افزایش قیمت سرور و هاست - سابین سرور

افزایش قیمت سرور


اطلاعیه ویژه و مهمی در رابطه با افزایش قیمت در برخی سرویس ها در سابین سرور 

سلام

روز های سختی را با هم در سال ۹۷ و ۹۸ گذراندیم. حتی روزهایی ها را باهم بودیم که یورو شد ۲۵ هزارتومان و دلار ۲۲ هزارتومان.

اما بازهم هرسختی بود تحمل کردیم و اجازه ندادیم کسب و کارمان زمین گیر شود.

حتی در این سختی های کشورمان اجازه ندادیم کسب و کار شما زمین گیر شود.

با انواع تحریم ها سر و کله زدیم ، با انواع قطعی سرویس ها در سال ۹۷ سر و کله شکستیم اما نتیجه همان شد که میخواستیم و باید میشد.

نتیجه شد ؛ سابین سروری که الان از چندین تیم تشکیل شده تا خدمات خود را گسترش داده و خدماتی متفاوت و متمایز از دیگر همکاران برای شما ارائه کند.

ما همیشه در سابین سرور سعی بر این داشتیم تا سرویس های مختلف را ارائه کنیم. و خب عالی پیش رفتیم. حتی سرویس هایی ارائه شدند که برای خود ما نیز آرزویی بیش نبود.

اما گذشت و روزهای سخت همچنان در حال گذشتن هستند.

و اما در رابطه با مبحث اصلی که قرار است کمی وقتتان را بگیرم در رابطه با افزایش قیمت های سرویس ها هست.

اگر از مشتریان شرکت ایرانی طرح باشید و از سال ۹۷ درلیست مشتریان ایرانی طرح بوده باشید ، خوب میدانید که قیمت گذاری سرویس ها با یورویی محاسبه شده بود که ۶۹۰۰ تومان قیمت داشت.

اما الان نزدیک ۱۸ هزارتومان قیمت به خود گرفته و به همین دلیل سرویس دهی تا حدودی از حد و حدود خود با مشکل مواجه است و میتواند باعث مشکلات دیگری نیز شود.

تا به امروز تمام مشتریان چه قدیمی ها که عزیز ما بودند و هستند و احترام کاملا ویژه ای قائل هستیم و چه مشتریان جدیدی که افتخار میزبانی سایت های خود را به سابین سرور میدهند را سعی کردیم به هر نحوی که شده راضی نگه داریم.

اما خب متاسفانه یک سری مشکلات داخل کشور برخی از این دوستان خوبمان را ازرده خاطر کرد که واقعا از صمیم قلب از این دوستان عذرخواهیم .

خب یورو در همین لحظه ای که بنده این پست را قرار میدهم ، ۱۷۴۵۰ تومان است. این هزینه یورو به هر شکلی که است بر قیمت سرورهای داخلی هم تاثیر گذاشته است.

حتی دیتاسنتر آسیاتک هر ایپی را از۷ هزارتومان به ۳۰ هزارتومان افزایش قیمت داده است چه برسد به هزینه های کولو و اجاره سرور اختصاصی که بحثشان جداست.

فکر میکنم الان خودتان به این فکر  کردید که چه تاثیر فوق العاده خاصی بر روی قیمت سرور های خارجی ( اروپایی و آمریکایی ) گذاشته است.

این توضیحات تقدیمتان شد تا متوجه وخامت اوضاع اقتصادی کشور شوید و ما را نیز با همراهی همیشگیتان یاری دهید.

به همین دلیل به اطلاع شما بزرگواران می رسانیم ، قیمت سرویس ها در تاریخ ۲۶ فروردین ماه ۱۳۹۹ برای کاربران جدید افزایش یافته است اما هنوز کاربران قدیمی میتوانند سرویسهای خود را به مدت دلخواه با همان قیمت قدیمی و قیمت فعلی که در پنلشان موجود است تمدید انجام دهند.

برای مشتریان قدیمی امتیاز ویزه ای قائل شدیم : همه مشتریان قدیمی شرکت سابین سرور میتوانند تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه سرویس های خود را به هر مدت دلخواه از یک ماه تا ۵ سال آینده با همان قیمتی که در پنلتان ثبت شده تمدید نمایید.

اما توجه داشته باشید از تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه تعرفه تمدید سرویس ها به قیمت های روی سایت اپدیت خواهند شد و تمدید از ماه خرداد با قیمت های جدید انجام خواهد شد.

امیدواریم در طی این افزایش قیمت شما نیز قیمت و تعرفه خدمات رسانی خود را افزایش دهید و ما و همکاران ما را در این راستا همراهی نمایید.

خیلی دوست داشتیم که یورو برگردد به همان قیمت ۴۰۰۰ تومان و ما نیز هاست هایی با قیمت ۳ هزارتومان ارائه کنیم. اما متاسفانه آنچه گذشت دیگر برای همیشه گذشت. پس به فکر آینده بهتر باشیم.

مجددا یادآور میشویم که افزایش تعرفه ها برای سود بیشتر نمیباشد و صرفا برای ادامه دادن راهی است که اکنون در حال گسترش آن هستیم. با افزایش هزینه ها مطمئن باشید ما کیفیت را نیز افزایش می دهیم تا شما از هیچ لحاظی ناراحت ، اذیت و نگران نباشید.

خیلی خیلی امیدوارم بهترین روزهای عمرتان (بدون هرگونه بلای طبیعی و غیر طبیعی – ویروس – کرونا – آنفلوآنزا و … ) داشته باشید و پایان بهار ۱۳۹۹ روزی باشد که از شر این ویروس کرونا خلاص شده و زندگی همه مردم عزیزمان به حالت عادی برگشته باشد.

شاید راهمان از تبریز تا تهران و اصفهان و مشهد و … دور است . اما مطمئن باشید وقتی صدایتان را میشنویم هر لحظه خوشحال تر میشویم و به داشتن دوستان و مشتریانی چون شما افتخار میکنیم.

عالی ترین لحظات را برای شما و خانواده محترمتان ارزومندیم.

بهنام باقریمشاهده نوشته ها

Avatar for بهنام باقری

حدود 9 سالی میشه که در زمینه طراحی سایت و میزبانی وب سایت به صورت تخصصی فعالیت دارم و در شرکت سابین سرور در کنار دوستان خوبم همراه شما عزیزان هستیم.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *