هاست اسپانسری سابین سرور 

اسپانسر یا حامی مالی که به انگلیسی (به انگلیسی: Sponsor)  نامیده می شود شرکتی است که فعالیت ها و یا کارهای خاصی را از جنبه های مختلفی حمایت و پشتیبانی می کند. (ویکی پدیای فارسی)

 

سابین سرور نیز با توجه به توضیح بالا به عنوان یک شرکت رسمی فعال در زمینه میزبانی وب با سابقه ای نزدیک به یک دهه تصمیم به حمایت و پشتیبانی از کسب و کار های نوپا ( استارتاپ ها ) و همچنین کسب و کارهای فعال و با سابقه را دارد.

اینبار سابین سرور بر خلاف اسپانسری های قبلی ، شرایطی نسبتا آسان را فراهم نموده است و شما با دارا بودن شرایط فوق امکان استفاده از خدمات اسپانسری را خواهید داشت.

به مدت یک هفته میتوانید درخواست های خود را ارسال کنید . فقط تعداد بسیار محدودی سرویس اسپانسری ارائه خواهد شد

 

شرایط ارائه هاست اسپانسری به کسب و کار های نوپا

 1. موضوع کسب و کار و وب سایت باید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و سابین سرور باشد.
 2. هدف از راه اندازی کسب و کار و وب سایت می بایست کاملا مشخص باشد. ( باید از طریق تیکت توضیحات کامل و یا طرح کسب و کار را ارسال کنید)
 3. بعد از تایید موضوع فعالیت و فعال شدن سرویس اسپانسری ، ۷ روز مهلت دارید تا وب سایت خود را راه اندازی کنید.
 4. بعد از راه اندازی وب سایت ، می بایست در طول ۲۴ ساعت حداقل یکبار وب سایت خود را با محتوای جدید بروز رسانی کنید.
 5. بعد از راه اندازی وب سایت یک ماه فرصت دارید تا وب سایت خود را در ساماندهی ثبت و لوگوی ساماندهی را در سایت خود قرار دهید.
 6. در صورتی که وب سایت شما فروشگاهی باشد بعد از راه اندازی سایت یک ماه فرصت دارید تا نماد اعتماد را دریافت کرده و بر روی سایت خود قرار دهید.
 7. می بایست برای کسب آمار و اطلاع دقیق از وب سایت وب سایتتان ، آن را در گوگل سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس ثبت کنید.
 8. درج یک بنر تبلیغاتی و لینک کردن آن به سابین سرور بر روی سایت شما الزامی است . ( لینک مربوطه ارائه خواهد شد. )

بعد از تایید موضوع کسب و کار و فعال شدن سرویس ، سابین سرور به صورت منظم در طول هفته وب سایت شما را بررسی خواهد نمود . درصورتی که هر یک از شرایط بالا را رعایت نفرمایید ، ابتدا از طریق تیکت نسبت به رعایت شرایط و قوانین در ارتباط خواهیم بود و در صورت عدم توجه و رعایت شرایط سرویس دهی متوقف خواهد شد.

شرایط ارائه هاست اسپانسری به کسب و کار ها و سایت های دارای سابقه

 1. موضوع کسب و کار و وب سایت باید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و سابین سرور باشد.
 2. وب سایت فعال و در دسترس بوده و امکان بررسی آن فراهم باشد.
 3. وب سایت باید نسبت به مدت زمان فعالیت ، دارای رتبه مناسب و ورود گوگل مناسب باشد . ( آمار مطابق گوگل سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس )
 4. پیش از دریافت سرویس اسپانسری و همچنین بعد از دریافت سرویس هاست اسپانسری وب سایت به صورت منظم در طول روز بروزرسانی شود.
 5. در ستاد ساماندهی وب سایت های اینترنتی ثبت شده و در لوگوی ساماندهی روی سایت قرار داشته باشد.
 6. در صورت داشتن فروش آنلاین بر روی سایت ، نماد اعتماد فعال و بر روی سایت قرار داشته باشد.
 7. در سرچ کنسول گوگل و گوگل آنالیتیکس ثبت شده و دارای آمار قابل قبول باشد.
 8. از هیچ گونه بازدید غیرواقعی روی سایت استفاده نشده و هیچ وب سایت و محصول خلاف قوانین روی سایت تبلیغ نشود.

بعد از تایید موضوع کسب و کار و فعال شدن سرویس ، به صورت منظم وب سایت شما بررسی و مانیتور خواهد شد و در صورت عدم عایت هر یک از قوانین فوق ابتدا از طریق تیکت نسبت به رایت شرایط و قوانین در ارتباط خواهیم بود و در صورت عدم توجه و رعایت شرایط ، سرویس دهی به شما متوقف خواهد شد.

موضوعات مورد تایید و دارای اولویت بیشتر 

 1. وب سایت ها مرتبط با زمینه تکنولوژی و IT
 2. وب سایت های آموزش وردپرس
 3. وب سایت های آموزش برنامه نویسی
 4. وب سایت های آموزش کسب و کار و راه اندازی کسب و کار
 5. وب سایت های آموزش سئو
 6. فروشگاه های فروش محصولات وردپرس
 7. فروشگاه های فروش دوره های آموزش وردپرس
 8. فروشگاه های فروش دوره های آموزش سئو

 

هاست اسپانسری

 


 

توضیحات مختصر در رابطه با شرایط فوق که هر وب سایت مورد تایید باید آن را در طول دوره استفاده از هاست اسپانسری رعایت نماید.

 

 1. ثبت سایت در وب سایت ساماندهی

  وب سایتی که شما دارید می بایست حتما در وب سایت ساماندهی به آدرس samandehi.irبه ثبت رسیده باشد و لوگوی طلایی آن توسط صاحب وب سایت دریافت شده باشد.
  نماد طلایی ساماندهی به منزله تایید قوانین جمهوری اسلامی ایران و داشتن تابعیت ایرانی و محصول ایرانی است .

 2. ثبت در وب سایت ای نماد ( برای فروشگاه ها )

  در صورتی که وب سایت شما فروشگاهی می باشد و محصولاتی را در سایت خود بفروش می رسانید ، شما نیاز به دریافت نما اعتماد الکترونیکی دارید.
  فروشگاه های فاقد نماد اعتماد نمی توانند از خدمات اسپانسری استفاده کنند. ( وب سایت ها و فروشگاه های نوپا نیز درصورت عدم دریافت نماد اعتماد در مدت یک ماه از زمان راه اندازی ، نمیتوانند از خدمات اسپانسری استفاده کنند.)
 3. برخورداری از بازدیدهای واقعی و ورودی گوگل

  تمام کسب و کارهایی که تایید می شوند متعهد هستند از راه های قانونی و اصولی نسبت به افزایش بازدید سایت خود اقدام کنند و از دریافت هرگونه بازدید فیک برروی سایت خود ، خودداری کنند. ورودی گوگل ثبت شده در گوگل سرچ کنسول گوگل مورد تایید می باشد .

 4. بروزرسانی وب سایت با محتوا

  یک از شروط مهم ارائه سرویس اسپانسری بروزرسانی روزانه وب سایت با انتشار محتوای سئو شده و یونیک می باشد . شما با دریافت سرویس اسپانسری متعهد هستید به صورت منظم با تولید محتوای ارزشمند وب سایت خود را بروزرسانی کنید . سابین سرور در طول هفته همواره وب سایت شما را مورد ارزیابی قرار خواهد داد.

   

 5. درج بنر تبلیغات سابین سرور

  تمام وب سایت هایی که تایید می شوند و سرویس اسپانسری دریافت می کنند می بایست یکی از بنر های ارائه شده توسط سابین سرور به همراه لینک ارائه شده را در وب سایت خود درج کنند و تا زمانی که از خدمات اسپانسری سابین سرور استفاده می کنند باید بنر فوق بر روی سایت قرار داشته باشد. در غیر این صورت ارائه سرویس اسپانسری متوقف خواهد شد .

 

اگر مطمئن هستید که همه شرایط بالا را دارید و میتوانید مطابق این شرایط با ما همکاری داشته باشید یکی از پلن های آماده شده در پایین این صفحه را انتخاب کرده و ثبت نام خود را در پرتال کاربران سابین سرور انجام دهید . سپس از طریق تیکت با ما در ارتباط باشید تا مراحل بررسی وب سایت و ارائه سرویس را با همدیگر طی نماییم.