شرکت طراحان عصرتجارت ایرانیان با شماره ملی ۱۴۰۰۱۴۰۰۱۴۰۰ و با شماره ثبت ۱۳۸۰ ، ثبت شده در مرجع ثبت شرکت های استان آذربایجان شرقی میباشد که فراهم کننده تمام خدمات تحت وب اعم از هاست ، ثبت دامنه  ، سرور مجازی و سرور اختصاصی  و طراحی سایت و خدمات جانبی می باشد . در تعیین قیمت این خدمات ارائه شده توسط سابین سرور موارد بسیار زیادی تاثیر گذار است که بسیاری از آنها مانند قیمت ارز ، موجب گردیده اند تا سابین سرور همواره نرخ خدمات و سرویس های خود را بروزرسانی کند.

تمامی سرویس ها و خدمات سابین سرور بر اساس سیاست های ذکر شده در این صفحه قیمت گذاری شده اند . لازم به ذکر است ، ارزش تمام سرویس ها و خدمات بالاتر از تعرفه ای ذکر شده می باشد . اما سابین سرور در جهت رعایت حال مشتریان و همراهی آنها در جهت راه اندازی کسب و کار آنلاین و تعرفه ها را همواره پایین تر از میزان واقعی آنها قرار میدهد.

نکته : سیاست قیمت گذاری ، بخشی از قوانین کلی سابین سرور می باشد . تمام مشترکان و خریداران سرویس های سابین سرور در هنگام خرید سرویس از سابین سرور ملزم به پذیرش قوانین کلی سابین سرور می باشند . از این رو پذیرش قوانین کلی سابین سرور به معنی پذیرش تمام قوانین و همچنین قوانین و سیاست های قیمت گذاری می باشد.

………………………..

۱- قیمت ارز ( تاثیر گذار در تمام سرویس ها و خدمات مربوط به خارج از ایران )

با توجه به ارائه سرویس هایی همچون هاست ، سرور ، دامنه ، لایسنس توسط سابین سرور که همگی از خارج ایران و با استفاده از ارز تهیه می شوند ، سابین سرور همواره با توجه به میزان افزایش و کاهش قیمت ارز ، قیمت این سرویس ها و خدمات را افزایش و یا کاهش می دهد.

با افزایش و یا کاهش قیمت ارز به میزان دو درصد و یا بیشتر از آن ، سابین سرور تمام قیمت های خود را بروزرسانی می کند . البته به این نکته نیز باید اشاره کنیم که در برخی سرویس ها مانند ، هاست آلمان ، هاست فرانسه ، سابین سرور یک قیمت پایه از ارزهای مرتبط را درنظر گرفته و این سرویس ها را به صورت بلند مدت و بر اساس نرخ پایه مدنظر قیمت گذاری میکند تا کاربران این سرویس ها برای بلند مدت بتوانند از خدمات و سرویس های سابین سرور استفاده نمایند.

قیمت دلار ( ۱۵۵۰۰ تومان )

قیمت یورو ( ۱۷۱۰۰ تومان )

۲- قیمت های رقابتی

همانطور که شماهم اطلاع دارید امروزه سطح وسیعی از شرکت های خدمات میزبانی وب و هاستینگ در کشور موجود است و با جستجوهای بسیار ساده میتوان به شرکت ها و اشخاصی که در این حرفه فعالیت دارند دست یافت . از این روز تمام مشتریان قبل از خرید قیمت سرویس ها را با سایر شرکت ها مقایسه میکنند .

به همین جهت سابین سرور همواره تلاش میکند تا قیمت های خود را بر اساس ارزش واقعی آنها به گونه ای تنظیم کند که نه بالاتر از قیمت های سایر همکارن بوده باشد و نه پایین تر از آنها ، بلکه به گونه ای قیمت گذاری شود که با بازار ایران و قیمت های سایر همکاران تناسب داشته باشد.

۳- مالیات و ارزش افزوده

شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان با نام تجاری شرکت ایرانی طرح به شماره ثبت ۱۳۸۰ و شناسه ملی :۱۴۰۰۶۵۰۸۳۵۰ تحت برند ” سابین سرور ” فعالیت میکند . باتوجه به اینکه این شرکت به عنوان یک شرکت رسمی و ثبت شده می باشد . شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان ، در سازمان امور مالیاتی دارای پرونده های مالیاتی می باشد و بر این اساس به صورت مدوام و در زمان های مشخص مالیات های حاصل از درآمد خود را به سازمان مربوطه می پردازد.

همچنین ایرانی طرح ” سابین سرور ” بجهت تامین و تهیه زیرساخت های لازم و مجوزهای مورد نیاز خود ، میبایست به صورت سالانه هزینه های مربوطه را به سازمان و نهاد های مربوطه مانند : اتحادیه ها ، وزارت خانه ها و شهر داری و … پرداخت کند .

از این رو تمام این موارد در قیمت گذاری خدمات و محصولات سابین سرور دخیل می باشند.

۴- تبلیغات محیطی و آنلاین 

یکی از اصل های فروش و افزایش مشتری ، تبلیغات در سطح وسیع برای جذب مخاطب می باشد . باتوجه به اینکه خدمات ارائه شده توسط سابین سرور به صورت آنلاین است ، از این رو سابین سرور همواره در حال تبلیغ برند و محصولات خود در اینترنت می باشد .

همچنین علاوه بر این نوع تبلیغات ، سابین سرور در جهت بهبود جایگاه خود در موتورهای جستجو ، همواره در حال تولید و انتشار انواع محتواهای مورد نیاز کاربران و متشریانش می باشد که همگی برای سابین سرور دارای هزینه هستند . از این رو همواره در قمیت گذاری سرویس ها و خدمات ، تمام این موارد نیز مورد توجه قرار میگیرند.

۵- حقوق کارکنان و سایر هزینه های شرکت

از آنجایی که سابین سرور با نام تجاری ایرانی طرح به عنوان یک شرکت حقوقی و ثبت شده در محل فزیکی خود در آدرس ثبت شده در مجوز های شرکت و همچنین در صفحات تماس با ما ، فعالیت میکند و دارای کارکنان مخصوص بود در جهت پیشبرد اهداف و نیاز های خود و متشتریانش می باشد. در این رابطه عواملی همچون : حقوق کارکنان سابین سرور ، اجاره های محل شرکت ، هزینه های آب و برق و گاز ، هزینه های انواع اینترنت های مورد استفاده در شرکت ، هزینه های تجهیزات مورد استفاده در شرکت ، هزینه های سیستم های مانیتورینگ و حضور و غیاب و حساب داری و تلفن مرکزی و موارد مشابه همگی به عنوان عواملی دخیل در تعیین قیمت های سرویس ها در نظر گرفته می شود.

 

بدین ترتیب ما در جهت ارائه خدمات با کفیت و سرویس های استاندارد با قیمت های مناسب ، تمام این موارد را در نظر میگیریم و با دقت فراوان قیمت گذاری سرویس ها و خدمات را انجام میدهیم .

همچنین برخی اوقات ممکن است شما به عنوان یکی ازکاربران عزیز سابین سرور نیازمند خدماتی باشید که نیازمند پرداخت هزینه های مازاد و اضافه بر سازمان میباشند.

در این صورت کارمندان شرکت سابین سرور حق این را ندارند که فی البداهه تعیین هزینه برای خدمات داشته باشند. بنابراین سابین سرور این موارد را از ابتدا با شما درمیان می گذارد .

تعیین قیمت خدمات جانبی 

ما در سابین سرور تمام خدماتی  که مربوط به وب باشد را انجام میدهیم. از ارائه هاست و نمایندگی هاست و سرور مجازی که جزو شاخه های اصلی سابین سرور هستند تا نصب وردپرس و نصب انواع بسته های نصبی که در سطح اینترنت موجود هستند. ( اسکریپت های رایگان و غیر رایگان )

تمام تلاش خود را کرده ایم تا با هزینه های اندک تمام نیازهای شما را برآورده سازیم. در ذیل چندین مورد که میتواند برای شما مفید واقع شود را اورده ایم.

 •  آی پی اختصاصی ایران ۳۰ هزارتومان ( در حال حاضر ارائه نمیشود )
 • آی پی اختصاصی المان  ۳۰ هزار تومان ( در حال حاضر ارائه نمیشود )
 • DNS اختصاصی ویژه هاست های اشتراکی ( ماهیانه و سالیانه قابل خرید است.) ماهیانه 10 هزارتومان و سالیانه 100 هزارتومان 
 • هر ۵ گیگابایت فضای اضافی برای سرویس های نمایندگی هاست ۳۵ هزارتومان
 • هر ۱۰ گیگابایت فضای اضافی برای سرویس های نمایندگی هاست ۶۰ هزارتومان
 • هر ۱۵ گیگابایت فضای اضافی برای سرویس های نمایندگی هاست ۹۹ هزارتومان
 • هر ۲۰ گیگابایت فضای اضافی برای سرویس های نمایندگی هاست ۱۲۰ هزارتومان
 • هزینه انتقال بکاپ از سی پنل به دایرکت ادمین و دایرکت ادمین به سی پنل ( نیاز به تبدیل و دانلود و آپلود دستی دارد ) 50 هزارتومان
 • انتقال فول بکاپ شما از سرور دیگر برروی ادان دامنه 22 هزارتومان
 • نصب و تنظیم افزونه اتصال رسانه وردپرس به هاست دانلود ۴۵ هزارتومان 
 • هزینه قفل گشایی دامنه های ملی 36 هزارتومان 
 • هزینه قفل گشایی دامنه های بین المللی ( حداقل۱۰ برابر قیمت خود دامنه )
 • نصب بسته نصبی وردپرس ( هر بار که کاربری درخواست نصب داشته باشد ) ۴۰ هزارتومان
 • نصب بسته نصبی جوملا ( هر بار که کاربری درخواست نصب داشته باشد ) ۴۰ هزارتومان
 • کانفیگ امنیتی وردپرس ۱۲۰ هزارتومان
 • نصب whmcs و تنظیمات اولیه ۷۹ هزارتومان
 • کانفیگ امنیتی سیستم whmcs  ۵۹ هزار تومان 
 • نصب هرگونه اپلیکیشن و اسکریپت های خصوصی ( فرقی ندارد چه اپلیکیشن یا اسکریپتی باشد ) ۹۹ هزارتومان
 • هر یک اکانت اضافه برای نمایندگی هاست وردپرس ماهیانه 25 هزارتومان
 • هر ۵ اکانت اضافه برای نمایندگان هاست سی پنل و دایرکت ادمین ایران و آلمان 15 هزارتومان ماهیانه
 • هر 10 اکانت اضافه برای نمایندگان هاست سی پنل و دایرکت ادمین ایران و آلمان 28 هزارتومان ماهیانه
 • هر 20 اکانت اضافه برای نمایندگان هاست سی پنل و دایرکت ادمین ایران و آلمان 53 هزارتومان ماهیانه
 • هزینه هر یک گیگ رم اضافی برای هر یوزر هاست 26 هزارتومان
 • هزینه هر یک هسته cpu اضافی برای هر یوزر هاست 47 هزارتومان
 • هزینه هر یک مگابایت I/O اضافی برای هر یوزر هاست 8 هزارتومان
 • هزینه نصب و کانفیگ سرور لینوکس( طبق تعرفه وبسایت نوین کانفیگ )
 • هزینه نصب و کانفیگ سرو ویندوز ( طبق تعرفه وبسایت نوین کانفیگ )
 • هزینه مدیریت سرور مجازی برای مشکلات نرم افزاری ویندوز یا لینوکس ( طبق تعرفه وبسایت نوین کانفیگ )
 • هزینه مدیریت سرور اختصاصی برای مشکلات نرم افزاری ویندوز یا لینوکس ( طبق تعرفه وبسایت نوین کانفیگ )

 

تا به این جا سعی کردیم تعرفه داخلی شرکت برای موارد خاص و عام رو خدمت شما بیان کنیم و شما بصورت کامل مطالعه کردید .

اما یک موضوعی که بسیار مهم است در رابطه با ارائه بکاپ بعد ازحذف یا مسدودی سرویس است که به شرح زیر می باشد و میبایست به آن توجه داشته باشید.

 1. در صورتی که شما از سابین سرور سرویس هاست یا نمایندگی هاست تهیه کرده باشید مختار هستید تا زمان فعال بودن سرویس و تمام نشدن سررسید سرویس خود اقدام به بکاپ گیری و دانلود کرده و به لوکال یا شرکت دیگری منتقل نمایید.
 2. در صورتی که سرویس شما مسدود میباشد و نیاز به بکاپ دارید ، از ارائه بکاپ معذور خواهیم بود و میبایست حتما سرویس خود حداقل سه ماه تمدید نمایید و یا تعرفه سه ماهه همان سرویس را از بخش افزایش وجه پنل خود شارژ کرده و از طریق تیکت با ما درتماس باشید.
 3. درصورتی که سرویس شما امروز حذف شد و ده روز دیگر به سابین سرور مراجعه کردید تا بکاپ سرویس خود را دریافت کنید ، میبایست مبلغ 100 هزارتومان را از بخش افزایش موجودی در سابین سرور انجام داده و سپس از طریق بخش تیکتینگ با بخش فنی درتماس باشید.
 4. در صورتی که سرویس خود را به هر دلیل لغو کرده باشید و پس از چند روز بکاپ سرویستان مورد نیازتان باشد میبایست مبلغ 120 هزارتومان را افزایش وجه داده و از بخش تیکتینگ با بخش فنی در تماس باشید.

 

**نکته : نکته حائز اهمیتی که قرار دارد این است که شما برای خدمات فوق تحت هیچ شرایطی تخفیف در نظر گرفته نمیشود مگر در سه مناسبت ( عید نوروز – شب یلدا و حراجمعه )

بنابراین لطفا برای این خدمات تیکتی من باب تخفیف برای خدمات جانبی ارسال نفرمایید.

 

این صفحه در تاریخ ۲۸ فروردین ماه ۱۳۹۹ منتشر شده است و سابین سرور این حق را محفوظ میدارد تا قیمت برخی خدمات مانند هزینه ip ، هزینه اکانت و فضای اضافه را با افزایش نرخ ارز ، افزایش داده و به کاربران نیز اطلاع رسانی ننماید . تمام خریدارن محصولات سابین سرور با قبول قوانین کلی سابین سرور در هنگام خرید سرویس ها ، این قوانین را نیز میپذیرند.

 

در انتها این مورد را یاداور میشویم که شما سرمایه اصلی شرکت ما هستید و قدردان شما هستیم و همیشه از حسن انتخاب شما متشکریم.

امیدواریم بتوانیم با ارائه برترین خدمات با برترین کیفیت ، لایق محبت شما عزیزان باشیم. در این راستا تمام تلاش خود را میکنیم تا کسب و کار شما را زنده نگه داریم.

 

این صفحه در تاریخ 26 خردادماه 1400 ویرایش شد که برخی از موارد مندرج در بخش تعیین قیمت خدمات جانبی ، با کاهش و برخی نیز با افزایش قیمت روبرو شدند و چند مورد دیگر نیز افزوده شد. کاربران موظف به مطالعه این قوانین میباشند و با پذیرش کامل این مفاد اقدام به خرید می نمایند.