مستر ریسلر ارائه نمیشود

مستر ریسلر ارائه نمیشود


دومین اقدامی که در سال ۹۹ انجام می شود.

ارتقای سطح خدمات دهی در سابین سرور

قطع خدمات رسانی دایرکت ادمین به مشتریان

امروز ۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ است و دقیقا ۹۱۳ روز است که سرویس هاست و نمایندگی هاست دایرکت ادمین ایران و فرانسه و همچنین سرویس مستر ریسلر و آلفا ریسلر امروز ۱۸۶۳ روز است که از ایرانی طرح و سابین سرور ارائه می شود.

چه خوب است یک شرکت مشتریانی داشته باشد که هم سرویس ها برایشان مهم است و هم کیفیت پشتیبانی گسترده تر.

قبل از هرچیز به داشتن مشتریانی چون شما میبالیم و به داشتن کاربران و دوستان عزیزی چون شما افتخار میکنیم.

 

موضوع مهمی که قرار است خدمت شما بیان شود لطفا توجه ویژه ای داشته باشید.

سابین سرور در تمام این مدت سعی داشته است که این سرویس ها به بهترین شکل ممکن ارائه شوند و واقعا هم به صورت شگفت زده ای با موفقیت روبرو شد.

باعث افتخار است که اعلام کنیم ۹۵ نماینده مستر ریسلر و ۲۵ نماینده آلفاریسلر در طی ۱۸۶۳ روز ارائه شده است و همچنان نیز همگی فعال هستند و در سرور های کاملا جداگانه از همدیگر میزبانی میشوند. ( این آمار برای خود ما هم هیجان انگیز بوده و است و خواهد ماند )

 

با توجه به اینکه سابین سرور به پشتیبانی حرفه ای و لحظه ای خود معروف شده است ؛ دوست داریم که پشتیبانی را همچنان به شکل صحیح و  درست نگه داریم.  اما این مورد با ارائه سرویس های مختلف و پیچیده و درهم رفته امکان پذیر نیست و مشکلات زیادی را برای کاربران و کارمندان بخش پشتیبانی بوجود می آورد.

 

فروش هاست دایرکت ادمین و نمایندگی هاست دایرکت ادمین متوقف شده است.

به همین جهت باتوجه به هماهنگی های انجام شده با کاربران هاست های دایرکت ادمین ایران و نمایندگان هاست دایرکت ادمین ؛ تمام اکانت های این عزیزان به سرور های سی پنل به صورت دستی و کامل منتقل شده و به اطلاعشان در طی تیکت هایی رسیده است.

 

اما در رابطه با قطع سرویس دهی برای سرویس های مستر و آلفا ریسلر به شرح زیر می باشد:

 

تمام کاربران مستر و آلفا ریسلر که جمعا ۱۲۰ نماینده میباشند و تاکنون سرویس whm ارائه نکرده اند ؛ میبایست یکی از پلن های نمایندگی را انتخاب نمایند تا سرویسشان به این پلن ها تبدیل گردد.

برای آن دسته از عزیزانی که هنوز به سررسیدشان باقی مانده و حداقل ۳ ماه یا یکسال دیگر فرصت برای استفاده دارند امکان تمدید مستر و آلفاریسلر ها فراهم نمی باشد و میبایست پس از اتمام سررسید نسبت به تغییر نوع سرویس خود اقدام نمایند. ( لذا هیچ اجباری برای این مورد درکار نیست و تا زمانی که شما سررسید دارید ما این سرویس را به شما ارائه خواهیم کرد اما تمدیدی صورت نخواهد گرفت )

 

 

ما همچنان در سابین سرور سعی بر این داریم تا بهترین خدمات را ارائه کنیم و مشتریان و کاربران عزیزمان را راضی نگه داریم.( رضایت شما در اولویت ماست ).

امیدواریم این تغییرات باعث شوند تا وب فارسی از به هم ریختگی خارج شده و سابین سرور نیز بتواند با سرویس های ویژه خود ، رضایت شما را همیشه جلب نماید.

اگر انتقاد یا نظراتی داشتید با ما در میان بگذارید.

 

بهنام باقریمشاهده نوشته ها

Avatar for بهنام باقری

حدود 9 سالی میشه که در زمینه طراحی سایت و میزبانی وب سایت به صورت تخصصی فعالیت دارم و در شرکت سابین سرور در کنار دوستان خوبم همراه شما عزیزان هستیم.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *