تغییر سرور 52

تغییر سرور ۵۲


اطلاعیه تغییر سرور ۵۲ آلمان NVME 

سابین سروری های عزیز به اطلاع شما عزیزان می رسانیم.

به جهت افزایش سطح کیفیت سرویس دهی و خدمات به شما عزیزان در خارج از کشور با هارد های NVMe دیتاسنتر هتزنر آلمان ، سرور جدید خریداری و آماده شده است و به همین جهت مطابق با اطلاعیه زیر انتقال این سرور آغاز خواهد شد.

این اطلاعیه بصورت کامل طی یک ایمیل ارسال می شود و کاربران می بایست نهایتا و حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از انتقال به ما جهت بررسی مشکلاتشان اطلاع دهند تا در صورت مغایرت اطلاعات ، از هاست قبلی بکاپ گرفته شده و ریستور گردد.

 

این انتقال در ساعت ۱۶ مورخه ۴ اسفند ماه ۱۳۹۸ آغاز خواهد شد. زمان اتمام متعاقبا اعلام خواهد شد.

طبق این اطلاعیه تمامی نمایندگان و تمامی کاربران عزیز موظف هستند در این ساعت به هیچ عنوان در سایت های خود تغییراتی اعمال نفرمایند.

*** (نمایندگان موظف هستند به کاربران خود نیز این مورد را اطلاع دهند و برای این مورد سابین سرور طبق اطلاع رسانی های خود هیچگونه مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت. )

این انتقال اجباری است و از سال ۲۰۱۹ تا امروز این سرور آنلاین بوده است و نیاز به تازه سازی سرور میباشد ( لذا در این مورد به هیچ عنوان تیکتی ارسال نفرمایید – این موردبه صلاح کاربران عزیز سابین سرور می باشد)

پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم.

 

اسفندیار سلیمانیمشاهده نوشته ها

Avatar for اسفندیار سلیمانی

زندگی‌ مثل اسکرول ماوسه . هرچقدر هم گرون قیمت باشه بازم یه روزی خراب میشه . به یه شکل باور نکردنی ! پس تا هستیم قدر لحظاتمونو بدونیم و باور‌نکردنی زندگی کنیم.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *