رفتن به بالای صفحه

سرور مجازی پارس آنلاین یکی از دیگر خدمات سابین سرور به مشتریان گرامی می باشد . ما در سابین سرور با تهیه سرور های اختصاصی در بهترین دیتاسنتر ایرانی به همراه با کیفیت ترین سخت افزارها توانسته ایم سرورهای مجازی بسیار با کیفیت را به شما عزیزان ارائه دهیم . در این سرور مجازی پارس آنلاین باتوجه به کیفیت سخت افزاری بسیار بالا مانند هاردهای NVME و رم های DDR4 و CPU های ۲۰ هسته ای و همچنین فاصله مکانی کم بین سرور و کاربر ، شما شاهد سرعتی بسیار بالا در دسترسی به اطلاعات ذخیره شده برروی سرور خواهید بود.

تمامی پلن های سرور مجازی پارس آنلاین ارائه شده در سابین سرور از تاریخ ۳ شهریور ماه ۱۳۹۸ با هارد NVME و رم DDR4 ارائه خواهند شد. این سرورها با کنترل پنل تحت وب با نام KVM ارائه خواهد شد که شما میتوانید بصورت ۲۴ ساعته سرور مجازی خود را زیر نظر داشته باشید.
طبق خبرهایی که شنیدید : دیگر قرار نیست هزینه برای بکاپ گیری صرف کنید. قرار است این نیز برعهده ما باشد. شما قرار است بعد از خرید به ما اطلاع دهید تا فضای بکاپ برای شما فعال شود.
همچنین طبق قولی که داده ایم قرار است کانفیگ ( کنترل پنل دایرکت ادمین و سی پنل ) را به رایگان بر عهده بگیریم. پس دیگر نیاز نیست شما هزینه های جانبی پرداخت نمایید.
سابین سرور علی رغم امکانات بالا قرار است منابع جانبی را با کمترین هزینه ممکن ارائه کند. سابین سرور همیشه همراه شماست. پس نگران نباشید و به فکر گسترش کسب و کار خود باشید.

هارد این سرور مجازی ها NVME می باشد و توسط سابین سرور به صورت تضمین شده ارائه می شوند
تعرفه افزایش هر گیگ رم اضافه ۲۳ هزار تومان میباشد.
تعرفه افزایش هر ۱۰ گیگ هارد NVME ماهانه ۱۵ هزار تومان میباشد.
تعرفه افزایش هر هسته پردازنده اضافه ۳۵ هزار تومان میباشد .

MemoryStorageCPUDatacenterBandwidthPrice
1GB30GB1 CoresPars OnlineUnlimited 77.000T سفارش میدم
2GB40GB2 CoresPars OnlineUnlimited 110.000T سفارش میدم
4GB60GB3 CoresPars OnlineUnlimited 170.000T سفارش میدم
6GB100GB4 CoresPars OnlineUnlimited 250.000T سفارش میدم
8GB140GB4 CoresPars OnlineUnlimited 310.00T سفارش میدم
10GB170GB4 CoresPars OnlineUnlimited 360.000T سفارش میدم
12GB190GB5 CoresPars OnlineUnlimited 450.000T سفارش میدم
16GB200GB6 CoresPars OnlineUnlimited 560.000T سفارش میدم

شاید برای شما نیز سوالات زیر پیش آمده باشد

شاید پاسخ بخشی از سوالات شما در رابطه با سرور مجازی پارس آنلاین را پاسخ داده ایم

ما در سابین سرور همواره تلاش میکنیم تا در سریعترین زمان ممکن سفارشات مشتریان را تحویل دهیم . به صورت میانگین سفارشات سرور مجازی از 1 دقیقه تا 5 ساعت کاری تحویل داده میشوند.

بله در هر لحظه از شبانه روز که نیاز به منابع بیشتر داشته باشید میتوانید با ارسال تیکت به واحد پشیتبانی سرور درخواست ارتقاء سرور خود را ثبت نمایید.

تمامی سرور های مجازی پارس آنلاین به صورت پیشفرض دارای یک ای پی اختصاصی می باشد اما درصورتی که به ای پی اضافی نیاز داشته باشید میتوانید به واحد پشتیبانی سرور مجازی تیکت ارسال کنید تا فاکتور آن صادر گردد .

تمامی سیستم عامل ها برروی سرور مجازی پارس آنلاین قابل نصب می باشد . کافیست در هنگام ثبت سفارش ، سیستم عامل مورد نیاز خود را انتخاب کنید تا نصب آن انجام شود.

شما را به یک وبمستر حرفه ای تبدیل میکنیم