هاستینگ
سابین سرور
میزبانی وب

سرور مجازی ایران و اروپا

اگر به دنبال خرید سرور مجازی ایران و سرور مجازی خارج از ایران هستید ، هم اکنون میتوانید این سرویس ها را از سابین سرور خریداری کنید .

سرور مجازی ایران از دیتاسنتر برج میلاد برروی هارد های SSD و  SATA با دو سیستم عامل لینوکس و ویندوز ارائه میگردد . همچنین تمام سرور مجازی های ارائه شده دارای پنل مدیریتی سرور جهت مدیریت سرور می باشند که به شما...

سرور مجازی

سرور مجازی روزانه

اگر صاحب کسب و کار مهمی هستید و نیاز دارید یک فایل بسیار مهم را دانلود کرده و در جای دیگری با سرعت بسیار بالا آپلود کنید ، سابین سرور به شما سرور مجازی روزانه را پیشنهاد میکند که هزینه هایتان را بسیار بسیار کاهش خواهد داد و این مورد خود امر بسیار مهمی می باشد.

شروع قیمت : 10.000 تومان
سرور مجازی هفتگی

سرور مجازی SSD برج میلاد

در سرور مجازی ssd برج میلاد باتوجه به کیفیت سخت افزاری بسیار بالا مانند هاردهای SSD و رم های DDR3 و CPU های ۲۴ هسته ای و همچنین فاصله مکانی کم بین سرور و کاربر ، شما شاهد سرعتی بسیار بالا در دسترسی به اطلاعات ذخیره شده برروی سرور خواهید بود.

شروع قیمت : 68.000 تومان
سرور مجازی SSD برج میلاد

سرور مجازی SATA برج میلاد

هر از گاهی نیاز می شود تا مدیران وب سایت ها برای خودشان هاست دانلود بر روی ویندوز داشته باشند .در اینضورت میتوانند از سرور مجازی های ایران با هارد sata استفاده نمایند تا هم هزینه کمی داشته باشند و هم دستشان در تمام موارد بازتر باشد. سابین سرور این سرویس ها را برای این عزیزان و مدیران وب سایت های موزیک و فیلم و ... پیشنهاد می دهد تا بهترین کیفیت و بهترین سرعت را با تلفیقی از امنیت ازآن خود نمایند.

شروع قیمت : موجود نداریم
سرور مجازی SATA برج میلاد

سرور مجازی NVME آلمان

سرور مجازی NVME آلمان یک انتخاب هوشمندانه برای ایرانیان جهت میزبانی وب سایت هایشان می باشد چرا که سرور های مجازی آلمان ارائه شده توسط سابین سرور دارای سخت افزارهای بروز و نرم افزارهای بروز می باشند که موجب افزایش کیفیت سرورها شده است .

شروع قیمت : 270.000 تومان
سرور مجازی NVME آلمان

سرور مجازی SATA آلمان

باتوجه به بُعد جغرافیایی نزدیک کشور المان به ایران و سرعت زیاد اتصال و دریافت اطلاعات از دیتاسنتر هتزنر آلمان ، بهترین انتخاب جهت میزبانی فایل بر روی لینوکس و ویندوز، سرور مجازی آلمان می باشد .

شروع قیمت : موجود نداریم
نمایسرور مجازی SATA آلمان

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

مشتاقانه منتظر شنیدن صدای زیبای شما از پشت تلفن هستیم