تحریم شکن سابین سرور

تحریم شکن سابین سرور


آنتی تحریم : عبور از سد محدودیت‌ها در دنیای دیجیتال

در دنیایی زندگی میکنیم که اینترنت به یک بخش جدایی ناپذیر از زندگی بشر تبدیل انسان و ربات ها تبدیل شده است. برای اینکه بتوانیم پول جابجا کنیم یا سایتی را میزبانی کنیم به اینترنت نیاز داریم.

اما اینترنت این روز ها برای ما به نوعی فیلتر از داخل و تحریم از خارج باقی مانده است. دسترسی آزاد به اطلاعات در خارج از کشور نداریم. ( با مواردی که فیلتر شده اند ما کاری نداریم ) به هر سایت خارجی مراجعه میکنیم ، به نوعی گرفتار تحریم ها هستیم. میخواهیم یک سرور ایران راه اندازی کنیم تحریم ها اجازه استفاده از نرم افزارهای میزبانی وب نمیدهند و هر لحظه دردسرهای عظیمی بوجود می آید که غیرقابل توصیف است.

تحریم شکن - آنتی تحریم
تحریم شکن – آنتی تحریم

همه اینها گفته شد تا مقدمه ای بر بوجود آمدن آنتی تحریم و تحریم شکن سابین سرور داشته باشیم.

آنتی تحریم چیست ؟

آنتی تحریم یا تحریم شکن ، مجموعه ای از ابزار ها و روش هایی هستند که به کاربران ایرانی کمک میکنند ، به وبسایت ها و خدمات مسدود شده توسط شرکت های خارجی و سایت های خارجی ، دسترسی داشته باشند. این ابزارها با روش های خاصی ایجاد و مدیریت میشوند و امکان این را دارند که هرگونه تحریمی را حتی برای ایرانیان دور بزنند. لطفا با فــــیــلــتر شکن اشتباه نگیرید.

ابزارهای تحریم شکن ، با استفاده از روش های خاص ، قادر هستند ، موقعیت جغرافیایی سیستم یا سرور را عوض کرده و یک کشور دیگر نشان دهند تا بتوانند با سرعت بالاتری به دیتا دسترسی داشته باشند.

انواع آنتی تحریم ها :

DNS  : آنتی تحریمی که سابین سرور ارائه میکند از نوع dns میباشد که با تغییر dns  های دستگاه ( سرور یا سیستم یا موبایل ) شما این امکان را میدهد تا وبسایتهای تحریم شده برای ایرانیان را براحتی و با سرعت بالا باز کنید.

Proxy : پروکسی ها واسطه ای بین شما و اینترنت هستند. ترافیک اینترنت شما از طریق سرور پروکسی عبور میکند و سپس به وبسایت های تحریم شده میرسد که امکان دور زدن تحریم را داشته باشید. تحریم شکن سابین سرور ، بصورت پروکسی ارائه نمیشود تا با قوانین کشوری مداخله ایجاد نشود.

VPN : مخفف Virtual Private Network یک نوع  تونل ( تانل ) بین دستگاه شما و سروری است که بر روی آن راه اندازی شده است. در خارج از ایران vpn را برای امنیت بیشتر استفاده میکنند ، اما در ایران برای دور زدن فیلترینگ از vpn استفاده میشود که ما هیچگونه ارائه ای از این سرویس نداشته و نداریم و نخواهیم داشت.

تحریم شکن چیست ؟

تحریم شکن نامی دیگر برای انتی تحریم است. اصطلاح تحریم شکن در بین ایرانیان ، دو کلمه بسیار جا افتاده است که همه ( کوچک و بزرگ ) از آن اطلاع دارند و به این معناست که با استفاده از تحریم شکن ، میتوانند تحریم ها را دور زده و از سایت ها بصورت ازاد استفاده نمایند.

مزایای استفاده از آنتی تحریم :

  1. حفظ حریم خصوصی : در انتی تحریم سابین سرور ، حریم خصوصی حرف اول را برای ما میزند. برخی از تحریم شکن ها قابلیت ذخیره سازی کوکی ها و به اصطلاح جای پای رفت و امد شده شما را در معرض دید عموم و … قرار دهند. اما در سابین سرور ، آنتی تحریم ما حریم خصوصی را بصورت کامل رعایت کرده و همانند Vpn های رایگان مشکلات امنیتی برای شما ایجاد نخواهند کرد.
  2. استفاده از خدمات خارج از کشور : با استفاده از تحریم شکن سابین سرور ، به آسانی میتوانید در وبسایتهای خارجی که ایران را تحریم کرده اند ورود کرده و از سرویسهای انها بصورت رایگان یا تجاری استفاده نمایید. 
  3. سرعت بالا : با استفاده از تحریم شکن ، میتوانید با سرعت بالاتری
  4. عدم نیاز به پروکسی یا vpn  : براحتی میتوانید بدون نیاز به پروکسی چنجر و یا نرم افزارهای وی پ-ی ان ، به تمام سایتهایی که محدودیت ایپی دارند ورود کرده و از خدماتشان بدون تحریم استفاده کنید.

مقایسه آنتی تحریم سابین سرور با دیگر رقبای خود :

همانطور که در جدول زیر قابل مشاهده است ، از امکانات تحریم شکن سابین سرور ، میتوان به پهنای باند نامحدود ، پشتیبانی سریع و قدرتمند ، حفظ حریم خصوصی مشترکان و دستگاه هایشان ، سرعت بالا در پاسخ به درخواست ها ، اضافه کردن سایت درخواستی مشتریان در یکساعت ، آپدیت های دوره و ارائه صرفا بصورت تجاری ، جهت افزایش عملکرد و رفع مشکلات میباشد که اکثر این موارد در دیگر رقبا به صورت کامل و قطعی انجام نمیشود.

آنتی تحریم : عبور از سد محدودیت‌ها در دنیای دیجیتال
آنتی تحریم : عبور از سد محدودیت‌ها در دنیای دیجیتال

چطور از آنتی تحریم باید استفاده کرد ؟

مطابق تصویر زیر ، شما میتوانید بعد از سفارش آنتی تحریم سابین سرور ، براحتی توسط آموزش هایی که بصورت رایگان در اختیارتان قرار گرفته است را مشاهده و طبق آن آموزش ها ، دی ان اس ها را در سریعترین زمان ممکن بر روی دستگاه خود تنظیم نمایید. دقت داشته باشید انتی تحریم ما سایت های فیلتر شده را باز نخواهد کرد و صرفا برای دور زدن تحریم ها علیه کشورمان ایران است.

آنتی تحریم
آنتی تحریم

نتیجه گیری

5/5 - (2 امتیاز)

اسفندیار سلیمانیمشاهده نوشته ها

Avatar for اسفندیار سلیمانی

زندگی‌ مثل اسکرول ماوسه . هرچقدر هم گرون قیمت باشه بازم یه روزی خراب میشه . به یه شکل باور نکردنی ! پس تا هستیم قدر لحظاتمونو بدونیم و باور‌نکردنی زندگی کنیم.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *