آمار جشنواره عیدانه

آمار جشنواره عیدانه


آمار جشنواره عیدانه سابین سرور منتشر شد 

 

عرض سلام و ادب و احترام دارم خدمت یکایک شما دوستان عزیزم که همواره سابین سرورو توی این چند سالی که همراه ما بودید حمایت و یاری کردید تا بتونیم یکسری خدمات هرچه بیشتر و بهتری رو تقدیم شما عزیزان  کرده باشیم.

از 27 اسفند 1399 تا 13 فروردین 1400 که این جشنواره برپا بوده درخدمت شما عزیزان بودیم با تخفیف های گوناگون.

که حالا از 20درصد شروع میشد تا 89 درصد که برای دامنه های ای ارمون بود و امیدوارم که تونسته باشیم که توی این جشنواره 16 روزه تونسته باشیم رضایت صد درصدی شما رو جلب بکنیم و بتونیم یکسری از خدماتی که لایقش هستید رو تقدیم شما عزیزان بکنیم.

به همین جهت میخوایم که آمار و اتفاقات جشنواره عیدانه سابین سرور رو از سال 1399 تا 1400 تقدیم شما عزیزان بکنیم و بدونید که چندتا فروش داشتیم و چند تا کد تخفیف استفاده شده و حالا چنتدتا سرویس تمدید کردیم و چندتا دامنه ثبت کردیم و این موارد رو خدمت شما عزیزان تقدیم بکنیم که حالا طبق روال هر ساله این اتفاق انجام میشه اما فرقی که امسال با سالهای پیشین داره – این هست که سالهای گذشته ما این اتفاقا و آمار رو بصورت متنی  تقدیم شما میکردیم .

اما امسال بصورت ویدئویی در خدمت شما هستیم تا مهمان چشمان خوشگل شما باشیم تا بتونیم ارتباط بهتری با شما برقرار کنیم.

بخاطر همین آماری که توی این 16 روز اتفاق افتاده و اون خرید هایی که توی این 16 روز برای ما ثبت شده رو بگیم و تمام اونهارو من نوشتم و میخواهیم که اون هارو خدمت شما عزیزان توضیح بدیم.

اگر دقت کرده باشیدما یک پلن منتخب سال داشتیم که برای پلن 4 هاست nvme آلمان بود که 270 تا خوشبختانه خرید داشتیم و یک استقبال بی نظیر شد از این پلن که ما توی خریدها و سرویس هامون توی 16 روز بی سابقه بوده  و اصلا سابقه ای هم نداشته که خوشبختانه خیلی ازش  استقبال شد چون نیاز تمام وبمستران بود و طبق اون اماری که ما در دست داریم حدودا از این 270 هاست ، 220 هاست سی پنل آلمان انتقالی از شرکت های هاستینگ دیگر بود.

هاست وردپرس سابین سرور 115 تا خرید داشت خشوبختانه که باعث شد ما سه سرور جدید به مجموعه اضافه کنیم.

هاست سی پنل ایران که جدیدا منتقل شده بود به صفرویک 95 تا خرید داشت که امار خوبی بود برامون از سی پنل های ایران .

هاست سی پنل آلمان 105 تا خرید داشت در این 16 روز که به غیر اون هاست منتخب بود.

هاست دانلود 28 تا خرید ثبت شده بود برامون توی این جشنواره و کاربران 28 بار از این کد تخفیف استفاده کردند.

همچنین هاست بکاپ که توی این جشنواره خرید کردند 20 تا بود یعنی 20 سفارش برای هاست بکاپ سابین سرور ثبت شده است.

هاست دایرکت ادمین آلمان 25 تا خرید داشته توی این 16 روز جشنواره عیدانه .

و توی این 16 روز استقبال از سرور مجازی ها بدلیل اینکه کلاد ها و … بیشتر در اوج هستش خرید سرور مجازی کمرنگ شده اما خب به نسبت سالهای قبلی و ماه های قبلی که در سال 1399 تجربه کردیم بهتر بود .

که سرور مجازی ssd ایران 21 خرید داشتیم و سرور مجازی nvme آلمان 69 تا خرید داشتیم. یعنی 69 تا کاربران خرید داشتند.

تعداد لایسنسهای خریداری شده در این جشنواره 8 عدد بود با این تخفیف و آموزشهایی که داشتیم 23 تا خرید داشتند کاربرانمون.

وهمچنین یکی از اتفاقاتی که ما برای اولین بار تستش کردیم ثبت دامنه .ir با 89 درصد تخفیف  بود که نه اسم دامنه رایگان و نه اسم دامنه پولی را میشه گذاشت که خوشختانه  توی این مورد خیلی موفق تر عمل کردیم بدون تبلیغ و بدون چیزهای دیگر و صرفا توی معرفی دوستان و همکاران به یکدیگر بود که 200 تا ثبت دامنه توی 4 روز رو داشته باشیم.

قرار بود 100 دامنه رایگان باشد اما بخاطر استقبال کاربران به 200 عدد افزایش داده شد. که در 4 روز برای شرکت ما بی سابقه بود. ( جذب 200 کاربر در 4 روز  )

دامنه دات کام هم که 21 درصد تخفیف گذاشته بودیم ، 25 تا خرید داشت که رقم قابل توجهی نیست اما بازهم بهتر است ( خداراشکر )

و تنها چیزی که میمونه از بین این اتفاقات  ؛ نمایندگی هاست هستش که خیلی مارو خوشحال کرد که تونستیم همکاران ویژه تری رو جذب خودمون بکنیم و 82 تاخرید موفق  رو توی این جشنواره رقم بزنیم.

یعنی 82 نفر یا شرکت به سابین سرور پیسوتند و تونستیم به این دوستان خدمات نمایندگی هاست بدهیم. که از بین این 82 تا خرید 27 تا خرید برای نمایندگی هاست سی پنل ایران رقم خورد – 43 تا خرید برای نمایندگی هاست سی پنل آلمان رقم خورد – 3 تا خرید برای نمایندگی هاست دایرکت ادمین داشتیم و یک اتفاق خیلی خوبی هم که برامون امسال رخ داد نمایندگی هاست وردپرس بود که در این جشنواره 9 تا خرید داشت که این نمایندگان عزیز باعث شدند سرور جدید برای این مورد خریداری کنیم و این دوستان رو در این سرور مخصوص میزبانی کنیم.

 

باید  خدمتتان عرض کنم که در این جشنواره بالای 170 میلیون تومن تخفیف ارائه شده به کاربران و رقم کمی برای ما نیستش و برای مجموعه ما رقم قابل توجهی هست.

 

خیلی خیلی خوشحال شدیم از این استقبالی که از ما داشتند . شاید رقم تخفیف ما نسبت به شرکت های بزرگ خیلی کم باشد و قابل مقایسه نباشد اما خیلی خوشحالیم که در حد و اندازه و وسع خود تونستیم بالای 500 مشتری در 16 روز برای سرویس های خود جذب کنیم و این خودش عامل موفقیت است و تونستیم یک آمار خبوی رو برای خودمون کسب بکنیم.

 

خوشحالم ازینکه دوستان جدیدی به جمع ما اضافه شدند و تونستیم رضایت این دوستان رو جلب بکنیم.

دوستان دقت داشته باشیداین آمار بصورت کاملا رسمی توی این ویدئو خدمت شما عزیزان گفته شد. تمام این خریدهایی که خدمت شما عرض کردم حدود 59 تا کدتخفیف سوخته بود این وسط . یعنی زده شده بود و پرداختی انجام نشده بود که حالا بقیه هم پرداخت شده بود خداروشکر.

اما یک مورد دیگر برای تمدید هامون که داشتیم: سه تا طرح تمدید گذاشته بودیم برای سه ماه ، شش ماه و. یکسال به بالا  . خوشبختانه این طرح هم خیلی موفقیت آمیز بود برامون و خیلی x10 خوشحال شدیم ازینکه کاربران قدیمی به قدری به ما لطف دارند و به قدری از خدمات و کیفیت سرویس های سابین سرور راضی هستند که  خواستند سرویس های یکماهه و یا سه ماهه خود را به صورت یکساله تمدید بکنند و این باعث افتخار ما و باعث افتخار سابین سور ر هست که تونسته رضایت شما عزیزان را به خودش جلب بکنه.

و باید عرض کنیم که در این جشنواره 800 تا تمدید سرویس داشتیم از بین این تمدیدهایی که بوده و خیلی ها چیزی حدود 210 فاکتور هم به روال قبل بدون تخفیف تمدید کردند که برای جشنواره حساب نمیشوند. بین این 800 تا به امروز که ویدئو ضبط شد 770 تا از فاکتورها پرداخت شده هستند و مابقی نیز تمدید خواهند کرد انشالله.

 

صرفا قصد ما از این ویدئو این بود که بتوینم باهاتون ارتباط بیشتر و بهتری رو برقرار بکنیم و بتونیم بیشتر شمنارو بشناسیم و شما هم بیشتر ما رو بشناسید و امیدوارم که سال خوبی براتون رقم بخوره ، کسب و کارتون عالی باشه و جیبتون پر پول باشه و بتونید کسب درامدی رو امسال تجربه  بکنید که شاید سالهای گذشته براتون آرزو بوده است.

منتظر خبر و اتفاقات خوب دوباره باشید و حتما توی این وبینار هایی که میگذاریم شرکت کنید. امیدوارم که این آموزش ها بتونه بدرد کسب و کاتون بخوره و بتونید ازشون به درستی استفاده کنید.

 

از همراهی شما عزیزان متشکریم.

دوستدار شما

همه بچه های سابین سرور

اسفندیار سلیمانیمشاهده نوشته ها

Avatar for اسفندیار سلیمانی

زندگی‌ مثل اسکرول ماوسه . هرچقدر هم گرون قیمت باشه بازم یه روزی خراب میشه . به یه شکل باور نکردنی ! پس تا هستیم قدر لحظاتمونو بدونیم و باور‌نکردنی زندگی کنیم.

8 نظرات

 • درود بر شرفتون
  من پلن منتخبو خریدم و خیلی بدردم خورد. کاش دوساله بود این طرح.
  یاشیاسیز

 • سلام
  همون روز های آغازین جشنواره از طریق یکی از دوستام با سابین سرور آشنا شدم و به خاطر تخفیف خوبی که روی پلن منتخبشون داشتن این پلن رو خریداری کردم .
  نزدیک به 20 روزه دارم از سرویس پلن منتخب استفاده میکنم و واقعا از کیفیت و سرعتش راضیم.
  به کسایی که دنبال هاستینگ معتبر میگردن سابین سرور رو حتما پیشنهاد میکنم.
  خداقوت سابین سروری ها

 • عالی بودی و هستی سابین
  عیدتون باز مبارک و دم شمام گرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *