سرور مجازی پارس آنلاین یکی از دیگر خدمات سابین سرور به مشتریان گرامی می باشد . ما در سابین سرور با تهیه سرور های اختصاصی در بهترین دیتاسنتر ایرانی به همراه با کیفیت ترین سخت افزارها توانسته ایم سرورهای مجازی بسیار با کیفیت را به شما عزیزان ارائه دهیم . در این سرور مجازی پارس آنلاین باتوجه به کیفیت سخت افزاری بسیار بالا مانند هاردهای NVME و رم های DDR4 و CPU های ۲۰ هسته ای و همچنین فاصله مکانی کم بین سرور و کاربر ، شما شاهد سرعتی بسیار بالا در دسترسی به اطلاعات ذخیره شده برروی سرور خواهید بود.

تمامی پلن های سرور مجازی پارس آنلاین ارائه شده در سابین سرور از تاریخ ۳ شهریور ماه ۱۳۹۸ با هارد NVME و رم DDR4 ارائه خواهند شد. این سرورها با کنترل پنل تحت وب با نام KVM ارائه خواهد شد که شما میتوانید بصورت ۲۴ ساعته سرور مجازی خود را زیر نظر داشته باشید.
طبق خبرهایی که شنیدید : دیگر قرار نیست هزینه برای بکاپ گیری صرف کنید. قرار است این نیز برعهده ما باشد. شما قرار است بعد از خرید به ما اطلاع دهید تا فضای بکاپ برای شما فعال شود.
همچنین طبق قولی که داده ایم قرار است کانفیگ ( کنترل پنل دایرکت ادمین و سی پنل ) را به رایگان بر عهده بگیریم. پس دیگر نیاز نیست شما هزینه های جانبی پرداخت نمایید.
سابین سرور علی رغم امکانات بالا قرار است منابع جانبی را با کمترین هزینه ممکن ارائه کند. سابین سرور همیشه همراه شماست. پس نگران نباشید و به فکر گسترش کسب و کار خود باشید.

هارد این سرور مجازی ها NVME می باشد و توسط سابین سرور به صورت تضمین شده ارائه می شوند
تعرفه افزایش هر گیگ رم اضافه ۲۳ هزار تومان میباشد.
تعرفه افزایش هر ۱۰ گیگ هارد NVME ماهانه ۱۵ هزار تومان میباشد.
تعرفه افزایش هر هسته پردازنده اضافه ۳۵ هزار تومان میباشد .