رفتن به بالای صفحه

اگر تهیه یک سرور اختصاصی هلند برای شما مقرون به صرفه نیست و تمایلی به پرداخت هزینه های زیاد برای خرید و نگهداری سرور اختصاصی ندارید ما به شما سرور مجازی هلند را پیشنهاد میکنیم .

ما در سابین سرور با بهره گیری از جدید ترین مجازی سازها ، سرور های اختصاصی خود در دیتاسنتر هلند را به چندین سرور مجازی تبدیل کرده ایم تا شما بتوانید با کمترین هزینه ممکن ، یک سرور مجازی هلند مشابه یک سرور اختصاصی و با کارایی یک سرور اختصاصی را در اختیار داشته باشید.

MemoryStorageCPUDatacenterBandwidthPrice
1GB20GB1 CoresLeasewebUnlimited 112.000T اتمام فروش
2GB30GB2 CoresLeasewebUnlimited 133.000T اتمام فروش
3GB40GB3 CoresLeasewebUnlimited 165.000T اتمام فروش
4GB60GB4 CoresLeasewebUnlimited 200.000T اتمام فروش

شاید برای شما نیز سوالات زیر پیش آمده باشد

شاید پاسخ بخشی از سوالات شما در رابطه با سرور مجازی هلند را پاسخ داده ایم

ما در سابین سرور همواره تلاش میکنیم تا در سریعترین زمان ممکن سفارشات مشتریان را تحویل دهیم . به صورت میانگین سفارشات سرور مجازی از 1 دقیقه تا 5 ساعت کاری تحویل داده میشوند.

بله در هر لحظه از شبانه روز که نیاز به منابع بیشتر داشته باشید میتوانید با ارسال تیکت به واحد پشیتبانی سرور درخواست ارتقاء سرور خود را ثبت نمایید.

تمامی سرور های مجازی هلند به صورت پیشفرض دارای یک ای پی اختصاصی می باشد اما درصورتی که به ای پی اضافی نیاز داشته باشید میتوانید به واحد پشتیبانی سرور مجازی تیکت ارسال کنید تا فاکتور آن صادر گردد.

تمامی سیستم عامل ها برروی سرور مجازی هلند قابل نصب می باشد . کافیست در هنگام ثبت سفارش ، سیستم عامل مورد نیاز خود را انتخاب کنید تا نصب آن انجام شود.

شما را به یک وبمستر حرفه ای تبدیل میکنیم