سرور مجازی بورس چیست

سرور مجازی بورس چیست


آیا میدانید سرور مجازی بورس چیست و چه کاربردی دارد؟

حتی اگر در بازار بورس فعال نباشید حتما نام بورس یا سر خطی زنی را شنیده اید. یکی از مهمترین عوامل موفقیت در بورس استفاده از سرور مجازی بورس برای سرخطی زنی است.

وقتی در بازار بورس شرکت می کنید و میخواهید سهام خرید و فروش کنید برای اینکه زودتر از بقیه بتوانید خرید و فروش را انجام دهید باید سرخطی بزنید. سرخطی زنی در بورس خیلی مهم است. اگر بتوانید به موقع این کار را انجام دهید شانس موفقیت شما در بورس افزایش می یابد.

موفقیت در بورس و سرخطی زنی عالی ، شانسی یا تصادفی نیست. این کار به ابزارهای خاصی نیاز دارد. برای سرخطی زنی ترفندهای مختلفی وجود دارد که استفاده از سرور مجازی بورس مهمترین ابزار برای این کار است. با استفاده از این نوع سرور می توان در خرید و فروش سهام رتبه اول را بدست آورد.

سرور مجازی بورس چیست ؟

سرورهای مجازی بورس یا VPS Exchange سرورهای مجازی هستند که تریدرها و حرفه ای های بازار بورس از آن برای ترید، معاملات و خرید و فروش در بازار بورس استفاده می کنند. این نوع سرور مخصوص بورس یا Exchange می باشد که مخصوص بازار بورس ایران میباشد و برای بازار بورس خارج و ترید بهتر است از سرور ترید استفاده شود.

سرور مجازی بورس دارای سیستم عامل ویندوز می باشد. اگر قبلا در کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ خود از ویندوز استفاده کردید کار با سرور مجازی بورس برایتان بسیار راحت است و هیچ تفاوتی ندارد و نیاز به اموزش نیز ندارید .

از نظر ظاهری کاملا شبیه محیط ویندوز کامپیوتر است. در واقع شما با خرید یک سرور مجازی بورس یک کامپیوتر مجازی با سیستم عامل ویندوز بسیار قوی و پرسرعت خواهید داشت که اینترنت آن از اینترنت معمولی بسیار پرسرعت تر است و پینگ در آن حتی به اندازه یک میلی ثانیه هم طول نمی کشد.

بنابراین در لحظه میتوانید سرخطی زده و معامله را ازآن خود کنید ( اما دقت کنید سابین سرور هیچ گونه تضمینی در این مورد ارائه نمیکند)

سرور مجازی بورس محدودیت مکانی، محدودیت حجم و سخت افزاری ندارد. نیاز به استفاده از هیچ نوع نرم افزار خاصی نداشته و کاملا پرسرعت و تست شده توسط اساتید معتبر ایرانی میباشد که همیشه برای خرید های مهم خود از سرور های قدرتمند برای بورس استفاده میکنند.

اهمیت استفاده از VPS بورس چیست ؟

زمانی که می خواهید در بورس یک سهام را خریداری کنید بجز شما هزاران نفر دیگر هم هستند که میخواهند همان سهام را بخرند.

اگر نتوانید در لحظه مناسب سرخطی بزنید سهام را از دست خواهید داد. زمانی که میخواهید سرخطی بزنید حتی میلی ثانیه ها هم مهم هستند.

به همین دلیل داشتن یک سرور پرسرعت از اهمیت بالایی برخوردار است. سرور مجازی بورس پرسرعت ترین نوع سرور مجازی هستند که مخصوص بورس ارائه می شوند.

هیچ نوع افت کیفیت حتی به اندازه یک صدم میلی ثانیه هم وجود نخواهد داشت. این نوع سرور بیشترین سرعت را برای بورس برایتان به ارمغان می آورد. علاوه بر این در سرور مجازی بورس می توان انواع ابزارهای تحلیل بازار را نصب کرد و ثانیه ای از بورس را از دست نداد.

داشتن یک سرور مجازی بورس تنها خرید یک سرور نیست بلکه نوعی سرمایه گذاری بلند مدت است. با داشتن یک سرور مجازی بورس نه تنها می توانید سرخطی ها را در لحظه انجام دهید بلکه می توانید انواع تحلیل های تکنیکال را هم براحتی انجام دهید.

تفاوت VPS Exchange با سایر سرورهای مجازی چیست ؟

میدانیم که سرورهای مجازی همگی پرسرعت هستند. اما چیزی که یک سرور مجازی بورس را از سایر سرورهای مجازی متفاوت می سازد موضوع پینگ سرور است.

پینگ در واقع سرعت ارسال اولین درخواست شماست. هرچه پینگ یک سرور کمتر باشد می توان درخواست ها را در آن سرور بصورت آنی انجام داد. هرچه پینگ یک سرور کمتر و سرعت آن بالاتر باشد در نتیجه می توان نتیجه بهتری در بورس بدست آورد و کمتر در صف خرید و فروش سهام منتظر ماند.

سرور مجازی بورس از دیتاسنترهایی ارائه میشود که دارای کمترین پینگ و بالاترین سرعت هستند. بجز سرور مجازی بورس هیچ نوع سرور دیگری قدرت این را ندارد که بتوان سرخطی زنی را در لحظه انجام داد.

لازم به ذکر است شما با خرید سرور ابری خارج از کشور نیز نمیتوانید چنین کاری کنید و حتما نیاز است تا با ایپی و سرور ایرانی سرخطی را انجام دهید.

آیا با استفاده از سرور مجازی بورس  می توان در بورس نتیجه بهتری گرفت ؟

بله، تمام تریدرهای حرفه ای از این نوع سرور برای فعالیت خود در بازار بورس استفاده می کنند. با استفاده از این نوع سرور توانسته اند نسبت به استفاده از اینترنت معمولی مثل ADSL , VDSL , Td-LTE نتیجه خیلی بهتری بدست آورند.

پیشنهاد تمامی تریدرهای حرفه ای استفاده از سرور مجازی بورس می باشد. استفاده از این نوع سرور بارها تست شده و نتایج موفقیت آمیزی بدست آمده است. اگر میخواهید به جمع حرفه ای های بازار بورس بپیوندید لازم است از این نوع سرور استفاده کنید.

قیمت سرور بورس چرا گرانتر از سرورهای دیگر است ؟

در سرور هایی که مخصوص بازار بورس در برخی از ایام سال ارائه میشود ، بدلیل اینکه شبکه بسیار پرسرعتی پشت شما را گرم میکند ، شما میتوانید روی منابع بالایی که در اختیارتان قرار میگیرد نیز حساب باز کنید که هنگی در سیستم عامل نداشته باشید.

بعنوان مثال شما نمیتوانید با رم 1 و سی پی یو 1 و هارد ساتا ، سر خطی بموقع بزنید چون حتی اگر اینترنت شما پرسرعت باشد ،سیستم عامل شما هنگ کرده و در نتیجه بازار از دست شما خارج خواهد شد.

به همین دلیل که سخت افزار قوی و اینترنت بسیار پرسرعت و قوی تری نسبت به بازار بورس ایران ارائه میشود ، در نتیجه قیمت گرانتری نسبت به سایر vps ها دارد.

نتیجه گیری

داشتن یک سرور مجازی بورس در هر لحظه میتواند نجات دهنده سرمایه شما باشد. شما با داشتن یک سرور بورس شاید هزینه بالایی پرداخت کنید . اما چنانچه یک بازار بزرگ را از دست دهید ممکن است 500 برابر هزینه یک vps بورس را یکجا از دست دهید و این خسارت شاید جبران ناپذیر باشد.

در نتیجه اگر در بازار های مالی ایرانی فعالیت گسترده ای دارید و سرخطی زدن برای شما حیاتی است ، حتما سرور مجازی بورس باید تهیه کنید تا مشکل سرعت و هنگی و … نداشته باشید و در لحظه سهام هر بازار دلخواهی را برای خود تصاحب کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

اسفندیار سلیمانیمشاهده نوشته ها

Avatar for اسفندیار سلیمانی

زندگی‌ مثل اسکرول ماوسه . هرچقدر هم گرون قیمت باشه بازم یه روزی خراب میشه . به یه شکل باور نکردنی ! پس تا هستیم قدر لحظاتمونو بدونیم و باور‌نکردنی زندگی کنیم.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *