دانلود Microsoft Visual C++

دانلود c ++

مایکروسافت ویژوال سی پلاس پلاس یا در زبان انگلیسی Microsoft Visual C++ Redistributable نام بسته ای است که با استفاده از کتابخانه ها و اجزا های زبان ویژوال سی پلاس پلاس نوشته شده است که برای اجرا برنامه هایی که توسط ویژوال سی پلاس پلاس توسعه یافته اند و بر روی کامپیوتر ویژوال سی پلاس پلاس به صورت نصب وجود ندارد مورد استفاده قرار میگیرد.

مایکروسافت ویژوال c++ چیست ؟

ویژوال سی ++ که در انگلیسی نیز Visual c ++ نامیده می شود یک محیط توسعه مجتمع است که برای تسهیل کار برنامه نویسی در زبان سی و سی پلاس پلاس طراحی شده و توسعه یافته است.

MicrosoftVisualC
دانلود c ++

محیط ویژوال سی بخشی از مجموعه Microsoft Visual Studio می باشد. یکی از خصوصیا ویژوال سی پلاس پلاس، اجرای آن برروی ویندوز های مختلف می باشد. همچنین در ویژوال c++ امکان طراحی برنامه های سطح پایین و هم برنامه های سطح بالا وجود دارد.

مدتی است که نرم افزارها و بازیهای جدید نیاز به نرم افزار Microsoft Visual C++ Redistributable Package دارند و در صورت نصب نبودن این کامپوننت، چنین پیغامی را نمایش می دهند:

this applications has failed to start because MSVCP.dll was not found. Re-installing the applications may fix this problem.

دانلود برنامه c++ برای کامپیوتر

برخی از برنامه ها که با استفاده از کتابخانه ها و Component های زبان ++Visual C نوشته شده اند، به طور عادی بر روی سیستم اجرا نمیشوند و برای اجرا نیازمند تعدادی فایل هستند که باید بر روی سیستم موجود باشد. Microsoft Visual C++ Runtime در حقیقت تعدادی فایل مورد نیاز سیستم عامل است تا بتواند برنامه های نوشته شده تحت این زبان ها را اجرا کند.

این اخطار نشان دهنده ی عدم نصب ویزوال سی پلاس پلاس می باشد که یک نوع مفسر زبان برنامه نویسی ویژوال سی پلاس پلاس است. در بازی ها و نرم افزارهای جدید نیازمند این پکیج هستید در واقع به وصورت عادی سیستم عامل اجرا نمی شود و نیازمند یک مفسر می باشد .

ویژگی های ویژوال سی پلاس پلاس

  • اجرای بازی ها و برنامه که به زبان C++ نوشته شده اند
  • نصب استاندارد C++, ATL, MFC, OpenMP و کتابخانه MSDIA
  • بروزرسانی آسان به نسخه جدید
  • سازگاز با انواع سیستم عامل ها از جمله ویندوز ۱۰ و ویندوز سرور های متفاوت

دانلود c + + ( نسخه های مختلف )

دانلود ورژن 2019-2015  Microsoft Visual C++


دانلود ورژن 2017 Microsoft Visual C++


دانلود ورژن 2013 Microsoft Visual C++


دانلود ورژن 2012 Microsoft Visual C++


دانلود ورژن 2010 Microsoft Visual C++


دانلود ورژن 2008 Microsoft Visual C++

5/5 - (8 امتیاز)

اسفندیار سلیمانی

نمیدونم خطرپذیری و ریسک پذیری جزو منه یا من جزو اونا . اما در هر صورت خطرپذیری بالایی دارم و همه چیز رو تست میکنم .

دیدگاهتان را بنویسید