اطلاعیه تغییر سرور های ایران

اطلاعیه تغییر سرور های ایران


اطلاعیه جداسازی سرورهای ایران 

سابین سروری های عزیز به اطلاع شما عزیزان می رسانیم.

بجهت تغییر زیر ساخت های میزبانی وب ایران در سابین سرور جهت افزایش سطح کیفیت سرویس دهی و خدمات به شما عزیزان و افزایش سطح پایداری سرویس ها و جلوگیری از تکرار مشکلات اخیر در سرور های ایرانی ، تصمیم به خرید سرور های جدید گرفتیم و طی روز های اخیر نیز این سرور ها در دیتاسنتر پارس آنلاین مستقر گردیدند.

( بخشی از مشکلات وجود ناپایداری و قطعی های کوتاه در این بخش از شبکه و همچنین مسدود شدن برخی از ip ها می باشد )

که با این ارتقاء زیر ساخت میزبانی دیگر شاهد بروز این مشکلات در آینده نخواهیم بود.

حال با توجه به آماده شدن سرور های جدید جهت میزبانی وب سایت های شما عزیزان  از شما مشتریان گرامی تقاضامندیم مطابقه برنامه زمانی زیر که زمان انتقال هر کدام از سرویس ها در هر فاز مشخص شده است برروی وب سایت ها و سرویس های میزبانی خود تغییراتی را اعمال نفرمایید تا بکاپ گیری از سرویس های شما مشتریان گرامی به صورت کامل و صحیح انجام گردد.

این انتقال دارای پنج فاز خواهد بود که


در فاز اول سرویس های :         ( انتقال به اتمام رسیده است )

 1. هاست سی پنل ایران به سرور جداگانه از نمایندگان

منتقل خواهند شد .

زمان انتقال سرویس های فوق در فاز اول از ساعت ۲۰ روز چهارشنبه مورخه ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ لغایت ساعت ۰۱:۳۰  روز پنجشنبه مورخه ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ می باشد . لطفا در این ساعات تغییراتی برروی سرویس های خود انجام ندهید.

مهم :

کاربران گرامی انتقال سرویس های هاست سی پنل ایران به سرور جدید در ساعت ۲۲ به اتمام رسید و ip برروی DNS ها ست شده است و تمام سایت ها در حال حاضر از سرور جدید در دسترس هستند . لطفا اگر در دسترسی به سایت های خود با مشکل مواجه بودید تا ۱۲ ساعت آینده حتما با بخش فنی از طریق تیکت در ارتباط باشید.

باتوجه به گذشت ۱۲ ساعت از انتقال سرور قدیمی خاموش شد.

اگر مشکلی در دسترسی داشتید با پشتیبانی در ارتباط باشید


در فاز دوم انتقال سرویس های :        ( انتقال به اتمام رسیده است )

 1. نمایندگی هاست ایران
 2. مستر ریسلر و آلفا ریسلر ایران به سرور جدا از کاربران عادی

منتقل خواهند شد.

زمان انتقال سرویس های فوق در فاز دوم در این قسمت ، از ساعت ۱۱ روز پنجشنبه مورخه ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ لغایت ساعت ۱۷:۳۰ روز پنجشنبه مورخه ۱۳۹۸/۱۱/۰۳می باشد . لطفا در این ساعات تغییراتی برروی سرویس های خود انجام ندهید.

مهم :

کاربران گرامی انتقال سرویس های نمایندگی هاست ایران و مستر ریسلر و آلفاریسلر ایران  به سرور جدید در ساعت ۱۵ به اتمام رسید . در این انتقال ای پی سرور قبلی به سرور جدید منتقل شده است و نیازی به تغییر ای پی توسط نمایندگان نمی باشد و تمام سایت ها در حال حاضر از سرور جدید در دسترس هستند .

لطفا اگر در دسترسی به سایت های خود با مشکل مواجه بودید تا ۱۲ ساعت آینده حتما با بخش فنی از طریق تیکت در ارتباط باشید.

باتوجه به گذشت ۱۲ ساعت از انتقال سرور قدیمی خاموش شد.

اگر مشکلی در دسترسی داشتید با پشتیبانی در ارتباط باشید


در فاز سوم انتقال سرویس های :        ( انتقال به اتمام رسیده است )

 1. هاست دایرکت ادمین ایران
 2. نمایندگی هاست دایرکت ادمین ایران

منتقل خواهند شد.

زمان انتقال سرویس های فوق در فاز سوم در این قسمت ، از ساعت ۱۱ روز شنبه مورخه ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ لغایت ساعت ۱۷ روز شنبه  مورخه ۱۳۹۸/۱۱/۰۵می باشد . لطفا در این ساعات تغییراتی برروی سرویس های خود انجام ندهید.

مهم :

کاربران گرامی انتقال سرویس های هاست دایرکت ادمین ایران و نمایندگی هاست دایرکت ادمین ایران  به سرور جدید در ساعت ۱۷ به اتمام رسید . باتوجه به تغییر ip سرور ، ip جدید از طریق تیکت به همه نمایندگان عزیز ارسال شده است. ( کاربران هاست دایرکت ادمین ایران نیاز به تغییر ای پی و دی ان اس ندارند و فقط نمایندگان ای پی را تغییر دهند. )

باتوجه به گذشت ۱۲ ساعت از انتقال سرور قدیمی خاموش شد.

اگر مشکلی در دسترسی داشتید با پشتیبانی در ارتباط باشید


در فاز چهارم انتقال سرویس ها نیز :       ( انتقال به اتمام رسیده است )

 1. هاست بکاپ ایران
 2. هاست دانلود ایران
 3. نمایندگی هاست دانلود ایران

منتقل خواهند شد.

زمان انتقال سرویس های فوق در فاز چهارم در این قسمت ، از ساعت ۱۱ روز دوشنبه مورخه ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ لغایت ساعت ۱۷ روز شنبه  مورخه ۱۳۹۸/۱۱/۱۴می باشد . لطفا در این ساعات تغییراتی برروی سرویس های خود انجام ندهید.

کاربران گرامی انتقال سرویس های هاست بکاپ ایران ، هاست دانلود ایران ، نمایندگی هاست دانلود ایران  به سرور جدید در ساعت ۱۷ به اتمام رسید . باتوجه به تغییر ip سرور ، ip جدید از طریق تیکت به همه نمایندگان عزیز ارسال شده است. ( کاربران هاست نیاز به تغییر ای پی و دی ان اس ندارند و فقط نمایندگان ای پی را تغییر دهند. )

باتوجه به گذشت ۱۲ ساعت از انتقال سرور قدیمی خاموش شد.

اگر مشکلی در دسترسی داشتید با پشتیبانی در ارتباط باشید


در فاز پنجم انتقال سرویس ها نیز :      ( انتقال به اتمام رسیده است )

 1. سرور مجازی NVME پارس آنلاین
 2. سرور مجازی SSD پارس آنلاین
 3. سرور مجازی SATA پارس آنلاین

منتقل خواهند شد.

زمان انتقال سرویس های فوق در فاز چهارم در این قسمت ، از ساعت ۱۱ روز چهار شنبه مورخه ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ لغایت ساعت ۱۷ روز شنبه  مورخه ۱۳۹۸/۱۱/۱۸می باشد . لطفا در این ساعات تغییراتی برروی سرویس های خود انجام ندهید.

کاربران گرامی انتقال سرویس های سرور مجازی NVME پارس آنلاین ، سرور مجازی ssd پارس آنلاین و سرور مجازی SATA پارس آنلاین به سرور جدید در ساعت ۱۷ به اتمام رسید . باتوجه به تغییر ip سرور ، ip جدید از طریق تیکت به همه مشتریان عزیز ارسال شده است.

باتوجه به گذشت ۱۲ ساعت از انتقال سرور قدیمی خاموش شد.

اگر مشکلی در دسترسی داشتید با پشتیبانی در ارتباط باشید


هرگونه سوالی در رابطه با این انتقال داشتید لطفا از طریق بخش نظرات همین صفحه با ما در ارتباط باشید و تا حد ممکن از ارسال تیکت های غیر فنی در این مورد خوداری بفرمایید تا بتوانیم در سریعترین زمان ممکن انتقال سرویس های شما عزیزان را به سرانجام برسانیم.

پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم.

پوریا تقی پورمشاهده نوشته ها

Avatar for پوریا تقی پور

از همون بچگی عاشق دنیای گیم بودم. حالا که بزرگتر شدم تصمیم گرفتم بزرگتر فک کنم و از علاقه ام به دنیای تکنولوژی استفاده کنم و به همین دلیل وارد زمینه وب هاستینگ شدم. تازه به جمع سابین سروری ها پیوستم و از کار کردن در کنار دوستان خوب سابین سروری بی نهایت خرسندم.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *