رفتن به بالای صفحه

سرور مجازی تبیان باتوجه به شرایط ویژه ای که دارد و به خصوص میزان پهنای باند محدودی که دارا می باشد تنها برای برخی از وب سایت های خاص مناسب می باشد .

دیتاسنتر تبیان دارای شرایطی می باشد ک موجب شده است تا شاهد کیفیت فوق العاده بالا و به خصوص آپتایم بسیار نزدیک به ۱۰۰ درصد باشیم . با تهیه سرور های اختصاصی از این دیتاسنتر و استفاده از آخرین تکنولوژِی ها و مجازی ساز ها شرایطی را فراهم آورده ایم تا بتوانید از سرورهای مجازی تبیان با کیفیت بسیار بالا بهره مند شوید.

MemoryStorageCPUDatacenterBandwidthPrice
512MB10GB1 CoresTebyan7GB 85.000T اتمام فروش
1GB20GB1 CoresTebyan10GB 105.000T اتمام فروش
3GB30GB1 CoresTebyan13GB 160.000T اتمام فروش
4GB40GB1 CoresTebyan13GB 220.000T اتمام فروش

شاید برای شما نیز سوالات زیر پیش آمده باشد

شاید پاسخ بخشی از سوالات شما در رابطه با سرور مجازی تبیان را پاسخ داده ایم

ما در سابین سرور همواره تلاش میکنیم تا در سریعترین زمان ممکن سفارشات مشتریان را تحویل دهیم . به صورت میانگین سفارشات سرور مجازی از 1 دقیقه تا 5 ساعت کاری تحویل داده میشوند.

بله در هر لحظه از شبانه روز که نیاز به منابع بیشتر داشته باشید میتوانید با ارسال تیکت به واحد پشیتبانی سرور درخواست ارتقاء سرور خود را ثبت نمایید.

تمامی سرور های مجازی تبیان به صورت پیشفرض دارای یک ای پی اختصاصی می باشد اما درصورتی که به ای پی اضافی نیاز داشته باشید میتوانید به واحد پشتیبانی سرور مجازی تیکت ارسال کنید تا فاکتور آن صادر گردد .

تمامی سیستم عامل ها برروی سرور مجازی آسیاتک قابل نصب می باشد . کافیست در هنگام ثبت سفارش ، سیستم عامل مورد نیاز خود را انتخاب کنید تا نصب آن انجام شود.

شما را به یک وبمستر حرفه ای تبدیل میکنیم