هاست اختصاصی اولین قدم برای میزبانی حرفه ای انواع وبسایت ها و فروشگاه های اینترنتی و همچنین سرویس ایمیل اختصاصی می باشد. هاست اختصاصی مناسب برای آن دسته از شرکت ها، سازمان ها و کسب و کار های آنلاینی می باشد که دارای بازدید بالایی بوده و یا سرعت و امنیت وبسایت برای آنها دارای اهمیت فراوانی می باشد. هاست اختصاصی در حقیقیت یک سرور مدیریت شده می باشد که بصورت اختصاصی برای میزبانی تنها یک وبسایت راه اندازی و کانفیگ شده است. شما میتوانید نیاز خود را مشخص کنید تا هاست اختصاصی متناسب با نیاز شما کانفیگ و آماده شود.

اگر یک وبسایت پربازدید دارید اما دانش فنی لازم در زمینه مدیریت سرور را نداشته و قصد استخدام یک کارشناس فنی را ندارید، میتوانید از هاست اختصاصی سابین سرور که بصورت کاملا مدیریت شده، بهمراه پشتیبانی فنی ارائه می شود استفاده کنید. در dedicated host تمامی موارد مربوط به مدیریت سرور، پشتیبانی، بکاپ گیری و … تماما برعهده کارشناسان فنی سابین سرور خواهد بود و تمامی اقدامات لازم توسط ما برای میزبانی هرچه بهتر سایت شما انجام خواهد گرفت.

چنانچه شما میخواهید یک میل سرور اختصاصی برای سازمان خود داشته باشید ، هاست اختصاصی سابین سرور برای سازمان شما بسیار مفید و کاربردی خواهد بود ، به شکلی که نیازی به دیگر هاست ها نخواهید داشت.

از ویژگی های بهتر این هاست مدیریت شده، پشتیبانی تلفنی مخصوص شماست که میتوانید ازین قابلیت استفاده فرمایید که در دیگر شرکت وجود ندارد.

هاست اختصاصی

خرید هاست اختصاصی

هاست اختصاصی با منابع کاملا اختصاصی و مدیریت شده بهمراه پشتیبانی فنی 24 ساعته

Basic

ماهانه 2,650 تومان

ارائه پشتیبانی فنی 24 ساعته
تیکتینگ و تلفنی

دیسک: 80 گیگابایت
ترافیک ماهانه : 20 ترابایت
پردازنده : 3 هسته
رم : 4 گیگابایت
تعداد سایت : 1 عدد
نوع دیسک : NVME
IP اختصاصی : 1 عدد
بکاپ گیری : روزانه
گواهی SSL : رایگان
کنترل پنل : Cpanel
وب سرور : Litespeed
پشتیبانی VIP
زمان تحویل : حداکثر 24 ساعت

Starter

ماهانه 3,450 تومان

ارائه پشتیبانی فنی 24 ساعته
تیکتینگ و تلفنی

دیسک: 160 گیگابایت
ترافیک ماهانه : 20 ترابایت
پردازنده : 4 هسته
رم : 8 گیگابایت
تعداد سایت : 1 عدد

نوع دیسک : NVME
IP اختصاصی : 1 عدد
بکاپ گیری : روزانه
گواهی SSL : رایگان
کنترل پنل : Cpanel
وب سرور : Litespeed
پشتیبانی VIP
زمان تحویل : حداکثر 24 ساعت

Pro

ماهانه 9,600 تومان

ارائه پشتیبانی فنی 24 ساعته
تیکتینگ و تلفنی

دیسک: 360 گیگابایت
ترافیک ماهانه : 20 ترابایت
پردازنده : 16 هسته
رم : 32 گیگابایت
تعداد سایت : 1 عدد

نوع دیسک : NVME
IP اختصاصی : 1 عدد
بکاپ گیری : روزانه
گواهی SSL : رایگان
کنترل پنل : Cpanel
وب سرور : Litespeed
پشتیبانی VIP
زمان تحویل : حداکثر 24 ساعت

Business

ماهانه 19,950 تومان

ارائه پشتیبانی فنی 24 ساعته
تیکتینگ و تلفنی

دیسک: 600 گیگابایت
ترافیک ماهانه : 50 ترابایت
پردازنده : 32 هسته
رم : 128 گیگابایت
تعداد سایت : 1 عدد

نوع دیسک : NVME
IP اختصاصی : 1 عدد
بکاپ گیری : روزانه
گواهی SSL : رایگان
کنترل پنل : Cpanel
وب سرور : Litespeed
پشتیبانی VIP
زمان تحویل : حداکثر 24 ساعت

هاست اختصاصی بصورت مدیریت شده ارائه می شود و تمامی موارد فنی توسط کارشناسان متخصص سابین سرور برروی سرور شما انجام خواهد شد.

تمامی پلن ها دارای فضای بکاپ بوده و بصورت روزانه از تمامی اطلاعات شما بکاپ گیری شده و در هاست بکاپ ذخیره سازی خواهد شد.

هاست مدیریت شده اختصاصی دارای پشتیبانی فنی 24 ساعته بوده و بصورت تیکتینگ و تلفنی میتوانید با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید.

امکان کانفیگ نرم افزاری متناسب با نیاز شما و نوع استفاده شما از هاست اختصاصی ، توسط کارشناسان ما وجود دارد.

ویژگی های هاست مدیریت شده

_
آپتایم 100 درصد

پایدازی نزدیک به 100 درصد

استفاده از تکنولوژی ابری جهت افزایش پایداری نزدیک به 100 درصد در هاست اختصاصی سابین سرور
پشتیبانی فنی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته VIP

ارائه پشتیبانی فنی و تخصصی بصورت 24 ساعته تیکتینگ و تلفنی در هاست مدیریت شده
بکاپ گیری روزانه

بکاپ گیری روزانه

ارائه فضای بکاپ و بکاپ گیری روزانه از تمامی اطلاعات شما و ذخیره آن برروی سروری مجزا
تاثیر هاست در سئو سایت

اثر مثبت در سئو

اثر مثبت در سئو سایت های میزبانی شده به دلیل سرعت بالا و پایداری نزدیک به 100 درصد
انتقال رایگان سایت به سابین سرور

انتقال رایگان و سریع

انتقال رایگان وبسایت شما در سریعترین زمان به هاست مدیریت شده و اختصاصی
ارتقاء منابع هاست اختصاصی

امکان ارتقاء منابع

قابلیت ارتقاء منابع مورد نیاز هر مشتری به دلیل استفاده از تکنولوژی ابری در هاست اختصاصی سابین سرور

هاست اختصاصی چیست ؟

هاست اختصاصی در واقع یک سرور مجازی با منابع اختصاصی می باشد که بصورت کاملا اختصاصی بر حسب نیاز شما راه اندازی و کانفیگ می شود. اگر یک وبسایت و یا یک کسب و کار آنلاین دارید و نیازمند هاست اختصاصی با منابع بالا می باشید و یا یک سازمان هستیند و نیازمند یک هاست ایمیل اختصاصی هستید قطعا بهترین گزینه برای شما استفاده از هاست اختصاصی و مدیریت شده سابین سرور می باشد. چرا که این سرویس بصورت کامل با منابع اختصاصی ارائه می شود و مدیریت و پشتیبانی آن برعهده کارشناسان سابین سرور خواهد بود. هاست اختصاصی از دیتاسنتر hetzner آلمان و با بالاترین سطح کیفیت و سرعت ارائه می شود.

با خرید هاست مدیریت شده سابین سرور، شما نیازمند به داشتن دانش فنی جهت راه اندازی و مدیریت سرور نخواهید بود. چرا که تمامی مراحل راه اندازی و کانفیگ سرور بصورت کامل توسط متخصصین سابین سرور انجام خواهد گرفت. همچنین هاست مدیریت شده دارای پشتیبانی فنی 24 ساعته بصورت تلفنی و تیکتینگ می باشد و در هر لحظه از شبانه روز شما میتوانید از طریق تیکت و یا تماس تلفنی با کارشناسان فنی در ارتباط باشید.

هاست اختصاصی چیست ؟
هاست اختصاصی وردپرس

هاست اختصاصی وردپرس

هاست وردپرس مدیریت شده و یا هاست اختصاصی وردپرس یک سرویس ویژه برای وبسایت های وردپرسی و فروشگاه های اینترنتی راه اندازی شده با وردپرس و ووکامرس می باشد. اگر یک وبسایت وردپرسی دارید که دارای بازدید بالایی می باشد و نیازمند هاست مدیریت شده وردپرس هستید، پیشنهاد ما به شما استفاده از هاست اختصاصی وردپرس می باشد. چرا که این سرویس بصورت کاملا مدیریت شده و با منابع اختصاصی ارائه می شود و امکان راه اندازی و کانفیگ آن بصورت تخصصی برای سایت های وردپرسی و پربازدید وجود دارد.

همچنین اگر یک فروشگاه اینترنتی دارید که با ووکامرس راه اندازی شده است و نیازمند هاست اختصاصی ووکامرس هستید ، میتوانید از این سرویس اختصاصی و مدیریت شده سابین سرور برای فروشگاه اینترنتی خود استفاده کنید. هاست اختصاصی سابین سرور امکان کانفیگ تخصصی و اختصاصی برای فروشگاه اینترنتی پربازدید را دار بوده و توسط کارشناسان متخصص ما بصورت کامل کانفیگ خواهد شد تا تاثیر مثبت در عملکرد و سرعت فروشگاه اینترنتی شما داشته باشد.

هاست اختصاصی ایمیل

هاست اختصاصی ایمیل همانطور که از نامش پیداست سرویسی برای ارسال و دریافت ایمیل می باشد. دقیقا همانند هاست ایمیل که در حال حاضر توسط سابین سرور ارائه می شود اما با این تفاوت که این سرویس بصورت کاملا اختصاصی و مدیریت شده تنها برای شما راه اندازی و کانفیگ می شود و دیگر شما در این سرویس محدودیت های هاست ایمیل را نخواهید داشت.

در هاست ایمیل اختصاصی، برخلاف دیگر هاست های ایمیل شما یک IP اختصاصی در اختیار خود خواهید داشت و تنها استفاده کننده این IP و سرویس شما خواهید بود. همچنین در هاست اختصاصی ایمیل، تمامی منابع کاملا مدیریت شده و اختصاصی، در اختیار شما قرار میگیرد و سرویس هاست ایمیل اختصاصی متناسب با نیاز شما و سازمان شما راه اندازی و کانفیگ میگردد.

امروزه داشتن راه های ارتباطی امن و پایدار با مشتریان و کارمندان یکی از ضروریات هر کسب و کار و سازمانی می باشد. اگر شما هم برای این امر اهمیت ویژه ای قائل هستید و به امنیت این موضوع و راه ارتباطی، اهمیت میدهید قطعا هاست ایمیل اختصاصی متناسب با نیازشماست. چرا که ما در سابین سرور بصورت کاملا تخصصی، هاست اختصاصی ایمیل را برای شما آماده خواهیم کرد تا بتوانید بصورت امن و مطمئن با مشتریان و کارمندان کسب و کار و سازمان خود در ارتباط باشید.

هاست ایمیل اختصاصی
هاست اختصاصی لینوکس یا هاست اختصاصی ویندوز

هاست لینوکس اختصاصی یا هاست ویندوز اختصاصی ؟

هاست لینوکس اختصاصی یا هاست ویندوز اختصاصی ؟ انتخاب با شماست. ما متناسب با نیاز شما، هاست اختصاصی لینوکس یا هاست اختصاصی ویندوز را راه اندازی و کانفیگ خواهیم کرد. از ویژگی های هاست اختصاصی دقیقا منعطف بودن آن بر حسب نیازشماست.

اگر نیازمند هاست لینوکس هستید کافیست بعد از ثبت سفارش هاست اختصاصی، اعلام کنید که نیازمند هاست اختصاصی با سیستم عامل لینوکس هستید و اگر نیازمند هاست اختصاصی ویندوز هستیند میتوانید با ارسال یک تیکت به واحد پشتیبانی فنی اعلام کنید که به سیستم عامل ویندوز نیاز دارید. ما همواره متناسب با نیاز شما و سازمانتان، هاست اختصاصی مدیریت شده را راه اندازی و کانفیگ خواهیم کرد.

_

سوالات متداول

برخی از سوالات شما در رابطه با هاست مدیریت شده سابین سرور

_
خرید dedicated host به چه کسانی پیشنهاد می شود ؟

به تمامی کسب و کار ها و سازمان هایی که نیازمند هاست اختصاصی و هاست مدیریت شده هستند، خرید هاست اختصاصی از سابین سرور را پیشنهاد میکنیم. چرا که این سرویس کاملا مدیریت شده بوده و دارای پشتیبانی فنی تلفنی و تیکتینگ می باشد و با منابع کاملا اختصاصی ارائه می گردد.

هاست مدیریت شده آیا مناسب میزبانی سایت وردپرسی است ؟

بله قطعا این سرویس مناسب سایت های وردپرسی است. چرا که به عنوان هاست اختصاصی وردپرس و هاست مدیریت شده وردپرس ارائه می شود. کافیست بعد از سفارش، به کارشناسان فنی سابین سرور اطلاع دهید تا سرویس شما برای میزبانی سایت وردپرسی بصورت اختصاصی کانفیگ شود.

بکاپ گیری هاست اختصاصی به چه شکلی است ؟

باتوجه به اینکه هاست ایمیل اختصاصی و هاست وردپرس اختصاصی بصورت کاملا مدیریت شده ارائه می شود و مدیریت و پشتیبانی این سرویس بصورت کامل برعهده سابین سرور می باشد، بکاپ گیری بصورت روزانه از سرویس برعهده سابین سرور می باشد. برروی تمامی پلن ها بصورت رایگان هاست بکاپ ارائه میگردد و تمامی اطلاعات سرویس شما برروی هاست بکاپ و در سروری مجزا ذخیره سازی می شود.

سیستم عامل هاست مدیریت شده چیست ؟

ما متناسب با نیاز شما، اقدام به راه اندازی و کانفیگ خواهیم کرد. حال بستگی به نیاز شما دارد که چه سیستم عالی برایتان آماده شود. امکان نصب و آماده سازی تمامی توزیع های سیستم عامل لینوکس و نسخه های ویندوز وجود دارد و میتوانید به عنوان هاست لینوکس اختصاصی و یا هاست ویندوز اختصاصی از سرویس خود استفاده کنید.

نحوه پشتیبانی هاست مدیریت شده سابین سرور به چه صورت می باشد؟

تمامی سرویس های میزبانی وب سابین سرور با پشتیبانی 24 ساعته ارائه می شوند. هاست وردپرس اختصاصی سابین سرور نیز دارای پشتیبانی 24 ساعته می باشد اما با این تفاوت که یک شماره تماس اختصاصی در اختیار مشتریان هاست اختصاصی قرار خواهد گرفت تا بصورت 24 ساعته بتوانند با کارشناسان فنی در ارتباط باشندکه این امکان در سایر سرویس ها وجود ندارد.

آماده ایم شنوای صدای گرم شما باشیم

راه های مختلفی را جهت برقراری ارتباط با شما فراهم کرده ایم. میتوانید به آسانی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (7 امتیاز)