رفع خطای 500

رفع خطای ۵۰۰


رفع خطا internal server error 500 در وردپرس

متاسفانه این روزها بسیاری از مشتریان به مشکلات خاصی بر می خورند که یکی از این مشکلات مربوط به خطای ۵۰۰ می باشد.امروز تعدادی  راه حل عمومی رو برای رفع این مشکل بیان میکنیم  که می توان  گفت بهترین روش های ممکن هستند و همچنین چندین مورد که باعث خطای  ۵۰۰ می شوند را نیز بیان می کنیم. پس اگر در حال مطالعه این مطلب هستید نگران مشکل خود نباشید با این آموزش مشکل شما به طور قطعی حل خواهد شد. پس مطلب را کامل مطالعه کنید .

خب برویم سراغ آموزش .

در ابتدا بررسی کنیم چه دلایلی باعث می شوند سایت شما خطای ۵۰۰ یا همان خطای http رو نمایش بدهد؟

دلایل رخ دادن خطای ۵۰۰ در وردپرس

۱-وقتی قالبی را نصب می کنید که قالب در قسمت هایی دارای ایراداتی هست.

۲-وقتی افزونه ها یتان با وردپرس یا قالبتان سازگار نیست.

۳-زمانی که ورد پرس را بروز رسانی میکنید.!
و دلایل زیاد دیگری وجود دارند که بایستی به مرور زمان به این خطا ها برخورد تا بتوان در اینجا مطرح کرد.تا به امروز به مواردی که در بالا اشاره شد  برخورد کردیم که در وردپرس می توان برای حل این مشکل از راه حلی که در ادامه بیان میکنیم استفاده کنید.

سعی کنید طبق آموزش پیش بروید تا به مشکل دیگری برخورد  نکنید.

آموزش رفع خطای ۵۰۰  در وردپرس

  1. اگر وردپرس رو آپدیت کردید به نسخه قبلی دانگرید کنید که با انجام همین کار ساده ممکن است مشکل شما حل شود.
  2. وارد فایل .htaccess شده و تمامی کد ها را  کپی و در جایی دیگر برای اطمینان ذخیره کنید و سپس تمامی کد ها را پاک کنید ممکن هست مشکل از کدها باشد.
  3. فایل wp-config.php را باز کرده ، و سپسuser name و Data base name و ِData base password را دوباره جایگزین کنید و چک نمایید تا همه موارد درست باشند.
    [ با توجه به اینکه  وردپرس بعد از نصب نیز فایل wp-config.php را باقی میگذارد و هم فایل wp-config-sample.php  پس دقت داشته باشید که برای فایلی این موارد را وارد کنید که ورد پرس اطلاعات را از آن لود میکند که معمولا همان فایل wp-config.php می باشد.]
  4. ورژن php هاست را  بررسی کرده  و چک کنید که در حال حاضر بر روی چه ورژنی تنظیم شده!
  5. آخرین راه در صورتی که هیچ کدام از موارد بالا پاسخگوی مشکل شام نبود به پشتیبانی فنی هاستینگ خود  تیکت ارسال کنید .

در انتها امیدواریم که این آموزش مشکل شما را حل کند .در صورت داشتن هر گونه سوال پشتیبانی سابین سرور ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند.

 

5/5 - (2 امتیاز)

پوریا تقی پورمشاهده نوشته ها

Avatar for پوریا تقی پور

از همون بچگی عاشق دنیای گیم بودم. حالا که بزرگتر شدم تصمیم گرفتم بزرگتر فک کنم و از علاقه ام به دنیای تکنولوژی استفاده کنم و به همین دلیل وارد زمینه وب هاستینگ شدم. تازه به جمع سابین سروری ها پیوستم و از کار کردن در کنار دوستان خوب سابین سروری بی نهایت خرسندم.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *