متن تعهدنامه ایرنیک

متن تعهدنامه ایرنیک


نمونه متن تعهد برای ثبت دامنه های IR

اخیراً مشاهده شده کاربرانی که نیاز به ثبت دامنه های ملی دارند متاسفانه تمام این تعهدات را برای سابین سرور ارسال میکنند که اینکار اشتباه است و سابین سرور هیچگونه تعهدی نسبت به چنین مسائلی را ندارد.

به همین جهت شما میبایست به جهت ارسال تعهدنامه خود به سازمان ایرنیک ، از آموزش زیر استفاده نمایید.

جهت ارسال این تعهد نامه آموزش ارسال مدارک به ایرنیک را باید بخوانید.

همچنین به این موضوع اشراف کامل داشته باشید که سابین سرور تعهدی در خصوص پذیرش یا عدم پذیرش تعهد مشتری توسط Nic.ir ندارد و برای پیگیری های بعدی می توانید با سامانه پشتبانی ایرنیک که در سال 1402 رونمایی شد ، در تماس باشید تا برای شما توضیحات لازم را ارائه نمایند .

دقت فرمایید که سابین سرور صرفا رابط بین شما و ایرنیک است تا بتوانید دامنه های خود را با کمترین مبلغ ممکن به ثبت برسانید.

1. متن تعهد نامه ای که Nic.ir برای تکمیل فرآیند ثبت دامنه های خاص درخواست می کند می تواند به شکل زیر باشد که شما میبایست آن را پرینت گرفته و امضا نموده و سپس به صورت pdf به این سازمان تسلیم نمایید.

متن تعهدنامه ایرنیک
متن تعهدنامه ایرنیک

متن تعهد نامه به شرح ذیل می باشد :

به نام خدا


اینجانب آقا / خانم / شرکت …………………. به شناسه …………………… در مورد دامنه هایی که صاحب امتیاز آنها بوده یا پس از این اقدام به ثبت آنها می نمایم، اعلام می دارم کلیه دامنه ها را بدون سوء نیت به ثبت رسانده و هیچیک از این دامنه ها ناقض حقوق اشخاص ثالث بویژه حقوق مربوط به نام اشخاص حقوقی یا علایم تجاری نبوده و همچنین مغایرتی با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ندارد.

همچنین متعهد می گردم در صورت ثبت دامنه برای شخص یا شرکتی دیگر، شناسه مربوط به همین شخص یا شرکت را بصورت رسمی به همراه مدارک مثبت (کارت ملی، روزنامه رسمی) اعلام نمایم، و کلیه مسئولیت های قانونی ناشی از شکایت یا اقامه دعوی در مورد دامنه های ثبت شده برعهده اینجانب می باشد.

مهر / امضاء
تاریخ

2.سپس یک نسخه از تعهد نامه به اضافه اسکن کارت ملی مالک دامنه (فردی که دامنه در شناسه آن ثبت شده است) یا روزنامه رسمی شرکتی که دامنه در شناسه آن ثبت شده است را از این لینک  برای سازمان فیزیک نظری ( ایرنیک )  ارسال نمایید.

مجددا یادآور میشویم که سابین سرور هیچگونه تعهدی در خصوص پذیرش و یا عدم پذیرش مدارک ارسالی و یا تایید و عدم تایید دامنه های ثبت شده ندارد و صرفا رابط ( پل ) بین شما مالک محترم و ثبت کننده ( ایرنیک) میباشد.

سوالی داشتید از طریق بخش نظرات با ما در تماس باشید . حتی اگر از سابین سرور سرویسی تهیه نکنید نیز پاسخگوی سوال شما هستیم.

5/5 - (5 امتیاز)

اسفندیار سلیمانیمشاهده نوشته ها

Avatar for اسفندیار سلیمانی

زندگی‌ مثل اسکرول ماوسه . هرچقدر هم گرون قیمت باشه بازم یه روزی خراب میشه . به یه شکل باور نکردنی ! پس تا هستیم قدر لحظاتمونو بدونیم و باور‌نکردنی زندگی کنیم.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *