ویژگی سرور مجازی پارس آنلاین

قرار است در طی این پست از ادامه آموزش ها صرف نظر کنیم و شما را با جدیدترین ویژگی های سرور مجازی پارس آنلاین ارائه شده توسط سابین سرور آشنا کنیم.

سلیمانی هستم از تیم سابین سرور و درخدمت شما خواهم بود با این پست در رابطه با آشنایی با سرور مجازی های پارس آنلاین که سابین سرور ارائه میکند.

قرار بر این است ابتدا سرتیتر ها را یکجا برای شما بیان کنیم و سپس در رابطه با آنها به صورت کامل صحبت نماییم.

پس با ما همراه باشید.


 1. چرا سرور مجازی های پارس آنلاین در سابین سرور بهترین هستند؟
 2. بکاپ گیری رایگان به چه شکلی خواهد بود ؟
 3. منظور از کانفیگ رایگان چیست و شامل چه مواردی است ؟
 4. پشتیبانی که ارائه می شود به چه شکلی است؟
 5. به چه شکل با این صراحت تضمین می دهید که آپتایم ۹۹/۹ درصدی را ارائه میکنید؟
 6. کنترل پنلی که ارائه میکنید چگونه کار میکند؟ آیا من میتوانم با آن کارکنم؟
 7. منظور از پلن های ماهیانه چیست؟
 8. منظور از پلن های سرور مجازی ساعتی چیست؟
 9. بحث احراز هویتی کعه در صفحه معرفی ذکر شده است به چه معناست و چرا باید انجام شود؟
 10. تحویل سرور مجازی که خریداری می کنم به چه شکلی است ؟ آیا برای تمام پلن ها باید احراز هویت انجام دهم؟

خب همانطور که در بالا مشاهده میکنید ، یکسری سوالات که به صورت کامل ما پاسخ آنها را خدمت شما ارائه میکنیم را مشاهده میکنید که میتواند تمام موارد مذکور را متذکر شود.

خب الان دوست داریم به ادامه مطلب برویم و  مباحث فوق را باز کرده و در رابطه با آنها بحث کنیم.


چرا سرور مجازی پارس آنلاین
چرا سرور مجازی پارس آنلاین
 1. سابین سرور در انتخاب و خرید سرورهای اختصاصی خود همیشه نهایت دقت را می کند و بروزترین سخت افزارها را انتخاب می کند.
  در گذشته سابین سرور سرور مجازی هایی را با هارد های ssd که دارای بورس عالی ای بودند استفاده میکرد و از رم های ddr3 استفاده میشد.
  اما چندسالی است که این هارد ها نیز تا مرز ۴۰ درصد از رده خارج شده و هاردهای nvme جایگزین آنها شده اند. از این طرف بر آن شدیم تا سرور های ایران خود را نیز به هاردهای nvme lجهز کنیم و اتز جدیدترین سروهای hp استفاده کنیم.
  بنابراین سرور اختصاصی از پارس آنلاین تهیه کردیم و آن سرور را بع پردازنده های ۲۰ هسته ای و رم ۸۰ گیگابایت ddr4 و هارد های nvme چندترابایتی مجهز کردیم تا پاسخگوی تمام نیاز های شما عزیزان باشیم.
  بنابراین قرار است شما از سابین سرور بهترین خرید خود را انجام دهید و از انتخاب خود پشیمان نشوید و انقدر مورد رضایت شما خواهند بود که به جرپت میتوانیم بگوییم شما چندین ماهه تمدید خواهید کرد.
  سابین سرور به انقدری برای شما کیفیت و سرعت و پینگ را تضمین میکند که شما نیاز به تست نخواهید داشت و با خرید مستقیم از خرید خود راضی خواهید بود.


  ارائه فضای بکاپ رایگان

 2. قرار است برای اولین بار در کشور عزیزمان ایران از سرور های شما بکاپ گیری کنیم. برای اولین بار در ایران هم سرور مجازی خدمت شما ارائه خواهیم داد و هم فضای بکاپ و هم خدمت جدید بکاپ گیری رایگان.
  شاید سوال باشد که خب این مورد را شاید خیلی از هاستینگ ها برای ما انجام میدادند و چرا میگویید برای اولین بار در ایران؟ دلیلش را خدمت شما بیان میکنیم.
  از گذشته رسم بود که بر روی سرور های مجازی و اختصاصی خارج فضای بکاپی تقریبا یک دهم فضای خریداری شده ارائه می شد. در خارج اکنون نیز به این شکل است.
  اما با توجه به وضعیت ارز و مشکلات اقتصادی کشورمان برخی از همکاران این خدمت را قطع کردند. البته در ایران این خدمت تنها ارائه فضا بود و خب برخی دوستان مشکل داشتند که به چه شکل از سرور خود بکاپ گیری انجام دهند.
  مفتخریم اعلام نماییم شما با خرید یک سرور مجازی فضای بکاپ که دریافت میکنید هیچ ، بکاپ گیری شما را نیز تنظیم خواهیم کرد. این خدمت برای اولین بار بصورت رسمی قرار است در سطح کشور انجام شود .
  کولاک امکانات جدید در راه است :))


  کانفیگ رایگان سرور مجازی

 3. فکر میکنم شما همکار هاستینگ هستید و قصد دارید از نمایندگی هاست دل کنده و به سمت سرور مجازی رجوع کنید و کسب و کار خود را گسترش دهید.
  قطعا در ابتدای راه شما با مشکل هزینه مواجه خواهید بود.  البته فکر میکنم این موضوع را که خواندید این سوال برای شما پیش آمد که چه هزینه هایی ؟ 😮
  شما به غیر از هزینه خود سرور مجازی ، هزینه لایسنس نرم افزاری ، هزینه فضای بکاپ و هزینه کانفیگ را متقبل خواهید شد.
  خب هیچکس از پول بدش نمی آید و قرار نیست کسی دانش خود را به صورت رایگان در اختیار دیگران قرار دهد. اما سابین سرور از گذشته بر این اصل اعتقاد داشته و خواهد داشت که زکات دانش نشر آن است.
  بناب این قرار است شما حداقل هزینه دو خدمت را پرداخت نکنید. ( این موضوع می تواند در طی ماه های بعدی تغییر پیدا کند :((‌ )
  مقداری نیز این مورد را توضیح دهیم که اگر شما دوست داشته باشید هاست لینوکس ارائه کنید نیاز به نصب و کانفیگ کنترل پنل هایی مانند دایرکت ادمین و سی پنل را خواهید داشت.
  خب مفتخریم این مورد را نیز به جمع خدمات رایگان خود اضافه کنیم که دیگر نیاز نیست چند صد هزارتومان هزینه کانفیگ پرداخت کنید. ما  برای شما بصورت رایگان سرور مجازی شما را  به این کنترل پنل ها مجهز خواهیم کرد و تقدیم شما خواهیم کرد.
  نکته : سابین سرور درحال حاضر از خدمات کانفیگ ویندوز پشتیبانی نمی کند و  ممکن است در طی ماه های اتی در سال ۹۸ یا در سال ۹۹ این خدمت را نیز تقدیم شما نماید. ( احتمال ۵۰ به ۵۰ )
  پس قرار بر این است شما فکر و ذکرتان گسترش کسب و کارتان باشد نه هزینه بکاپ گیری و کانفیگ سی پنل یا کانفیگ دایرکت ادمین.


  پشتیبانی رایگان سرور مجازی

 4. کاربر قدیمی سابین سرور که باشید قطعا پشتیبانی ما شما را شگفت زده کرده است. شما تیکت ارسال می کنید و با دریافت پاسخ خود تنها ۱۰ دقیقه فاصله دارید.
  هرکسی در گذشته و یا جدیدا از خدمات سابین سرور استفاده میکند از دقت و سرعت عمل در پشتیبانی آن آگاه است و اصلا نیاز به تعریف و تمجید ندارد که بخواهیم بزرگ نمایی کنیم.
  سابین سرور پشتیبانی نرم افزاری برای سی پنل یا دایرکت ادمین و یا …قرار نیست برای شما انجام دهد اما راهنمایی های لازم را خدمت شما انجام خواهیم داد.
  تنها نصب و کانفیگ رایگان برعهده سابین سرور است و در اصل سرور ها Unmanage می باشند و پشتیبانی نرم افزاری منوط بر سفارش یکی از پلن های مدیریت سرور می باشد.
  در صورتی که شما مشکل خاصی نداشته باشید در عرض کمتر از ۵ دقیقه به پاسخ خواهید رسید.
  در صورتی که مشکل یا مورد جدی داشته باشید نهایتا تا ۱۵ دقیقه به پاسخ خواهید رسید.
  و اما اگر مشکل بسیار جدی یا حادی داشته باشید که اکثرا در سرور های مجازی به این صورت است شما حداکثر تا ۳۰ دقیقه به پاسخ خواهید رسید.
  سابین سرور زیر ساخت قوی برای پشتیبانی کاربران خود دارد و این مورد نیز اثبات شده است .
  با اطمینان خاطر خرید کنید. ما به فکر شما هستیم .


 5. همانطور که مستحضر هستید ، از دیتاسنتر پارس آنلاین از چندین ماه پیش سرور هایی را ارئه میکنیم  و تقریبا ۹۹ درصد از مشتریان نیز بعد از خرید به هیچ عنوان کنسلی نداشته اند و ان دسته نیز که کنسل کرده اند از افرادی بودند که به درد استفاده از سرور مجازی نمیخوردند.
  ما دیتاسنتر پارس آنلاین را انتخاب کردیم . بدلیل اینکه این دیتاسنتر قوانین سفت و سختی را برای کاربر خود لحاظ کرده است و به خاطر همین سخت گیری ها است که آپیتایم نزدیک به ۱۰۰۰ درصد را به کاربران خود هدیه میدهد.
  این دیتاسنتر از اول کار برای کاربرhن خود سخت گیری ها را اعمال کرده و به آنها گوشزد میکند که هرگونه کارهای فیشینگ ، هک ، راه اندازی سایت های غیراخلاقی و … ممنوع بوده و می بایست استفاده صحیحی از سرور خود داشته باشند. (هرچند مالکیت سرور با خود شرکت باشد )
  به همین دلیل ما نی به عنوان ارائه دهنده این سرور ها مجبوریم کمی این سختگیری ها را شدید کنیم تا هیچ کدام از شما عزیزان کمبود سرعت حس نکرده و مشکلی را برای خود ایجاد نکنید.
  دیگر قرار نیست بخاطر قطعی برق دیتاسنتر اذیت شوید و یا بخاطر مشکلات دیگر تیکت های اساسی ارسال کنید.
  چون این بار ما در سابین سرور واقعا کولاک کرده ایم و قرار است شما در بین این کولاک ها رشد کنید. ( کولاک های ما امکاناتی هستند که در اختیارتان قرار می دهیم)
  پس مواظب باشید بجای استفاده از این کولاک ها به نفع خود ، خود را در دام برخی افراد سو استفاده گر قرار ندهید.
  فقط به غرق در کسب و کار خود فکر کرده و بیندیشی چگونه از این امکانات به نحو احسن استفاده نمایید.


 6. در گذشته سابین سرور کنتارل پنل تحت وب به کابران خود ارائه نمیداد و کاربران ازین بابت ناراحت بودند. اما همانطور که اطلاع دارید ، سابین سرور تازمانی که پتانسیل کافی برای ارائه یک سرور را نداشته باشد رونمایی از آن سرویس را به تعویق می اندازد تا وقتی که زیرساخت لازم برای آن فراهم شود.
  این بار کنترل پنل تحت وب برای سرور های مجازی را برای شما آماده کرده ایم تا دیگر نیاز نداشته باشید برای کوچکترین مسائل تیکت ارسال کنید.
  این بار بصورت ۲۴ ساعته این پنل در اختیار شما خواهد بود تا بتوانید هر زمان که دوست داشتید سیستم عامل عوض کرده و یا سرور خود را مانیتور انجام دهید که به چه شکلی سرور شما عمل میکند و مصرفی که دارد به چه دلیل است.
  این یعنی مانیتورینگ سرور اینبار در دستان شما خواهد بود.
  قطعی این کنترل پنل تنها در زمان هایی خواهد بود که نیاز به اپدیت داشته باشد. در اینصورت سرورهای شما خاموش نخواهد شد و تنها کنترل پنل در صورت لزوم از دسترس خارج خواهد شد .معمولا ما آپدیت ها را نگه میداریم و در ساعات غیراوج مصرف کاربارن مانند ساعت های ۲ الی ۶ صبح انجام میدهیم تا اگر مشکلی نیز پیش بیاید نه رباتهای گوگل متوجه آن شوندو نه کاربران شما متوجه مشکل شوند.این یعنی به فکر شماییم و مشکلات را به صفر رسانده ایم.


 7. اگر  از سابین سرور سرویسی داشته باشید یا اینکه قصد خرید سرویس داشته باشید متوجه میشوید که سابین سرور سرویسهایی را به مدت های بالاتر نیز ارائه میکند که جزو وظایف ما به شمار می رود.
  شماحتی میتوانید سرویسی را به مدت ۵ ساله خریداری کنید. ( نگران افت کیفیت نباشید – ما خودمان این مشکلات را تجربه کرده ایم و بخاطر هیمن موضوع نمیگذاریم شما مشکلی را در این صورت تجربه کنید.)
  سابین سرور از ۵ لوکیشن از سال ۹۳ درحال ارائه سرور مجازی به صورت تخصصی می باشد که اکنون نیز این تخصص را به صورت کامل در اختیار شما قرار میدهیم.
  این بار نیز شما میتوانید بصورت ماهانه ، سه ماهه ، شش ماهه ، یکساله ، دوساله و سه ساله سرویس خود را خریداری نمایید.
  قرار نیست شما به چیزهای دیگری فکر کنید . شما تنها به فکر گسترش کسب و کار خود باشید. بقیه موارد را ما برعهده گرفته ایم.


 8. خب ماجرای جالب و موضوع جالب این رونمایی می رسد به رونمای از سرور مجازی ساعتی .
  اگر یادتان باشد ، ما در کانال تلگرامی سابین سرور در تاریخ ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۸ نظرسنجی ای را برگزار کرد که از طریق کانال ۳۲ رای موافق و ۱۳ رای مخالف به ثبت رسید.
  سوال این بود که آیا با ارئه سرور مجازی بصورت ساعتی موافق هستید؟ و جواب را در بالا مشاهده میکنید.
  حال سوال پیش می آید که سرور مجازی ساعتی به چه دردی می خورد و قابلیت استفاده اش برای چیست؟
  سرور مجازی ساعتی مناسب کسانی است که همکار هاستینگ ما هستند و برای انتقال یک سری فایل های حجیم و دانلود و آپلود بر روی سرور یا هاست خود به آن نیاز دارند.
  نحوه کار نیز به شرح زیر است.
  شما سرور مجازی ساعتی خود را بر اساس پلن هایی که تعریف شده است سفارش می دهید و خودکار به صورت آنی تحویل میگیرید و این مدت از ۲۴ ساعت شروع میشود و تا ۷۲ ساعت ادامه پیدا میکند.
  شما بیشتر از ۷۲ ساعت نمیتوانید از این سرور ها استفاده نمایید و می بایست جهت استفاده بلند مدت پلن های ماهانه و بالاتر را خریداری نمایید.
  به این صورت کیفیت سرور خراب نشده و تعادل در حفظ منابع را مشاهده خواهیم کرد. در نتیجه شما همیشه بهترین کیفیت را خواهید داشت و همیشه راضی خواهید بود.


  احراز هویت

 9. متاسفانه این روزها فیشینگ و هک زیاد شده است و از کارت های بانکی هک شده بسیار زیاد خرید می شود و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران این مورد به ارائه خدمات مربوط می باشد و می بایست ارائه دهنده خدمات هاستینگ به این موارد نیز فکری بکند.
  بنابراین ما نیاز به تایید هویت رسمی شما داریم تا از سوتفاهمات آینده جلوگیری کنیم.
  بنابراین شما بعد از اینکه سفارش خود رابه ثبت رساندید و در سایت ما ثبت نام کردید مابا شما تماس ثابتی که در سایت درج کرده اید تماس خواهیم گرفت.
  در صورتی که شما پاسخگو  باشید سرویس به شما تحویل داده خواهد شد.
  در غیر اینصورت سرویس تا ۲۴ ساعت معلق خواهد ماند و در صورتی که کلا پیگیری از جانب شما انجام نشود و احراز هویت نشود سفارش شما لغو شده و مبلغ واریز شده به حساب محک واریز خواهد شد.بنابراین در این موارد نیز دقت داشته باشید. ازین رو سابین سرور  مسئولیت چنین مواردی را برعهده نمیگیرد و به عهده خود واریز کننده ( خرید کننده – کاربر ) می باشد و در صورت نیاز تممام اطلاعات کاربر در اختیار پلیس محترم فتا قرار خواهد گرفت.


 10. تحویل سرور مجازی ابری منوط به تایید هویت شماست و تا زمانی که تایید هویت نشدید متاسفانه اطلاعات سرور های مجازی ایران به دست شما نخواهد رسید.
  اگر با شماره تماس ثابت شما تماس گرفته شد و شما پاسخ دادید ، حین صحبت نیز اطلاعات برای شما ارسال خواهد شد و سرور مجازی شما فعال خواهد شد.
  تقریبا میتوان گفت شما با پاسخ دادن تلفن و تحویل گرفتن سرور خود ۴ دقیقه فاصله دارید.

 

در انتها از بزرگان یک سخنی را خدمت شما بازگو میکنم. امیدوارم بدردتان بخورد.

اگر روزی دشمن پیدا کردی بدان در راهت موفق بودی
اگر روزی خیانت دیدی بدان قیمت تو بسیار بالاست
اگر روزی تو را ترک کردند بدان با تو بودن لیاقت می خواهد

 

 

اگر سوالی در رابطه با سرویس ها داشتید لطف کرده و از طریق نظرات با ما در تماس باشید. از طریق نظرات نیز خوشحال میشویمنظرات خود را بیان بفرمایید.

باتشکر از شما

سلیمانی – از طرف تمام بچه های فنی سابین سرور  :))

 

اسفندیار سلیمانیمشاهده نوشته ها

Avatar for اسفندیار سلیمانی

زندگی‌ مثل اسکرول ماوسه . هرچقدر هم گرون قیمت باشه بازم یه روزی خراب میشه . به یه شکل باور نکردنی ! پس تا هستیم قدر لحظاتمونو بدونیم و باور‌نکردنی زندگی کنیم.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *