تغییر رابط نماینده دامنه های IR

تغییر رابط نماینده دامنه های IR


تغییر رابط نماینده دامنه های IR

 

گاهی اوقات حتما پیش امده است که در موقع خرید دامنه به این مشکل برخورد کرده باشید و هاستینگ به شما بگوید که می بایست رابط های خود را به مجاز ها تغییردهید.

اگر در گوگل میگشتید یا کسی به شما این صفحه را معرفه کرده است راه حل رابه شما نشان می دهیم و به صورت کامل خدمت شما توضیح میدهیم.

دراین آموزش سعی کرده ایم تغییر رابط نماینده دامنه های IR را توضیح داده ایم.

 

تغییر رابط نماینده دامنه های IR

 1.  ابتدا وارد پنل خود در Nic.ir شوید.
 2. اگر دامنه ثبت شده ندارید و برای اولین بار است که میخواهید دامنه به ثبت برسانید کافیست طبق تصویر زیر عمل کرده و بر روی منوی شناسه ها کلیک کنید و سپس زیر منوی رابط های مجاز را انتخاب نمایید.
  رابط های مجاز ایرنیک
  سپس صفحه ای همانند تصویر زیر برایتان نمایش داده می شود که کافیست گزینه ها را بر روی نمایندگان و خودم قرار دهید.

  رابط های مجاز ایرنیک

  سپس کافیست بر روی دکمه اعمال کلیک نمایید تا تغییرات ذخیره شوند. با اینکار مراحل مربوط به شما تمام می شود و بدون هیچ مشکلی شما می توانید دامنه خود را به ثبت برسانید یا انتفال دهید و یا تمدید نمایید.
  نکته دوم : در صورتی که دامنه ای را ثبت کرده اید و میخواهید تمدید کرده یا انتقال دهید ممکن است با این خطا مواجه شوید که باید رابط فنی و رابط مالی و رابط اداری تغییر پیدا کند به نماینده و نماینده حق دسترسی به دامنه را داشته باشد.
  بنابر این لازم است مراحل زیر را طی کرده و به صورت کامل آنهارا انجام بدهید.

 3.  از بخش “دامنه های من” دامنه مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه “ تغییر رابط‌ها ” درپاییین صفحه و پایین اطلاعات شخصی کلیک کنید.
 4.  در صفحه جدیدی که باز می شود از بخش نماینده گزینه “تعریف (شناسه یا شماره قرارداد)” را انتخاب و سپس شناسه “ta2863-irnic” که متعلق به شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان می باشد را وارد کنید.
  طبق تصویر زیر تنظیمات را انجام دهید و بر روی رابط مالی و اداری و فنی را بر روی رابط نمایندگی سابین سرور که در فوق اشاره شد ست نمایید
  مدیریت رابط های مجاز ایرنیک
 5.  سپس روی گزینه “اعمال” کلیک کنید تا تنظیمات شما ذخیره گردد.
 6. به همین راحتی رابط خود را تغییر داده اید.

 

منبع : وبلاگ ایرانی طرح – آموزش دامنه های ir – البته با کلی تغییرات اساسی و مراحل جدید تقریبا 🙂

5/5 - (4 امتیاز)

اسفندیار سلیمانیمشاهده نوشته ها

Avatar for اسفندیار سلیمانی

زندگی‌ مثل اسکرول ماوسه . هرچقدر هم گرون قیمت باشه بازم یه روزی خراب میشه . به یه شکل باور نکردنی ! پس تا هستیم قدر لحظاتمونو بدونیم و باور‌نکردنی زندگی کنیم.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *