انتقال پدینا به سابین سرور

انتقال پدینا به سابین سرور


پدینایی ها سابین سروری شدند

با توجه به مذاکرات صورت گرفته مجموعه پدینا با شرکت سابین سرور ، از این پس تمام مشتریان عزیز پدینا هاست توسط سابین سرور میزبانی خواهند شد .

اگر شما هم از مشتریان گرامی پدینا هستید میتوانید هم اکنون در پرتال کاربران سابین سرور ثبت نام نموده و جهت انتقال سرویس های خود به این شرکت با کارشناسان فروش سابین سرور در ارتباط باشید.

در تلاش خواهیم بود تا همانند سرویس هایی که در پدینا داشتید را در سابین سرور تقدیم شما عزیزان کنیم و اگر همانند سرویس فوق نیز در سابین سرور موجود نبود سرویسی مشابه و با امکانات و منابع نزدیک به نیاز شما را ارائه کنیم تا زین پس با خیالی آسوده کسب و کار خود را مدیریت کنید.

پیوستن کاربران عزیز پدینا را به جمع سابین سرور ها گرامی میداریم و اطمینان خاطر میدهیم که همواره در تمام لحظات همانند کوهی استوار در کنار شما عزیزان خواهیم بود.

همچنین اگر شما هم مدیریت مجموعه میزبانی وبی را برعهده دارید که تصمیم به واگذاری مشتریان خود گرفته اید با افتخار میتوانیم پس از انجام مذاکرات لازم میزبانی مشتریانتان را در سابین سرور برعهده بگیریم و به پیشرفت کسب و کارشان کمک کنیم.

بهنام باقریمشاهده نوشته ها

Avatar for بهنام باقری

حدود 9 سالی میشه که در زمینه طراحی سایت و میزبانی وب سایت به صورت تخصصی فعالیت دارم و در شرکت سابین سرور در کنار دوستان خوبم همراه شما عزیزان هستیم.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *