تحریم شکن سابین سرور | عبور از تحریم های اینترنتی

با آنتی تحریم سابین سرور هیچ تحریمی برات کارساز نیست

برترین ویژگی های آنتی تحریم سابین سرور

سرعت بسیار بالا

استفاده آسان و سریع

ارائه شده بصورت تجاری

پشتیبانی سریع برای شما

ویژگی های کلیدی آنتی تحریم سابین سرور🤩

بدون مرز و محدودیت

بر خلاف دیگر ارائه کنندگان تحریم شکن ، تحریم شکن سابین سرور هیچگونه محدودیتی نداشته و شما بدون نگرانی میتوانید بر روی سرورهای لینوکسی و ویندوزی و حتی دسکتاپ خود از آنتی تحریم ما استفاده کنید.

بالاترین سرعت موجود

بدون هیچگونه نگرانی از افت سرعت اینترنت خود ، میتوانید از تحریم شکن سابین سرور استفاده کنید. ما با پهنای باند 250 مگابیتی اختصاصی خود ، بدون اعمال هیچگونه محدودیت سرعت برای شما ، سعی بر ارائه یک سرویس آنتی تحریم بی همتا داریم.

پشتیبانی اختصاصی

علی رغم وجود سایتهای دیگر تحریم شکن ، آنتی تحریم سابین سرور یک تیم 4 نفره اختصاصی برای پشتیبانی و پاسخگویی به شما عزیزان دارد و شما میتوانید روی کمک ما در خصوص حل مشکلات تحریمی سرورهای ایران خود حساب باز کنید. تحریمش با اونها - شکستنش با ما

چرا از آنتی تحریم سابین سرور استفاده خواهید کرد؟

آنتی تحریم سابین سرور ، یک سرویس تجاری سازی شده برای ارائه یک سرویس بی عیب و نقص در خصوص حل مشکلات تحریمی برای سرور های ایران و وبمسترانی است که از تعویض روزانه DNS های خود خسته شده اند. به کمک تحریم شکن سابین سرور میتوانید dns های ارائه شده پس از خرید را بر روی دسکتاپ خود تنظیم و بدون محدودیت در حجم و سرعت از آن استفاده نمایید.  آنتی تحریم سابین سرور ، صرفا بصورت تجاری ارائه خواهد شد و به همین دلیل پشتیبانی حرفه ای در خصوص اضافه کردن سایت های تحریم شده برای ایران ، رفع مشکلات پیش آمده و ... خواهد داشت. در نتیجه هیچگونه تحریمی نخواهد توانست برای کاربران ما مشکل ایجاد کرده و آنها را از کار خسته و ناتوان سازد. هدف ما صرفا شکستن تحریم هاست.

4

پشتیبان مخصوص

7

روز هفته پشتیبانی

98

سرور در حال استفاده

340

کاربر در حال استفاده

فقط چندقدم تا شکستن تحریم فاصله داری 😎

1
سفارش
تحویل آنی
2
3
قرار دادن DNS ها
و خداحافظ تحریم
4

نظرات شما درباره آنتی تحریم سابین سرور

اسفندیار سلیمانی

اسفندیار سلیمانی

مدیر سرور سابین سرور

بهرام باقرنیا

بهرام باقرنیا

چال موزیک

محمد ایرانمنش

محمد ایرانمنش

طراح گرافیک

اسفندیار سلیمانی

اسفندیار سلیمانی

مدیر سرور سابین سرور

همیشه برای نصب سی پنل و پکیج های لینوکسی مشکلات تحریمی وجود دارند ، علی الخصوص این اواخر که واقعا اذیت کننده شده بود. بنابر این سعی کردیم این تحریم شکن رو راه اندازی و در سرورهای خود و مشتریانمون استفاده کنیم. راحتی استفاده از هر سرویسی جزو دغدغه های ما بوده و دوست نداریم مشتریان ما حس کنند تحریم بر روی کارشان اثرات منفی میگذارد.

بهرام باقرنیا

بهرام باقرنیا

چال موزیک

در راه اندازی وبسایت چال موزیک سعی داشتیم که سرور های سایت رو در خارج از کشور قرار بدیم. چون توی سرورهای ایران مشکلات تحریمی و ... وجود دارند و باعث ایجاد شدن اختلالاتی در عملکرد خواهند شد. اما پس از آشنایی با تحریم شکن سابین سرور و استفاده آن روی سرور های ایرانمون ، تونستیم براحتی تحریم ها رو دور بزنیم واز api های خارجی نیز به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم.

محمد ایرانمنش

محمد ایرانمنش

طراح گرافیک

تغییر dns از شکن به بقیه و بالعکس خسته کننده شده بود برام. چون میخواستم یه سایتی مثل فری پیک یا شاتراستوک رو باز کنم ، اما باید vpn و dns تند تند عوض میکردم و این باعث شده بود اذیت بشم توی کار و وقفه پیش بیاد. اما وقتی با کمک یکی از دوستانم تونستم این تحریم شکن رو سفارش بدم واقعا خیالم راحت شده و از لحظه خرید هم مشکلی برام پیش نیومده و بدون اختلال و مشکل داره برام کار میکنه.

خرید آنتی تحریم سابین سرور

بدون نگرانی استفاده کنید و لذت ببرید 🙂

تحویل آنی اطلاعات پس از خرید

استفاده برای یک سیستم یا یک سرور

استفاده تنها برای سایت های تحریم شده

استفاده برای رفع تحریم در سرورهای میزبانی وب

89

هزار تومان


نحوه استفاده از تحریم شکن سابین سرور

مقیاسه آنتی تحریم سابین سرور با دیگر رقبا

امکانات، ویژگی‌ها و قابلیت‌های کلیدیآنتی تحریم سابین سرورسایت های دیگر

پهنای باند نامحدود

پشتیبانی سریع و قدرتمند

حفظ حریم خصوصی

استفاده آسان

استفاه بعنوان فیلترشکن

سرعت بالا در پاسخ به درخواست ها

اضافه کردن سایت درخواستی مشتریان در یکساعت

اپدیت های دوره ای

ارائه نسخه رایگان با مشکلات زیاد

ارائه نسخه تجاری با امکانات ویژه

وبسایت هایی که از قبل در لیست آنتی تحریم ما موجود هستند🤫

cpanel.net

directadmin.com

mariadb.com

mysql.com

fedoraproject.org

adobe.com

akamai.com

amazon.com

amazon.com/cloudfront

analytics.google.com

android.com

anydesk.com

apple.com

arcgis.com

att.com

ccleaner.com

cisco.com

dell.com

envato.com

freelancer.com

vmware.com

developers.google.com

gitlab.com

xbox.com

ثبت سایت جدید که مارو تحریم کرده 😒

  درصورتی که قصد استفاده از خدمات وبسایتی را دارید، اما IP iهای ایرانی در لیست تحریم های آن وبسایت قرار دارد، میتوانید در این بخش آدرس آن وبسایت را ثبت کنید

   تا اقدامات لازم برای عبور از تحریم های آن سایت انجام شود.

  پاسخ به سؤالات متــداول کاربران

  سرویس آنتی تحریم سابین سرور درواقع قابلیتی است که موجب دسترسی بدون محدودیت شما به سایت هایی می شود که کاربران ایرانی را تحریم کرده اند. با استفاده از آنتی تحریم سابین سرور، میتوانید بدون محدودیت به سایت ها و ابزارهایی که ایران را تحریم کرده اند دسترسی پیدا کنید.
  سایت های تحریم شده درواقع وبسایت هایی هستند که مالکان آنها اجازه دسترسی کاربران ایرانی به وبسایت ها و ابزارهایشان را نمی دهند. سایت های فیلترشده سایت هایی هستند که خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند و بنابر صلاح دید مراجع قضایی، فیلتر شده اند.
  خیر. تحت هیچ شرایطی امکان دسترسی به سایت های فیلترشده با استفاده از آنتی تحریم سابین سرور وجود ندارد. این سرویس تنها جهت دور زدن تحریم های وبسایت ها و ابزارهای خارجی استفاده می شود و فیلترشکن نمی باشد.
  بله. تمامی مشتریانی که اقدام به خریداری آنتی تحریم سابین سرور میکنند، متناسب با دوره خریداری شده، پشتیبانی فنی دریافت خواهند کرد.