اطلاعیه انتقال سرورهای ایران به سرور های جدید

 

با توجه به بررسی هایی که در سرور های ایران سابین سرور داشتیم مدتی بود که از هارد های NVME تمام عزیزان استفاده میکردند و از ما نیز درخواست هاست ایران NVME کرده بودند.

به همین جهت سابین سرور تصمیم گرفت تمام سرورهای میزبانی خود واقع در دیتاسنتر پارس آنلاین را ارتقا داده و به سرور های جدید مهاجرت نماید.

 

لذا به مبحث زیر کاملا دقت داشته باشید.

تمامی کاربران اعم از نمایندگان و کاربران هاستینگ سابین سرور که در سرورهای ایران سی پنل و دایرکت ادمین در هاست نیم های IRSRV166 , IRSRV177 میزبانی می شوند ، از ساعت ۲۲ ششم شهریور ماه ۱۳۹۸ به هیچ عنوان سایت های خود را آپدیت و بروزرسانی نکنند.

 

انتقال اطلاعات از ساعت ۱۲ بامداد ششم شهریور ماه ۱۳۹۸ شروع خواهد شد و در ساعت ۱۲ صبح روز هفتم شهریور ماه به صورت کامل تحویل کاربران عزیز خواهد گردید.

 

نکته : اگر از این سرور ها هاست خریداری کرده اید نگران نباشید شما قطعی حس نخواهید کرد و نهایتا ۸ دقیقه قطعی بعد از تغییر ای پی ها توسط ما انجام خواهد شد.

تبصره: نمایندگان مستقر و میزبانی شده در این سرور ها می بایست به کاربران خود اطلاع داده و آنها را از انتقال سرورها مطلع سازند تا اپدیتی در هاست های خود انجام ندهند.

 

تبصره ۲ : در صورتی که شخصی از کاربران شما سایت خود را آپدیت کرده بود و بعد از انتقال به سرور جدید بکاپ آنها ناقص ریستور شده بود کافیست نام یوزر را برای ما تیکت بفرمایید تا در سریعترین زمان ممکن خدمت شما انتقال را انجام دهیم.

 

لطفا در این ساعات ذکر شده به جهت موضوع انتقال هیچ تیکتی ارسال نفرمایید و منتظر اعلام بعدی ما باشید.


 

کاربران گرامی انتقال سرور irserver166 در ساعت ۱۴:۰۸ روز پنجشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸ به اتمام رسید
مشتریانی که هاست سی پنل تهیه کرده بودند نیازی به تغییر دی ان اس و ip ندارند.

نمایندگان گرامی که سرویس نمایندگی و مستر و آلفا ریسلر ایران تهیه کرده اند لطفا ip زیر را برروی dns ها تنظیم‌ نمایند.
۱۸۵.۲۱۳.۱۶۶.۱۲۷

پی نوشت : تا ساعت ۲۳ امشب حتما آی پی ها را ست کرده و اطلاع رسانی را انجام دهید تا اگر مشکلی بود بصورت دستی بکاپ گیری شده و خدمت شما مجدد ریستور انجام شود.

 


انتقال سرور irsrv177 هاست دایرکت ادمین در حال انجام است و تا ساعاتی دیگر به اتمام رسیده و اطلاع رسانی انجام خواهد شد.

 

پی نوشت : سرورirsrv177 دایرکت ادمین نیز به صورت کامل منتقل شد. ساعت ۱۸:۲۷ روز پنجشنبه هفتم شهریور ماه ۱۳۹۸ انتقال هر دو سرور به اتمام رسید و کاربران بر جای حق خود مستقر شدند.
نمایندگام محترم میزبانی شده بر روی این سرور حتما ای پی زیر را بر روی دامنه اصلی خود ست نمایند.

۱۸۵.۲۱۳.۱۶۶.۱۲۶


به این صورت انتقال به پایان رسید و از تمام عزیزانی که ما را در حین این انتقال تنها نگذاشتند تقدیر و تشکر میکنیم.

با تمام نمایندگان میزبانی شده بر روی این سرور ها تماس تلفنی برقرار شد و به اطلاعشان رسید.

رضایت شما اولویت سابین سرور است.

موقف و پیروز باشید

 

 

زندگی زمانی آغاز می شود که منطقه امنی را که برای خود ساخته ایم، رها کنیم. میزبان مورد اعتماد شما هستیم. با اعتماد پیش بروید.