حراجمعه 99

حراجمعه 99


جشنواره حراجمعه 2020

و بعد از گذشت یکسال از حراجمعه سال 98 امسال در سال 99 با تخفیف های بسیار ویژه همراه شما هستیم و برای شما در طول این جشنواره پیشنهادات شگفت انگیز و تخفیف های هیجان انگیز داریم.

در حراجمعه 99 علاوه بر اینکه تخفیف های بسیار ویژه با درصد های بسیار بالا بر روی هاست ، نمایندگی هاست و سرور مجازی داریم ، همانند سال گذشته هر روز یک تخفیف شگفتانه به صورت پکیجی از محصولات را تقدیم شما خواهیم کرد.

حراجمعه سابین سرور
جشنواره بلک فرایدی

رویداد سالیانه جمعه سیاه مصادف با آخرین جمعه ماه نوامبر است که در اکثر نقاط جهان این روز جشن گرفته می شود و فروشگاه ها نیز برروی محصولات خود تخفیف های شگفت انگیز قرار میدهند.

ما نیز در سابین سرور در روزجمعه سیاه تخفیف های هیجان انگیز برروی محصولات خود داریم .

چه محصولاتی در سابین سرور در جشنواره جمعه سیاه دارای تخفیف می باشند ؟

محصولاتی که در گروه هاست قرار دارند :

 1. هاست وردپرس
 2. هاست سی پنل ایران
 3. هاست سی پنل آلمان
 4. هاست NVME آلمان
 5. هاست دانلود ایران ، آلمان و فرانسه
 6. هاست بکاپ

این محصولات همگی در طول این جشنواره دارای تخفیف 45 درصدی هستند و شما میتوانید با 45 درصد تخفیف هاست مورد نیاز خود را در روه های خرید یکماهه و سه ماهه و شش ماهه و یکساله خریداری کنید.

محصولاتی که در گروه نمایندگی قرار دارند :

 1. نمایندگی هاست ایران
 2. نمایندگی هاست آلمان
 3. نمایندگی هاست NVME
 4. نمایندگی هاست وردپرس
 5. نمایندگی هاست دانلود

سرویس های نمایندگی هاست در جشنواره بلک فرایدی سابین سرور همگی دارای تخفیف 30 درصدی هستند . شما میتوانید در دوره های خرید یکماهه تا یکساله خرید های خود را با 30 درصد تخفیف انجام دهید.

محصولاتی که در گروه سرور مجازی قرار دارند :

 1. سرور مجازی NVME آلمان
 2. سرور مجازی SATA آلمان
 3. سرور مجازی SSD ایران

سرور مجازی ایران و سرور مجازی آلمان در جشنواره جمعه سیاه با 18 درصد تخفیف ارائه می شوند و قابل خرید در دوره های یکماهه می باشند .

استارتاپ هایی که ما را در این جشنواره همراهی می کنند

جمعه سیاه 99 در سابین سرور با سالهای قبل تفاوت ویژه ای دارد و آنهم اینکه ، امسال در این جشنواره استارتاپ هایی نیز همراه ما هستند و محصولات و خدمات خود را به مشتریان و کاربران سابین سرور با تخفیف ویژه ارائه میدهند.

کدام استارتاپها در این جشنواره حضور دارند :

 1. درگاه پرداخت بیت پی
 2. وب سایت وهاب آنلاین
 3. شرکت پیام کوتاه اعلانک

درگاه پرداخت بیت پی :

درگاه پرداخت بیت پی مورد اعتماد سابین سرور است. با هماهنگی هایی که بین مجموعه بیت پی و مجموعه سابین سرور انجام شده است ، کافیست از لینک زیر ثبت نام نمایید تا 30 درصد تخفیف بلند مدت برای درگاه هوشمند و یا اختصاصی برای شما لحاظ کنند. کافیست بعد از ثبت نام تیکت ارسال کنید و اسم سابین سرور را برایشان ارسال کنید.

وب سایت وهاب آنلاین :

وب سایت وهاب آنلاین که در زمینه قالب whmcs فعالیت خوبی دارد در این جشنواره ما را همراهی میکند . کافیست کد تخفیف Sabin40 را در حین خرید از این وب سایت وارد نمایید تا در خریدهایتان 40 درصد تخفیف بگیرید .

شرکت پیام کوتاه اعلانک :

با هماهنگی های لازم شده با شرکت پیام کوتاه اعلانک کافیست بعد از ثبت نام در سایت اعلانک ، تیکتی برایشان ارسال کنید تا درخرید پنل و نمایندگی به شما 10 الی 15 درصد تخفیف لحاظ کنند. کافیت در تیکت اسم سابین سرور را برایشان ارسال کنید.

شگفتانه شگفت انگیز سابین سرور

در جشنواره جمعه سیاه سابین سرور یک پیشنهاد شگفتانه شگفت انگیز برای شما در طول هر روز داریم . در تمام روزهایی که جشنواره برگزار می شود هر روز یک پیکج از محصولات سابین سرور بهمراه محصولات سایر استارتاپ هایی که همراه ما در این جشنواره هستند ارائه خواهیم کرد .

در این پکیج تعدادی از محصولات بسیار ویژه را شما با تخفیف میتوانید از سابین سرور تهیه کنید.

به صورت روزانه اطلاعات پیکج هایی که در این جشنواره ارائه خواهند شد را قرار خواهیم داد.

5/5 - (4 امتیاز)

بهنام باقریمشاهده نوشته ها

Avatar for بهنام باقری

حدود 9 سالی میشه که در زمینه طراحی سایت و میزبانی وب سایت به صورت تخصصی فعالیت دارم و در شرکت سابین سرور در کنار دوستان خوبم همراه شما عزیزان هستیم.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *