شگفتانه حراجمعه

حراجمعه


شگفتانه شگفت انگیز سابین سرورحراجمعه ۹۸ سابین سرور 

در روز های سختی زندگی خود را می گذرانیم.

روزهایی که اینترنت قطع می شود ، بنزین گران می شود و به صورت ناگهانی قیمت موبایل ۱.۵ برابر گران تر می شود ، یورو ۱۰۰۰ تومان گران می شود و همچنان مردم عزیز کشورمان در حال تحمل رنج و سختی هستند.

در روزهایی زندگی میکنیم که شب میخوابیم و صبح بیدار میشویم و یورو ۱۰۰۰ تومان گرانتر می شود و هاستینگ ها مجبور هستند نرخ و تعرفه سرویس هایشان را بالا ببرند.

اما اگر از کاربران قدیمی سابین سرور باشید متوجه خواهید شد که ما در طی ۸ ماه گذشته به هیچ عنهوان افزایش نرخ نداشته و ۳۸ درصد نیز کاهش قیمت در تعرفه ها داشتیم تا مردم عزیزمان و وبسمتر های کشورمان دچار ناراحتی نشوند و بتوانند با تعرفه مناسب از کیفیت عالی بهره مند شوند.

 

و اما …………………………………………………………………………………………

سابین سرور همیشه به فکر کاربران خود بوده و می باشد و خواهد بود . بنابر این در حراجمعه سال ۹۸ نیز همراه و همیار و کنار شما خواهیم بود تا بتوانیم با بهترین تعرفه خدماتی ارزشمند تقدیم شما کنیم.

سابین سرور همیشه در فکر این است تا رضایت شما جلب شود و شما بتوانید از سرویسی که دارید به بهترین نحو ممکن استفاده کرده و از آن راضی باشید.

در حراجمعه ۹۸ سابین سرور یک شگفتانه به جمع ما اضافه شده است! شگفتانه ای که میتوان گفت شگفت انگیز است و برای کسب و کارهایی مفید خواهد بود که قصد خودنمایی در دنیای مجازی و سطح وب را دارند.

قرار بر این است از روز سوم تا دوازدهم آذرماه که مصادف با شروع جمعه سیاه  ( black friday ) و اتمام دوشنبه مجازی (Cyber Monday) است.

در این صفحه تمام شگفتانه هایی که از روز اول تا روز آخر جشنواره در صفحه جشنواره حراجمعه درج خواهد شد را میتوانید مشاهده نمایید که به شرح ذیل است :


اولین #شگفتانه سابین سرور

avalin shegeftaneh

قیمت اصلی سرویس : ۱.۷۱۰.۰۰۰ تومان 
قیمت تخفیف ویژه : ۱.۳۷۰.۰۰۰ تومان
 • هاست سی پنل ایران  یکساله – پلن IR-CP-5 در این پکیج ویژه تقدیم شما می شود که سرعتی بی نهایت را تجربه خواهید کرد.
 •  ثبت دامنه com. یکساله که به دلخواه شما اسم آن انتخاب شده و به نام شما ثبت خواهد شد و مالکیت ۱۰۰درصدی تقدیم شما خواهد شد.
 • هاست دانلود ۱۰۰ گیگابایت یکساله ( ایران یا فرانسه – به دلخواه شما ) به جهت اینکه بتوانید فایل های دانلودی خود را داخل آن آپلود کرده و به کاربران خود هدیه کنید تا با سرعت فوق العاده بالا آنها را دانلود کنند.
 • طراحی سایت دانلودی بهمراه پشتیبانی سه ماهه رایگان به جهت اینکه بتوانید سواات و مشکلات خود در رابطه با طراحی سایت خود را بیان کرده و پاسخ دریافت کنید تا در آینده نیاز به پرسش نداشته باشید. ( هرچند ما همیشه پاسخگوی شما خواهیم بود )

 


دومین #شگفتانه سابین سرور

دومین شگفتانه سابین سرور

 

قیمت اصلی سرویس : ۱.۵۷۹.۰۰۰ تومان 
قیمت تخفیف ویژه : ۱.۲۹۹.۰۰۰ تومان
 • هاست NVME-CP-5 بصورت یکساله در این پکیج ویژه تقدیم شما می شود که سرعتی بی نهایت را تجربه خواهید کرد.
 • دامنه NET . یکساله که به دلخواه شما اسم آن انتخاب شده و به نام شما ثبت خواهد شد و مالکیت ۱۰۰درصدی تقدیم شما خواهد شد.
 • هاست دانلود ۳۰ گیگابایت یکساله ( ایران یا فرانسه – به دلخواه شما ) به جهت اینکه بتوانید فایل های دانلودی خود را داخل آن آپلود کرده و به کاربران خود هدیه کنید تا با سرعت فوق العاده بالا آنها را دانلود کنند.
 • طراحی سایت شرکتی با پشتیبانی یکساله به جهت اینکه بتوانید سوالات و مشکلات خود در رابطه با طراحی سایت خود را بیان کرده و پاسخ دریافت کنید تا در آینده نیاز به پرسش نداشته باشید. ( هرچند ما همیشه پاسخگوی شما خواهیم بود )

 


سومین#شگفتانه سابین سرور

سومین شگفتانه سابین سرور

 

قیمت اصلی سرویس : ۴.۲۲۰.۰۰۰ تومان
قیمت تخفیف ویژه : ۳.۸۰۰.۰۰۰ تومان
 • هاست به صورت دلخواه ( هرپلن و هر لوکیشن و کنترل پنل ) بصورت دلخواه در این پکیج ویژه تقدیم شما می شود که سرعتی بی نهایت را تجربه خواهید کرد.
 • دامنه NET .یا .COM یکساله که به دلخواه شما اسم آن انتخاب شده و به نام شما ثبت خواهد شد و مالکیت ۱۰۰درصدی تقدیم شما خواهد شد.
 • هاست دانلود ۵۰ گیگابایت یکساله ( ایران یا فرانسه – به دلخواه شما ) به جهت اینکه بتوانید فایل های دانلودی خود را داخل آن آپلود کرده و به کاربران خود هدیه کنید تا با سرعت فوق العاده بالا آنها را دانلود کنند.
 • طراحی سایت شرکتی بصورت کاملاً اختصاصی با پشتیبانی یکساله به جهت اینکه بتوانید سوالات و مشکلات خود در رابطه با طراحی سایت خود را بیان کرده و پاسخ دریافت کنید تا در آینده نیاز به پرسش نداشته باشید. ( هرچند ما همیشه پاسخگوی شما خواهیم بود )

چهارمین #شگفتانه سابین سرور

چهارمین شگفتانه سابین سرور

 

قیمت اصلی سرویس : ۴.۰۶۰.۰۰ تومان
قیمت تخفیف ویژه : ۳.۳۰۰.۰۰۰ تومان
 • هاست بکاپ ۳ ترابایت یکساله از لوکیشن ایران تقدیم شما خواهد شد تا به مدت یکسال خیالتون از بکاپ گیری و ذخیره سازی بکاپ در امن ترین دیتاسنتر ایرانی آسوده باشد.
 • تنظیمات بکاپ گیری خودکار سرور شما را به صورت دقیق انجام خواهیم داد تا در بازه های زمانی مناسب از اطلاعات کل سرور و سایت های شما بکاپ گیری شده و در هاست بکاپ شما ذخیره سازی شوند.
 • ارائه دامنه me. یا com. برای استفاده در dns های سرور و سایت ها
 • اتصال افزونه های مرتبط با بکاپ گیری و cdn روی سایت شما را انجام خواهیم داد تا در زمان های مناسب از سایت شما بکاپ گیری شده و یا اطلاعات حجیم و تصاویر و فیلم های شما به عنوان cdn روی هاست بکاپ شما ذخیره گردد تا در نهایت سرعت لود وب سایت شما افزایش یابد.

پنجمین #شگفتانه سابین سرور

پنجمین شگفتانه سابین سرور

قیمت اصلی سرویس : ۴.۶۹۰.۰۰۰ تومان
قیمت تخفیف ویژه : ۴.۰۹۹.۰۰۰ تومان
 • طراحی قالب اختصاصی شرکتی یا پزشکی مطابق با نظر و خواسته شما به صورت کاملا اختصاصی
 • هاست یکساله مخصوص وردپرس بصورت سالانه برای میزبانی وب سایت شما در لوکیشن ایران و یا آلمان به انتخاب شما و با پشتیبانی لحظه توسط کارشناسان بخش فنی سابین سرور
 • ارائه دامنه com. برای استفاده در dns ها
 • پشتیبانی شما تا یکسال بصورت کاملا حرفه ای در هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز توسط کارشناسان فنی سابین سرور انجام خواهد شد.

ششمین#شگفتانه سابین سرور

ششمین شگفتانه سابین سرور

قیمت اصلی سرویس : ۹۱۵.۰۰۰ تومان
قیمت تخفیف ویژه : ۸۲۰.۰۰۰ تومان

 

 • پکیج مخصوص هاستینگ می باشد و برای همکاران هاستینگ پکیجی فوق العاده عالی است.
 •  سرور مجازی پلن ۴ پارس آنلاین با هاردNVME بصورت یکماهه
 • کانفیگ دایرکت ادمین یا سی پنل بصورت حرفه ای
 • لایسنس اشتراکی ۶ ماهه دایرکت ادمین
 • نصب و کانفیگ تخصصی whmcs به جهت راه اندازی کسب و کار جدید هاستینگ و یا ارتقای whmcs برای هاستینگ های محترم

هفتمین #شگفتانه سابین سرور

هفتمین شگفتانه سابین سرور

قیمت اصلی سرویس : ۲.۳۷۴.۰۰۰ تومان
قیمت تخفیف ویژه : ۱.۹۰۰.۰۰۰ تومان
 • نمایندگی هاست سی پنل ایران پلن ۴ به صورت سالانه
 • دوره جامع آموزش whm مناسب برای همکاران محترمی که نیازمند یادگیری مدیریت هاستینگ می باشند
 • دوره جامع آموزش whmcs مناسب برای همکاران محترمی که نیاز به فراگیری تخصصی نحوه کار با سیستم مدیریت کاربران هاستینگ می باشد.
 • نصب و کانفیگ تخصصی whmcs
 • یک ترابایت فضای بکاپ از لوکیشن ایران به صورت سالانه به شما ارائه خواهد شد تا با بکاپ گیری از سرویس های خود دیگر نگران از دست رفتن اطلاعاتتان نباشید.

هشتمین #شگفتانه سابین سرور

هشتمین شگفتانه سابین سرور

قیمت اصلی سرویس : ۱.۹۰۳.۰۰۰تومان
قیمت تخفیف ویژه : ۱.۶۰۰.۰۰۰تومان

این صفحه هر روز بروزرسانی شده و تخفیف روز قبل منقضی خواهد شد. تخفیف های فوق هیجانی در روز های آخر تقدیم کاربران خواهد شد %


پایان جشنواره حراجمه ۹۸

امسال نیز همانند سال های قبل توانستیم حراجمعه ای شگفت انگیز را در سابین سرور رقم بزنیم و خرسندیم که با استقبال بی نظیر شما کاربران عزیز و دوست داشتنی روبرو بوده ایم . امیدواریم از این لحظه همانند روزهای گذشته میزبانی امن و قدرتمند برای شما عزیزان که در این جشنواره به جمع سابین سروری ها پیوستید باشیم و بتوانیم موجب پیشرفت کسب و کار شما در ادامه راه باشیم.

عزیزانی که در این جشنواره سرویس های میزبانی وب و سرور مجازی خریداری کرده اند از این پس تا زمانی که اقدام به تمدید سرویس خود کنند سرویسشان با همان میزان تخفیف موقع خرید محسابه خواهد گردید و فاکتور تمدیدشان بهمراه تخفیف صادر خواهد شد.

اگر شما دوست عزیزی که در این جشنواره موفق نشدید به جمع سابین سروری ها بپوندید نگران نباشید . جشنواره هیجان انگیز دیگری نیز به زودی آغاز خواهد شد تا فصل سرد زمساترا با تخفیف های ویژه گرم کنیم.

مثل سرو همیشه سبز ، مثل کوه همیشه استوار

امیر حسین بهبهانیمشاهده نوشته ها

Avatar for امیر حسین بهبهانی

امیر حسین به تازگی به بخش محتوای سابین سرور اضافه شده. امیرحسین خیلی به کارهای تیمی علاقه داره و با توجه به دانشی که داره دوست داره مثل بچه های تیم محتوای سابین سرور ، محتواهای خوب تولید کنه. امیر حسین عاشق کار هاستینگه. اگر تولید کننده محتوا هستید مثل امیرحسین باشید.سابین سرور :))

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *