هاست ووکامرس سرویسی ویژه و بهینه شده برای سایت های فروشگاهی که با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس و افزونه فروشگاه ساز ووکامرس طراحی و راه اندازی شده اند. درصورتی که یک سایت فروشگاهی دارید که با استفاده ووکامرس راه اندازی شده است و نیازمند سرویس میزبانی حرفه ای برای سایت فروشگاهی خود هستید پیشنهاد ما به شما هاست مخصوص ووکامرس می باشد که بصورت کامل و ویژه برای این نوع فروشگاه های اینترنتی بهینه سازی شده است.

با خرید هاست ووکامرس دیگر نگران سرعت کم سایت فروشگاهی خود نخواهید بود. چرا که در این سرویس تمامی پیشنیازهای لازم برای افزایش سرعت سایت های فروشگاهی رعایت شده است و سرویس کاملا بهینه شده برای فروشگاه های اینترنتی می باشد. همچنین در سابین سرور سعی کرده ایم باتوجه به اهمیت در دسترس بودن سایت های فروشگاهی، از سخت افزارهای کاملا بروز و قدرتمند و آخرین نسخه های نرم افزاری لازم استفاده کنیم تا پایداری سرویس ها بصورت چشم گیری بالا باشد. در هاست مخصوص ووکامرس شما شاهد آپتایمی نزدیک به 100 درصد خواهید بود و دیگر به دلیل قطعی های سرویس میزبانی فروشگاه خود متضرر نخواهید شد.

خرید هاست ووکامرس

خرید هاست ووکامرس

ارائه هاست مخصوص ووکامرس با هارد پر سرعت NVME و کنترل پنل سی پنل

Woocommerce-1

ماهانه 200 هزارتومان

خرید سالانه با 17 درصد تخفیف 1,992 تومان

فضا : 5 گیگابایت
ترافیک ماهانه : نامحدود
پردازنده : 2x 3.60 GHZ
رم : 4GB

نوع هارد : NVME
وب سرور : لایت اسپید
ادان دامنه : ندارد
بکاپ گیری : هفتگی
بکاپ دیتابیس : روزانه
گواهی SSL : رایگان
بازگشت وجه : 7 روزه
دامنه رایگان IR در خرید یکساله

Woocommerce-2

ماهانه 280 هزارتومان

خرید سالانه با 17 درصد تخفیف 2,789 تومان

فضا : 10 گیگابایت
ترافیک ماهانه : نامحدود
پردازنده : 2x 3.60 GHZ
رم : 6GB

نوع هارد : NVME
وب سرور : لایت اسپید
ادان دامنه : ندارد
بکاپ گیری : هفتگی
بکاپ دیتابیس : روزانه
گواهی SSL : رایگان
بازگشت وجه : 7 روزه
دامنه رایگان IR در خرید یکساله

Woocommerce-3

ماهانه 340 هزارتومان

خرید سالانه با 17 درصد تخفیف 3,387 تومان

فضا : 15 گیگابایت
ترافیک ماهانه : نامحدود
پردازنده : 4x 3.60 GHZ
رم : 8GB

نوع هارد : NVME
وب سرور : لایت اسپید
ادان دامنه : 1عدد
بکاپ گیری : هفتگی
بکاپ دیتابیس : روزانه
گواهی SSL : رایگان
بازگشت وجه : 7 روزه
دامنه رایگان IR در خرید یکساله

Woocommerce-4

ماهانه 550 هزارتومان

خرید سالانه با 17 درصد تخفیف 5,478 تومان

فضا : 30 گیگابایت
ترافیک ماهانه : نامحدود
پردازنده : 6x 3.60 GHZ
رم : 10GB

نوع هارد : NVME
وب سرور : لایت اسپید
ادان دامنه : 1 عدد
بکاپ گیری : هفتگی
بکاپ دیتابیس : روزانه
گواهی SSL : رایگان
بازگشت وجه : 7 روزه
دامنه رایگان IR در خرید یکساله

ارائه نسخه اورجینال افزونه WP ROCKET بصورت رایگان برای همه پلن ها

تمامی پلن ها دارای پشتیبانی 24 ساعته می باشند

امکانات مشترک همه پلن ها
 • وب سرور لایت اسپید
 • نسخه PHP از 7.4 تا 8.2
 • 10 مگابایت I/O
 • امکان مدیریت DNS
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • گواهی SSL رایگان
 • پارک دامنه : نامحدود
 • ساب دامنه : نامحدود
 • انتقال رایگان به سابین سرور
 • نصب رایگان بسته نصبی
 • اکانت FTP : نامحدود
 • اکانت ایمیل : نامحدود
 • پارک دامنه : نامحدود
 • تعداد دیتابیس : نامحدود
 • آنتی ویروس Imunify360

در هنگام خرید هاست ووکامرس امکان انتخاب دوره های یکماهه تا یکساله در مراحل بعدی خرید وجود دارد.

سایت های شما عزیزان در دیتاسنتر هتزنر آلمان میزبانی می شوند و از سرعت قابل توجهی برخوردارند.

این سرویس ها کاملا تضمین شده ارایه می شوند و دارای بازگشت وجه 7 روزه بی قید و شرط می باشند.

انتقال هاست سی پنل ووکامرس شما از شرکت دیگر به سابین سرور به صورت فوری و رایگان انجام می شود.

چرا هاست ووکامرس برای سایت های فروشگاهی ؟

تجربه ای لذت بخش را باید همواره برای مشتریان فروشگاه اینترنتی خود رقم بزنید تا همواره با اشتیاق به دنبال خرید کالاهای موردنیاز خود از سایت فروشگاه شما باشند. یکی از موارد پراهمیت در فروشگاه های اینترنتی برای جلب رضایت مشتریان، سرعت بارگذاری سایت فروشگاهی می باشد. هرچقدر که مشتریان فروشگاه شما با سرعت بالایی به سایت شما دسترسی داشته باشند به همان میزان رضایت آنها از فروشگاه شما افزایش خواهد یافت.

با خرید هاست ووکامرس بهینه شده از سابین سرور، شما دیگر نگران کندی بارگذاری فروشگاه اینترنتی خود نخواهید بود. چرا که این سرویس بصورت کامل برای فروشگاه های اینترنتی بهینه سازی شده است تا این نوع وبسایت ها و فروشگاه های ایتنترنتی بدون هیچ کندی دردسترس کارربران و مشتریان خود باشند. ما در سابین سرور برای میزبانی فروشگاه های اینترنتی از دسیک های پرسرعت NVME استفاده کرده ایم که به نسبت دیگر نوع دیسک ها سرعت بالاتری دارند . همچنین در این سرویس ها از وب سرور قدرتمند لایت اسپید بهره گرفته ایم تا شما شاهد نهایت سرعت در بارگذاری سایت فروشگاهی خود باشید.

هاست ووکامرس

تفاوت هاست ووکامرس به هاست وردپرس

بهترین هاست ووکامرس

ووکامرس افزونه ای برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد که امکان راه اندازی فروشگاه های حرفه ای را در این سیستم مدیریت محتوا فراهم می کند. هاست ووکامرس نسبت به هاست وردپرس تفاوت خاص و قابل توجهی را دارا نمی باشد. و تنها در میزان منابع اختصاص داده شده به هاست ووکامرس، تفاوت وجود دارد.

سایت های فروشگاهی با توجه به میزان کالا هایی که برای فروش دارند و تعداد تصاویری که برای هر کالا منتشر می کنند معمولا نیازمند فضای ذخیره سازی بیشتری هستند. همچنین این نوع فروشگاه ها معمولا دارای بازدید کنندگان بیشتری نیز هستند . به همین جهت هاست ووکامرس دارای منابع بیشتری می باشد.

در سابین سرور برای سرور های میزبانی سایت های فروشگاهی ما از بروزترین سخت افزارهای موجود و آخرین نسخه های نرم افزاری استفاده میکنیم تا در این سرویس ها شما مشکلی از بابت کندی نداشته باشید و بتوانید بازدیدکنندگان زیادی را در فروشگاه اینترنتی خود میزبانی کنید.

هاست ووکامرس سی پنل به چه کسانی پیشنهاد می شود؟

هاست ووکامرس سی پنل برای تمامی مدیران فروشگاه های اینترنتی که با استفاده از ووکامرس فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کرده اند پیشنهاد می شود. در سابین سرور برای هاست ووکامرس از محبوب ترین کنترل پنل سطح جهان یعنی سی پنل استفاده کرده ایم تا امکان مدیریت آسان و ساده فروشگاه های اینترنتی برروی این سرویس ها فراهم باشد.

همچنین در سابین سرور باتوجه به اهمیت سرعت بارگذاری فروشگاه های اینترنتی، افزونه راکت وردپرس که برترین افزونه افزایش سرعت سایت های وردپرسی می باشد بصورت رایگان برای سایت های فروشگاهی میزبانی شده برروی هاست ووکامرس سی پنل نصب و تنظیم می شود تا مدیران این سایت ها دیگر هیچ نگرانی از کندی لود سایت فروشگاهی خود نداشته باشند.

هاست ووکامرس سی پنل

دیگر ویژگی های هاست سی پنل ووکامرس

بکاپ گیری منظم

بصورت روزانه و هفتگی با استفاده از ابزار قدرتمند جت بکاپ از اطلاعات شما بکاپ میگیریم و تمامی بکاپ ها جهت افزایش امنیت اطلاعات بر روی سرور هایی مجزا نگهداری می شوند.

ترافیک نامحدود

در سرویس هاست سی پنل ووکامرس بدون نگرانی از ترافیک مصرفی برروی سرویس خود ، بفکر پیشرفت فروشگاه اینترنتی خود باشید. ترافیک روی هاست ووکامرس سی پنل نامحدود می باشد.

قابلیت ارتقاء سرویس

بعد از خرید هاست ووکامرس با کنترل پنل سی پنل در هر لحظه از شبانه روز که نیازمند منابع بیشتر می باشد میتوانید از طریق پنل کاربری نسبت به ارتقاء سرویس خود به پلن بالاتر اقدام کنید.

پشتیبانی 24 ساعته

تیم پشتیبانی فنی سابین سرور بصورت 24 ساعته در هفت روز هفته و 365 روز سال در کنار شماست. دیگر در مدیریت فروشگاه اینترنتی خود نگران نباشید و هاست ووکامرس را انتخاب کنید.
_

سوالات متداول

برخی از سوالات شما در رابطه با خرید هاست ووکامرس

_
مدت زمان تحویل هاست ووکامرس بعد از خرید چقدر است ؟

بعد از خرید هاست ووکامرس، سرویس شما بصورت آنی و اتوماتیک فعال خواهد شد و بلافاصله شما امکان استفاده از آنرا خواهید داشت.

آیا انتقال فروشگاه اینترنتی من به سابین سرور را انجام میدهید ؟

بله . بعد از خرید هاست ووکامرس سی پنل از سابین سرور برای سایت فروشگاهی خود ، کافیست با واحد پشتیبانی فنی سابین سرور در تماس باشید تا انتقال فروشگاه اینترنتی شما بصورت رایگان و در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

آیا امکان ارتقاء به پلن های بالاتر وجود دارد؟

بله . در هر لحظه از شبانه روز که نیاز به منابع بیشتر داشته باشید میتوانید با مراجعه به حساب کاربری خود در سابین سرور، نسبت به ارتقاء هاست ووکامرس خریداری شده از سابین سرور اقدام کنید.

آیا سرویس ها دارای بازگشت وجه می باشند ؟

بله. تمامی سرویس های میزبانی وب ارائه شده توسط سابین سرور دارای ضمانت بازگشت وجه هفت روزه بی قید و شرط مطابق قوانین می باشند و درصورت نارضایتی از سرویس خریداری شده میتوانید از ضمانت بازگشت وجه استفاده کنید.

آماده ایم شنوای صدای گرم شما باشیم

راه های مختلفی را جهت برقراری ارتباط با شما فراهم کرده ایم. میتوانید به آسانی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (8 امتیاز)