انتقال سرور اختصاصی آلمان

انتقال سرور اختصاصی آلمان


اطلاعیه تغییر سرور ۵۰ آلمان – دیتاسنتر هتزنر

سابین سروری های عزیز به اطلاع شما عزیزان می رسانیم.

به جهت افزایش سطح کیفیت سرویس دهی و خدمات به شما عزیزان در خارج از کشور ، از دیتاسنتر هتزنر آلمان سرور های جدید خریداری و آماده شده اند و به همین جهت مطابق با اطلاعیه زیر انتقال این سرور آغاز خواهد شد.

این اطلاعیه بصورت کامل طی یک ایمیل ارسال می شود و کاربران می بایست نهایتا و حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از انتقال به ما جهت بررسی مشکلاتشان اطلاع دهند.

سرور فعلی ۵۰ در روز ۱۳ فوریه ۲۰۲۰ کنسل خواهد شد و غیر قابل استفاده خواهد شد. لذا می بایست تا این تاریخ حتما به ما اطلاع دهید تا درصورت خرابی بکاپ های منتقل شده مجددا بصورت فوری برای شما انتقال انجام گیرد.

در غیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی متوجه سابین سرور نخواهد بود.

 

این انتقال در ساعت ۱۳ مورخه ۲۳ بهمن ماه ۱۳۹۸ آغاز خواهد شد. زمان اتمام متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

طبق این اطلاعیه تمامی نمایندگان و تمامی کاربران عزیز موظف هستند در این ساعت به هیچ عنوان در سایت های خود تغییراتی اعمال نفرمایند.

هرگونه تغییراتی از ساعت ذکر شده انجام شود در سرور جدید حذف خواهد شد.

لذا به هیچ عنوان از ساعت ذکر شده تا ساعتی که ذکر خواهد شد به هیچ عنوان سایت های خود را بروز نفرمایید.

*** (نمایندگان موظف هستند به کاربران خود نیز این مورد را اطلاع دهند و برای این مورد سابین سرور طبق اطلاع رسانی های خود هیچگونه مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت. )

 


هرگونه مشکلی یا سوالی در رابطه با این انتقال داشتید با ما از طریق شماره تلفن های ذکر شده در سایت در ارتباط باشید و از ارسال تیکت های ناراحتی و غیر فنی در این مورد اکیدا خودداری بفرمایید.

این انتقال اجباری است و از سال ۲۰۱۹ تا امروز این سرور آنلاین بوده است و نیاز به تازه سازی سرور میباشد ( لذا در این مورد به هیچ عنوان تیکتی ارسال نفرمایید ).

پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم.

 


پایان انتقال

  1. انتقال سرور۵۰ در ساعت ۴:۳۰ به اتمام رسیده است
  2. ip جدید از طریق تیکت به تمام نمایندگان گرامی ارسال شده است.
  3. سایر کاربران عزیز نیازی به تغییر ip و dns ندارند.

لطفا تا ۱۲ ساعت آینده وب سایت های خود را بررسی بفرمایید و درصورتی که مشکلی مشاهده کردید و یا نقصی در انتقال اطلاع بود اطلاع دهید تا مجددا انتقال انجام شود.
توجه بفرمایید که سرور قدیمی ساعت ۱۸ امروز کنسل خواهد شد . پس لطفا تا ساعت ۱۸ مشکلات خود را اطلاع دهید تا درصورت نیاز مجددا بکاپ منتقل شود.

( درصورتی که نقصی در اطلاعات وب سایت شما بعد از انتقال وجود داشته باشد و تا ساعت ۱۸ روز پنجشنبه ۲۴ بهمن ۹۸ از طریق تیکت جهت انتقال مجدد با ما در ارتباط نباشید پس از آن سابین سرور مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت و مطابق با قوانین برای حل مشکل از بکاپ های روزهای گذشته استفاده خواهد شد)

امیر حسین بهبهانیمشاهده نوشته ها

Avatar for امیر حسین بهبهانی

امیر حسین به تازگی به بخش محتوای سابین سرور اضافه شده. امیرحسین خیلی به کارهای تیمی علاقه داره و با توجه به دانشی که داره دوست داره مثل بچه های تیم محتوای سابین سرور ، محتواهای خوب تولید کنه. امیر حسین عاشق کار هاستینگه. اگر تولید کننده محتوا هستید مثل امیرحسین باشید.سابین سرور :))

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *