افزایش قیمت از سمت دیتاسنتر هتزنر

افزایش قیمت از سمت دیتاسنتر هتزنر


از سال 2021 شایعه ای در فروم های خارجی به گوش میرسید که هتزنر قصد افزایش تعرفه محصولات قبلی خود را دارد . اما این شایعه ای بیش نبود و صرفا یک شوخی از سمت یک کاربر بود که این تاپیک را ایجاد کرده بود و بین وبمستران وایرال شده بود.
اما الان دیگر شایعه ای در کار نیست و وضع خیلی فرق کرده است . بعد از افزایش قیمت برخی سرویس های جدید و ستاپ دار کردن ایپی ها و … الان نوبت به افزایش قیمت سرویس های قدیمی کاربران نیز رسیده است.

با توجه به ارسال اطلاعیه ای از سمت دیتاسنتر Hetzner مبنی بر افزایش قیمت محصولات که طبق اعلامشان حداقل 10 درصد خواهد بود ، از 31 دسامبر 2022 شاهد افزایش قیمت برای سرویس های جدید و از 1 ژانویه 2023 نیز شاهد افزایش قیمت محصولات فعلی خواهیم بود.

دلیل این افزایش قیمت از سمت این دیتاسنتر ، افزایش هزینه انرژی و برق و تهویه و … از سمت تامین کنندگان در اتحادیه اروپا ، اعلام کرده است.

تنها در ایران نیست که تحت تاثیر برخی مشکلات قرار گرفته ایم . در اروپا نیز به همین شکل است. تنها تفاوت در این است که انها 10 درصد در حداقل 3 سال تورم را تجربه میکنند و 70 درصد در هر سه ماه در ایران ما تجربه میکنیم.

قرار بر این هست که در ابتدای سه ماهه چهارم سال 2022 ، اطلاعات دقیقتری در این مورد به کاربران ارسال کنند.

مجددا متذکر میشوم که تا 10 دی ماه 1401 میتوانید با قیمت های قبلی ( طبق گفته دیتاسنتر که اگر تغییر نکند ) تمدید های خود را انجام دهید.

اسفندیار سلیمانیمشاهده نوشته ها

Avatar for اسفندیار سلیمانی

زندگی‌ مثل اسکرول ماوسه . هرچقدر هم گرون قیمت باشه بازم یه روزی خراب میشه . به یه شکل باور نکردنی ! پس تا هستیم قدر لحظاتمونو بدونیم و باور‌نکردنی زندگی کنیم.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *