی سرور و مدیریت سرور دارای خدمات عودت وجه میباشد و در صورتی که طبق پلن ها ،  موارد ذکر شده انجام نگردد ، هزینه روزهای سپری شده و موارد انجام شده کسر و مابقی طی 7 روز کاری به حساب شما عودت داده خواهد شد.

قوانین گارانتی

1- درصورت بروز هرگونه مشکل سخت افزاری مشترک موظف است بروز مشکل را به پشتیبانی سابین سرور اعلام نمایید و سابین سرور مسئولیت تعویض سخت افزار معیوب را برعهده دارد .

2- سابین سرور هیچ گونه مسئولیتی جهت به دست آوردن دامنه و اطلاعات حذف شده از روی سرور های خود پس از اتمام قرارداد ( سررسید سرویس ) را ندارد.

3- سابین سرور تلاش میکند زمان انقضاء سرویس های مشترک را از طریق پست الکترونیک(ایمیل) مشترک که در پورتال کاربران ثبت شده است به اطلاع مشترک برساند . عدم دسترسی مشترک به پست الکترونیک خود مسئولیتی برای سابین سرور ایجاد نمی کند .

** مسئولیت نگهداری داده ها و کنترل آنها بر عهده مشترک بوده و عدم اطلاع رسانی سابین سرور در رابطه با زمان انقضا سرویس ادعای خسارت را برای مشترک ایجاد نخواهد کرد .

4- وضعیت سرویس ها ، زمان انقضا سرویس ها و دامنه ها ، فاکتورهای سررسید و قابل پرداخت همگی در حساب کاربری مشترک در پورتال کاربران در دسترس  بوده و مشترک همواره میتواند با ورود به حساب کاربری خود در پورتال کاربران نسبت به بررسی آنها اقدام کند.

5- مدت زمان قطعی سرویس به دلیل عدم پرداخت فاکتورهای مرتبط با سرویس ( مطالبات سابین سرور ) و همچنین قطعی سرویس به دلیل بروز تخلف توسط مشترک و مدت زمان بررسی جرائم و تخلفات توسط کارشناسان فنی سابین سرور به مدت زمان سرویس مشترک اضافه نمی گردد و سابین سرور نیز مسئولیتی در خصوص جبران خسارت بر عهده نخواهد داشت.

6- سابین سرور تنها مسئولیت سرویس دهی در حوزه سرویس ها و خدمات خود را برعهده دارد و در قبال اختلال اینترنت مشترک ، مشکلات برنامه نویسی وبسایت مشترک ، نرم افزارها و دامنه های مشترک که نزد دیگران ثبت شده است و کلیه اقداماتی که خارج از اختیارات سابین سرور می باشد مسئولیتی برعهده سابین سرور نمی باشد .

7- ملاک وجود اختلال در سرویس های ارائه شده ، گزارشات منتشر شده توسط واحد فنی سابین سرور می باشد که در وبگاه status.sabinserver.com منتشر می گردد.

8- درصورت بروز مشکل سخت افزاری برای سرور های اختصاصی ، مسئولیتی برعهده سابین سرور نبوده و باتوجه به پرداخت ارزی که در حین خرید انجام میشود مسيولیتی در خصوص عودت وجه برای سابین سرور نخواهد داشت . همچنین مسئولیت از دست رفتن داده های کاربر بر روی سرورهای اختصاصی بر عهده سابین سرور نبوده و مشتری میبایست از دیتای خود همواره بکاپ در جای دیگری غیر از زیر ساخت همان سرور داشته باشد.

9- سرویس ها بر اساس استاندارد و قوانین داخلی و خارجی و مصالح سابین سرور تعریف شده و ارائه می شوند و غیرقابل تفکیک و تغییر می باشند . لذا مشترک موظف است پیش از خرید بررسی های لازم را انجام دهد . چرا که خرید هر یک از سرویس ها و خدمات سابین سرور به منزله پذیرش کلیه قوانین و مقررات سابین سرور می باشد.

10-  تمامی سرویس ها مطابق شرایط و منابع و امکانات درج شده در صفحات مربوط به هر سرویس و خدمات ، ارائه می شوند و سابین سرور مسئولیتی در قبال عدم تطابق سرویس با نیاز مشترک ندارد.

قوانین استفاده از سرویس

 قوانین کلی مرتبط با استفاده از خدمات و سرویس های سابین سرور

1- در هر زمانی که مشترک بخواهد سرویس خود را ارتقاء دهد درصورت تایید سابین سرور ، مبلغ پرداختی بابت سرویس فعلی نسبت به زمان باقی مانده محاسبه و با پرداخت ما به التفاوت مبلغ زمان باقی مانده و نرخ سرویس ارتقا یافته، سرویس فعلی به سرویس جدید تغییر مییابد.

2- در زمان تغییر سرویس از گروهی به گروه دیگر سرویس ها امکان اعمال هزینه های پرداختی و محاسبه مابه التفاوت وجود ندارد . بطور مثال : ارتقاء هاست به سرور مجازی یا اختصاصی ( در این خصوص میبایست امکان سنجی از سوی بخش فنی برای مشترک انجام و سپس پیش فاکتور صادر گردد که شامل هزینه راه اندازی و نصب نرم افزاری و … میتواند باشد )

3-  بکاپ گیری از اطلاعات و داده های مشترک برروی سرویس ها همچون انواع هاست ، سرور مجازی ، سرور اختصاصی برعهده مشترک می باشد و سابین سرور مسئولتی در قبال از بین رفتن داده های موجود در سرویس ها و خدمات مشترک ندارد.

** توجه داشته باشید که از سرویس های هاست اشتراکی و نمایندگی هاست بکاپ بصورت هفتگی گرفته شده و در سرور دیگری ذخیره میگردد اما تضمینی بابت صحیح بودن اطلاعات درون بکاپ توسط سابین سرور ارائه نمی گردد.

4-  سابین سرور مسئولیت آپلود ( بارگذاری) اطلاعات برروی سرویس مشترک و دانلود اطلاعات مشترک بصورت رایگان را از خود سلب می نماید.

5- مشترک می بایست اطلاعات فنی کافی و آشنایی کافی جهت استفاده و بهره برداری صحیح از سرویس خود را داشته باشد و سابین سرور مسئولیت آموزش استفاده و بهره برداری از سرویس به مشترک را از خود سلب می نماید.

6- مشترک بعد از خرید سرویس موظف است، حداکثر طی 24 ساعت ، تطابق سرویس تحویلی با پلن انتخابی و اجرای صحیح سرویس  را بررسی نماید.

7-  درصورت تجاوز منابع سرویس مشترک از حدود تعیین شده ، حق قطع سرویس تا زمان تعیین وضعیت سرویس برای سابین سرور محفوظ میباشد. در این شرایط مشترک میبایست جهت ارتقاء‌ سرویس خود به پلن های بالاتر و یا کاهش مصرف خود اقدام نماید تا مجددا سرویس دهی به مشترک انجام گیرد.

8- مالک سخت افزار و تجهیزات سرورهای اختصاصی ، سابین سرور و یا ارائه دهنده های بالا دستی هستند و پرداخت هزینه اجاره سرور موجب ایجاد حق مالکیت نمی شود.

9- تمامی مسئولیت عدم استفاده صحیح از سرویس ها و خدمات برعهده مشترک بوده و سابین سرور تنها ارائه کننده سرویس ها و خدمات بر اساس استاندارها و تعهدات فنی اعلام شده در خدمات خود می باشد.

10- تمامی توافقات خاص مشترک با سابین سرور تنها بصورت کتبی و با مهر و امضاء مجاز سابین سرور معتبر می باشد و کلیه توافقات مشترک با پرسنل چه بصورت کتبی و چه به صورت شفاهی یا به طریق دیگر فاقد اعتبار بوده و تحت هیچ شرایطی قابل قبول نمی باشد.

11- هیچ کدام از تجهیزات ، داده ها ، نام دامنه یا اطلاعات به عنوان امانت نزد سابین سرور نمی باشند و مشترک حق هرگونه ادعای خیانت در امانت را از خود سلب می نماید.

12- در کلیه تعاملات فی مابین مشترک و سابین سرور در هر بستر ارتباطی اعم از ایمیل ، تیکت پشتیبانی ، تماس تلفنی و غیره رعایت ادب و احترام برای هر دو طرف الزامی بوده و درصورت بروز هرگونه بی احترامی از سوی هر یک از طرفین ، طرف دیگر حق پیگیری از طریق مراجع ذیصلاح را حق مسلم خود اعلام میدارد .

نکته 4 :‌ در صورت مشاهده رفتار خارج از عرف و بی احترامی به هر یک از پرسنل سابین سرور ، سابین سرور این حق را برای خود محفوظ میدارد که سرویس مشترک را لغو نموده و مشترک حق هر گونه شکایت و اعتراضی را از خود سلب می نماید.

نحوه ارتباط طرفین قرارداد

1- نحوه ارتباط مستند سابین سرور با مشترک ایمیلی های ارسالی سابین سرور به آدرس ایمیل مشترک که در پورتال کاربری ثبت شده است و پاسخ به تیکت های ثبت شده مشترک در پورتال کاربری خواهد بود .

**همچنین نحوه ارتباط مستند مشترک با سابین سرور ثبت تیکت در پورتال کاربری و دریافت شماره تیکت و درصورت عدم دسترسی به پورتال کاربری ارسال نامه رسمی و دریافت رسید از سابین سرور می باشد.

2- سابین سرور مسئولیتی نسبت به تبعات و خسارات وارد بر خریداری که اطلاعات تماس تغییریافته خود را از طرق معتبر به اطلاع شرکت نرسانده است، ندارد.

تعاریف

1- خریدار / مشترک / مشتری / کاربر : شخصیتی است حقیقی یا حقوقی که در پورتال کاربران سابین سرور ثبت شده است.

** چنانچه پرداخت صورتحساب ها توسط شخص دیگری بجز خریدار / مشترک انجام شده باشد ، سابین سرور مسئولیت عودت وجه به حساب آن شخص را برعهده نداشته و در نتیجه به حساب کاربری اضافه خواهد شد. صورتحساب میبایست توسط کارت بانکی که پرداخت میشود ، با نام و نام خانوادگی  خریدار مطابق داشته باشد.

2- سرویس : هر کدام از سرویس های سابین سرور اعم از :
هاست ، دامنه ، نمایندگی هاست ، سرور مجازی ، سرور ابری ، نصب و کانفیگ نرم افزاری ، پشتیبانی سرور ، پشتیبانی وبسایت و سرورهای اختصاصی.

3- وبسایت  و پورتال کاربران  : وبگاهی به آدرس client.sabinserver.com بعنوان بخش پشتیبانی و حسابداری سرویس ها که مشترک در آن دارای حساب کاربری بوده و از طریق آن میتواند لیست سرویس های خود را مشاهده ، آنها را تمدید و یا ارتقاء دهد . و آدرس sabinserver.com بعنوان معرفی سرویس ها میباشد و هیچگونه ثبت مشخصات در سایت اصلی انجام نمی گردد.

** لازم به ذکر است که تمامی اطلاعات هویتی مشترک در این پورتال و حساب کاربری مشترک ثبت گردیده و درصورت نیاز و صلاح دید سابین سرور این اطلاعات با دریافت مدارک هویتی لازم قابل تغییر و ویرایش می باشد.
** مسئولیت صحت اطلاعات درج شده در پورتال کاربری و حساب کاربری مشترک ، بر عهده مشترک می باشد.

4- تعرفه : فهرستی کامل از قیمت و تعرفه کلیه سرویس ها و خدمات قابل ارائه که برروی وبسایت سابین سرور به آدرس sabinserver.com  که در سربرگ سایت با عناوین وسرویس های مختلف درج شده است.

** تنها مرجع رسمی برای ارائه تعرفه سرویس ها وخدمات سابین سرور ، وبسایت و پورتال کاربری سابین سرور می باشد.

5- کاربر سایت : هر شخصی که از سراسر دنیا میتواند به وبسایت وارد شده و تمام بخش ها را مشاهده و مرور نماید.

6- تحویل سرویس و انجام خدمات :‌ ارائه شناسه یا رمز عبور کلیه سرویس های درخواست شده مشترک و یا اعلام انجام سایر خدمات درخواستی بر اساس فاکتور و یا قرار داد فی مابین مشترک و سابین سرور می باشد.

7- تعلیق : قطع سرویس بصورت موقت و یا دائم توسط سابین سرور و یا ارائه دهنده بالا دستی همچون رجیسترار یا دیتاسنتر و …

8- آپتایم : زمان آنلاین بودن سروریس ها که از طریق وبگاهی به آدرس status.sabinserver.com تمامی رخداد ها برای مشاهده توسط کاربران به نمایش گذاشته میشود که در بازه های زمانی 1 ماه به میلادی محاسبه میگردد.

9- سررسید : اتمام حجمی ، زمانی و دوره ای که در آن تاریخ ذکر شده سرویس به حالت تعلیق درآمده و مسدود می گردد.

10- ثبت کننده اصلی دامنه : مرجع و شرکتی خارجی که دامنه ها توسط نمایندگی دامنه سابین سرور به نام خریدار اصلی ثبت می گردد و سابین سرور بین خریدار و ثبت کننده اصلی یک نماینده و واسط میباشد تا پرداخت ریالی توسط شما براحتی انجام گیرد.

11- اختلال در سرویس : هرگونه مشکل در خصوص اینترنت کشور ، قطعی برق لحظه ای و خاموش شدن سرور ها به مدت حداکثر 10 دقیقه با عنوان اختلال یاد شده و شامل قطعی نمیشود.

12- قطعی در سرویس : هر گونه مشکل سخت افزاری یا خطای نرم افزاری که منجر به از دسترس خارج شدن سرویس ها به مدت بیش از 6 ساعت گردد ، با عنوان قطعی در سرویس یاد میشود.

13- اسپم یا هرزنامه : هرگونه ایمیلی که شخص گیرنده بدونآنکه در آن خبرنامه یا سایت عضو باشد دریافت میکند که منجر به گزارش از سوی او به وبسایتهای شناسایی اسپم ارسال شده و در نتیجه آیپی سرور بلک لیست میگردد.

14 – اعتبار کاربری : هرگونه مبلغی که از سمت کاربر بدون خرید یک محصول و سرویس و یا دریافت خدماتی از سابین سرور به درگاه آنلاین شرکت واریز گردد مستقیما به حساب کاربری وارد شده و کاربر میتواند از آن مبلغ برای خرید و تمدید سرویسها و یا پرداخت صورتحساب ها اقدام نماید.

** در پرداخت های اعتباری هیچگونه مبلغ مالیاتی از کاربر دریافت نمیشود ، اما در صورتحساب ها مبلغ ارزش افزوده کسر میگردد.

15- ترافیک : به میزان دیتا/داده ای که در طول یکماه میلادی از سوی کاربر برای دانلود و آپلود مصرف میشود ترافیک گفته میشود که در سرویس های داخل ایران بصورت محدود و در سرویس های خارج از ایران بصورت نامحدود ارائه میگردد.

طرفین تفاهم نامه

1- این تفاهم نامه فی‌مابین شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان با نام تجاری سابین سرور به شماره ثبت ۱۳۸۰ و شناسه ملی ۱۴۰۰۶۵۰۸۳۵۰ به آدرس وبگاه sabinserver.com که در این توافق نامه “شرکت” یا ” شرکت سابین سرور” یا ” سابین سرور ” نامیده می شود از یک طرف و از طرف دیگر شما (وکیل، نماینده، وارث و جانشین شما) که در این توافقنامه “مشترک” و یا “کاربر” و یا “مشتری” و یا “خریدار” با مشخصات مندرج در پورتال حقیقی یا حقوقی خود ،که از طریق فرم عضویت و یا خرید سرویس در پورتال کابران سابین سرور درج شده است تنظیم گردیده و قابل اجرا می باشد .

2- کلیه مشترکین و مشتریان و خریداران و نمایندگان فروش که از طریق وب سایت سابین سرور و یا مراجعه به محل شرکت اقدام به خرید و استفاده از تمامی سرویس های این شرکت نمایند ملزم به مطالعه دقیق این توافق نامه و پذیرش آن می باشند و باید در تمامی مراحل کاری و استفاده از خدمات سابین سرور این توافق نامه را اجرا و قوانین آن را رعایت کنند.

** در خصوص اشخاص حقوقی افرادی که دسترسی به پورتال کاربر دارند به عنوان نماینده تام الاختیار مشترک شناخته می شوند و تمامی مکاتبات نماینده با سابین سرور و تمامی امور انجام گرفته توسط نماینده ، مورد تایید مشترک می باشد.

3- کلیه خریداران و مشترکین موظف به ارائه اطلاعات هویتی خود شامل کپی شناسنامه ، کارت ملی و تاییده شماره تلفن ثابت برای اشخاص حقیقی و برای اشخاص حقوقی درخواست شخص حقوقی بهمراه کپی روزنامه رسمی و آخرین تغییرات ، به سابین سرور می باشند . درصورت عدم دریافت این مدارک توسط سابین سرور در هنگام عضویت مشترک در پورتال کاربران و خرید هرکدام از سرویس ها و خدمات ، همواره حق درخواست و بررسی این مدارک برای سابین سرور محفوظ بوده و درصورت عدم ارائه مدارک درخواستی در زمان مقرر ، حقوق مالکیتی خریدار ملغی محسوب می شود .

4- کلیه مشترکین موظف به تایید شماره موبایل خود ( احراز هویت پیامکی ) ثبت شده در پروفایل کاربری خود بوده و متعهد می شوند در صورت تغییر شماره موبایل سریعا شماره موبایل جدید را به سابین سرور اعلام و احراز هویت نمایند.

5- کلیه مشترکین متعهد به استفاده از شماره موبایل با مالکیت خود می باشند و مجاز به ثبت شماره موبایل شخص ثالث در حساب کاربری خود نیستند. در صورت ثبت شماره موبایلی که با نام و اطلاعات هویتی پرداخت کننده مطابقت نداشته باشد ، آن پرداخت به عنوان پرداخت فیشینگ شناسایی شده و سرویس خریداری شده سریعا حذف خواهد گردید. ضمنا عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات مستقیما بر عهده مشترکی که شماره موبایل خود را در اختیار شخص ثالث قرار داده است، می باشد.

6- مشترک اذعان می نماید که تمامی اطلاعات هویتی ارائه شده‌ ، آدرس ها ، شماره های تماس ، اسکن مدارک و سایر اطلاعات مرتبط صحیح بوده و همواره در بروز بودن این اطلاعات در پورتال کاربری خود تلاش خواهد کرد. این حق برای سابین سرور محفوظ می باشد که هر زمان نیاز به کنترل اطلاعات هویتی کاربر داشت ، نسبت به درخواست این اطلاعات و کپی مدارک از کاربر اقدام نماید و همچنین این حق برای سابین سرور محفوظ می باشد که تا زمان تکمیل اطلاعات ، نسبت به تعلیق سرویس کاربر بدون اطلاع قبلی اقدام نماید.

7-کلیه مسئولیت های ناشی از این تفاهم نامه بر عهده مشترک و نماینده مشترک هر یک متضامنا می باشد.

این صفحه در 10 بهمن ماه سال 1402 بروزرسانی گردیده است . بند های قدیمی ، بروزرسانی شده و همچنین بند های جدید به این توافق نامه اضافه شده اند . لذا تمام مشتریان جدید و قدیمی سابین سرور از این تاریخ ملزم به مطالعه و رعایت تمام بند های این توافق نامه می باشند.

آماده ایم شنوای صدای گرم شما باشیم

راه های مختلفی را جهت برقراری ارتباط با شما فراهم کرده ایم. میتوانید به آسانی با ما در ارتباط باشید.