رفتن به بالای صفحه

شاید برای شما نیز سوالات زیر پیش آمده باشد

ممکن است در هنگام بازدید شما از سابین سرور و یا در زمان خرید و استفاده از محصولات سابین سرور سوالاتی برایتان پیش آمده باشد . ما در این صفحه سعی کرده ایم به سوالاتی که توسط کاربران از ما بیشتر پرسیده شده اند را گردآوری کرده و در اختیارتان قرار دهیم

در سابین سرور ارائه پشتیبانی سریع و دقیق اهمیت بسیار زیادی برای ما دارد . همواره تلاش میکنیم در طول شبانه روز و هفت روز هفته در سریعرین زمان ممکن به تیکت های دریافتی پاسخ کاملا دقیق و با کیفیت ارائه دهیم.

هاست و نمایندگی هاست سی پنل و دایرکت ادمین در سابین سرور در همان لحظه خرید و پرداخت فاکتور راه اندازی و تحویل داده می شود و شما اطلاعات سرویس خریداری شده را از طریق ایمیل در همان لحظه دریافت میکنید.
راه اندازی و تحویل سرور مجازی ها نیاز مند زمانی ما بین 1 الی 3 ساعت کاری می باشد و سرور شما در این مدت زمان تحویل داده خواهد شد.
تحویل سرور اختصاصی خریداری شده نیز مابین یک الی چهار روز کاری انجام می شود.

اگر سرویس هاست و نمایندگی هاست دارید در هر لحظه از شبانه روز شما میتوانید با مراجعه به بخش توضیحات محصول در پنل کاربریتان از بخش ارتقاء./تنزیل جهت ارتقاء سرویس خود به پلن های بالا تر اقدام کنید.
اما اگر سرور مجازی و اختصاصی دارید جهت ارتقاء سرویس خود می بایست به واحد مالی و اداری تیکت ارسال کرده و فاکتور ارتقاء سرویس را دریافت کنید.

جهت لغو سرویس های فعال خود میتوانید از بخش توضیحات محصول جهت لغو سرویس خود اقدام کنید . مطابق با قوانین سابین سرور لغو نمودن سرویس شامل بازگشت وجه روزهای باقی مانده سرویس نمی باشد. برخی از سرویس های ارائه شده در سابین سرور دارای بازگشت وجه در صورت وجود مشکل فنی هستند که شرایط آن در بند 23 قوانین و مقررات کلی سابین سرور نوشته شده است و مطابق قوانین سابین سرور تصمیم گیری خواهد شد.

تمامی سرویس ها میزبانی وب سی پنل و دایرکت ادمین دارای بکاپ گیری هفتگی می باشند و سابین سرور به صورت هفتگی از تمام سرویس ها بکاپ گیری کرده و در سروری دیگر در دیتاسنتری دیگر ذخیره سازی می کند. بکاپ گیری از سرویس ها دارای قوانینی می باشد که در بند 10 قوانین کلی سابین سرور درج شده است .
بکاپ گیری شامل سرور مجازی ها و سرور اختصاصی ها و هاست دانلود نمی باشد و در این سرویس ها بکاپ گیری بر عهده کاربر می باشد.

اگر نزد شرکتی دیگر سرویس میزبانی وب دارید و قصد انتقال سرویس خود به سابین را دارید میتوانید از سرویس خود بکاپ گیری کرده و لینک دانلود بکاپ را پس از خرید سرویس به واحد فنی و پشتیبانی از طریق تیکت ارسال کنید . انتقال به صورت کاملا رایگان و اتوماتیک انجام خواهد شد.

در سابین سرور بلافاصله پس از خرید هاست و نمایندگی هاست و سرور مجازی اطلاعات سرویس خریداری شده از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود. این ایمیل حاوی اطلاعاتی همچون نام کاربری و رمز عبور و DNS ها می باشد.

در سابین سروربرای سرویس های میزبانی وب و سرور مجازی ها از 10 روز مانده به سررسید سرویس فاکتور تمدید صادر و در بخش صورت حساب ها در دسترس شما قرار میگیرد. شما میتوانید جهت تمدید سرویس خود به بخش صورتحساب ها مراجعه و فاکتور مربوط را پرداخت نمایید تا تمدید سرویس انجام شود.
همچنین برای تمدید دامنه ها 60 روز مانده به سررسید دامنه فاکتور صادر می شود و میتوانید از بخش صورت حساب ها جهت تمدید اقدام کنید.

سیستم عامل سرویس های میزبانی وب ارائه شده کلود لینوکس می باشد و سرویس های میزبانی وب با دو نوع کنترل پنل سی پنل و دایرکت ادمین ارائه می شود شما متناسب با نیاز خود به هر کدام از کنترل پنل ها میتوانید سرویس مورد نیازتان را انتخاب و خریداری کنید.
در سرور های مجازی و اختصاصی سیستم عامل و کنترل پنل برعهده کاربر می باشد و میتوانید متناسب با نیاز خود نسبت به نصب و استفاده از آنها بپردازید

بله . شما میتوانید با دامنه های اکه از پیش ثبت کرده اید هاست خریداری کنید . پس از خرید هاست اطلاعات هاست بهمراه DNS ها برای شما ارسال می شود می بایست DNS های دریافتی را برروی دامنه خود تنظیم نمایید تا دامنه شما به هاست خریداری شده متصل شود.

بله . در تمامی هاست های سی پنل گواهی ssl رایگان نصب و فعال می شود.

برای ثبت دامته های ir نیاز به داشتن شناسه ایرنیک می باشد .
برای این منظور شما می بایست به وب سایت nic.ir مراجعه کرده و ثبت نام کنید . پس از ثبت نام از طریق ایمیل شناسه ایرنیک برای شما ارسال می شود و با آن قادر خواهید بود دامنه های ir را ثبت کنید.

برای این منظور نیاز است شما به پنل دامنه دسترسی داشته باشید . پنل دامنه های IR همان وب سایت ایرنیک می باشد . یرای تغییر DNS های دامنه وارد وب سایت ایرنیک شده و کارگذارهای دامنه را تنظیم کنید.
برای تغییر NS های سایر پسوند های دامنه نیز میتوانید از طریق پنل کاربری خود در سابین سرور اقدام کنید . برای این منظور کافیست به بخش مدیریت دامنه مراجعه کرده و نیم سرور های دامنه را تنظیم کنید و همچنین در این بخش امکان ورود به پنل اختصاصی دامنه نیز قرار دارد که شما میتوانید از این طریق پنل اصلی دامنه خود در نظر ریجسترار وارد شده و دامنه خود را مدیریت کنید.

در دامنه های IR تغییرات DNS از 1 ساعت تا 72 ساعت طول می کشد و در این مدت زمان می بایست منتظر باشید تا تغییرات اعمال شده و وبسایت شما در دسترس قرار گیرند. اما در دامنه های بین المللی این مدت زمان بسیار کم و در حدود چند دقیقه تا چند ساعت کوتاه است و سریعا وب سایت شما در دسترس قرار خواهد گرفت.

خیر .مطابق قوانین در هیچ شرایطی و هیچ شرکتی امکان لغو و عودت هزینه های واریزی جهت ثبت و تمدید و انتقال دامنه ها وجود ندارد.

شما را به یک وبمستر حرفه ای تبدیل میکنیم