ثبت نام در سابین سرور

 

درصورتی که افتخار داده اید تا به جمع سابین سروری ها بپیوندید ، از شما متشکیرم و به شما خوش آمد عرض میکنیم و امیدواریم در این همکاری که خواهیم داشت بهترین ها را برای شما رقم بزنیم.

به همین جهت و به پاس همراهی شما عزیزان برخی از سوالات شما را در همین پست ها پاسخ می دهیم که یکی از این سوالات این است که به چه شکلی در وب سایت سابین سرور ثبت نام کنیم .

در این پست سعی کرده ایم به این موضوع اشاره کوچکی داشته باشیم و امیدواریم که بتوانیم با ساده ترین اموزش ها به شما کمک کنیم.

همچنین سوالاتی که پیش خواهد آمد را پاسخ میدهیم و سعی میکنیم خدمات روشنی به شما عزیزان ارائه کنیم.

برای اینکه ما در سابین سرور به شما بتوانیم خدمات خوبی و پشتیبانی دقیق و ریزی ارائه کنیم ، می بایست اطلاعات شخصی شما را داشته باشیم.

بنابر این نیاز داریم شما در سابین سرور اکانت کاربری داشته باشید .

به همین دلیل شما می توانید طبق آموزش زیر در سابین سرور اکانت کاربری خود را بسازید.

 

چگونه در سابین سرور اکانت بسازیم؟

ابتدا می بایست در همان صفحه ای که هستید به بالای سایت مراجعه بفرمایید که طبق تصویر بر روی گزینه عضویت در پورتال کاربران کلیک بفرمایید.

 

 

بعد از کلیک بر روی عضویت در پورتال کاربران سابین سرور ، صفحه ای مانند تصویر زیر نمایش داده خواهد شد.

خب اطلاعاتی که ما از شما نیاز داریم اطلاعات دقیق و واقعی هستند ، یعنی اگر اطلاعات شما صحیح نباشند اکانت شما بسته خواهند شد.

وریفای کردن اکانت و دریافت تیک سبز در سابین سرور از الزامات می باشد ( حتی برای مشتریان عزیز قدیمی سابین سرور )

 

 

در صفحه فوق ۴ بخش مجزا داریم که به شرح زیر می باشد.

در کادر یک شما می بایست اطلاعات شخصی مانند نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن ثابت خود را وارد بفرمایید.

در کادر دو شما می بایست اطلاعات آدرس و … وارد کنید. در آدرس ها می بایست ادرس محل سکونت و محل کار خود را حتما ذکر کنید و از ذکر کلماتی مانند a.sh یا teh خودداری کنید تا حذف نشوند.

در صورتی که به فاکتور رسمی نیاز داشته باشید فاکتور بر روی همین آدرس درج خواهد شد و اگر اشتباه باشند هیچگونه مسئولیتی متوجه سابین سرور نخواهد بود.

در کادر سوم شما می بایست شماره موبایل خود مانند همراه اول اعتباری و دائمی خود را وارد کنید تا پیامک تایید شماره برایتان ارسال شود تا اقدام به وریفای شماره همراه خود کنید و به پنل دسترسی داشته باشید.

همچنین اگر مشخص بفرمایید که از چه طریقی به سابین سرور پیوستید ، از شما تشکر خواهیم کرد . زیرا این آشنایی باعث خواهد شد تا خدماتمان را بهتر و گسترده تر کنیم.

 

خب در کادر چهارم شما اگر تیک قوانین را بزنید یعنی حتما شما قوانین میزبانی وب در سابین سرور را خوانده اید و آشنایی کامل دارید و با اطمینان خرید میکنید.

سپس با زدن دکمه ثبت نام ، عضویت شما تکمیل می شود و در سابین سرور اکانت شما ایجاد شده است.

 

خب الان ثبت نام شما تکمیل شده است و می بایست احراز هویت خود در سابین سرور را انجام دهید.

نحوه احراز هویت در سابین سرور 

خب بعد ازینکه ثبت نام کردید و عضویت شما در سابین سرور به اتمام رسید می بایست حتما شماره تلفن همراه خود را احراز هویت کنید تا ما مطمئن باشم بعدا اگر لازم شد بااین شماره میتوانیم تماس گرفته و با شما ارتباط برقرار کنیم.

بعد از ثبت نام صفحه ای به شکل تصویر زیر نمایش داده می شود که کافیست کد دریافت شده در پیامک را در کادر مربوطه زده و سپس اقدام به فعال سازی اکانت نمایید.

 

خب بعد ازینکه شماره همراه خود را احراز هویت کردید ما نیاز داریم خود شما را بشناسیم و به شما پشتیبانی ارائه کنیم.

اصلا دوست نداریم به کسانی که هویت ندارند پشتیبانی داده و وقت پشتیبانی شمایی که نیاز به پشتیبانی واقعی دارید را برای این دوستان هدر دهیم و هرچقدر هم تیکت دهند ، یک پاسخ خودکار دریافت خواهند کرد که ملزم به قبول قوانین می باشند و باید احرازهویت کند .

سپس پشتبانی سابین سرور برای هیشمه پشت شما خواهد بود.

 

احراز هویت شخص

 

خب ، اکنون که شماره همراه شما تایید شده است به پنل خود دسترسی دارید و میتوانید اقدام به دریافت سرویس و وارد شدن و … کنید.

اما اگر نیاز به پشتیبانی دارید ( که قطعا نیاز خواهید داشت ) می بایست به علامت ضربدر جلوی اسم خود دقت داشته باشید ( تصویر زیر )

خب پس ازینکه ضربدر جلوی اسم خود را دیدید متوجه احراز هویت نشدن خود می شوید و می بایست طبق تصویر فوق بر روی دکمه ارسال تیکت احراز هویت کلیک میکنید تا صفحه ای به شکل تصویر زیر نمایش داده شود.

 

 

در صفحه ای که باز شده است به شکل تصویر فوق میبایست کادرهای قرمز رنگ را پر کرده و برای ما ارسال بفرمایید. ( ضمیمه را بار دوم نیز ارسال کنید.)

خدمات دهی تنها برای افراد بالای ۱۸ سال می باشد و احراز هویت با شناسنامه و کارت ملی پدر یا مادر شخص امکان پذیر نیست مگر اینکه رضایت نامه از پدر یا مادر نیز به همراه تیکت ضمیمه شود.

بعد از بررسی تیکت احراز هویت ، توسط کارشناسان سابین سرور ، تیک سبز رنگ به شما تعلق خواهد گرفت که به نسبت سیستم شما رنگ این تیک متفاوت خواهد بود و ملزم به سبز بودن نیست. میتواند این تیک به رنگ مشکی و آبی نیز نمایش داده شود.

 

خب زین پس که جلوی اسم خود تیک را مشاهده کردید مطمئن باشید پشتیبانی سابین سرور به هرنحوی پشت شما خواهد بود و شما را تنها نخواهد گذاشت.

سوالی که کاربران می پرسند :

اگر از کارت ملی های ما سوء استفاده شد چه کنیم؟

پاسخ سابین سرور : لافاصله بعد از ارسال کارت ملی یاشناسنامه توسط شما ، کارشناس مربوطه بررسی و پرینت گرفته و دربایگانی شرکت قرار میدهد و سپس از روی سرور حذف میشود. لذا جای نگرانی وجود ندارد.