سابین سرور متولد شد

یک هاستینگ قوی ، یک پشتیبانی حرفه ای ، یک پاسخگویی بی نظیر ، یک کیفیت بی نظیر این بار همگی در سابین سرور جمع شده اند تا برای شما برترین خدمات را ارائه کنند.

هم اکنون با افتخار اعلام می کنیم ، با توجه به فراگیر شدن فناوری های موجود در زمینه سرور و هاستینگ ، شرکت ایرانی طرح تصمیم برآن داشت تا بخش هاستینگ خود را به صورت کامل به برند جدید خویش (سابین سرور ) منتقل نماید.

افتتاح سابین سرور

افتتاح سابین سرور

این سری ما در سابین سرور به صورت کامل و تخصصی تمام خدمات هاستینگ و میزبانی وب را به روشی کاملا نوین و بروز  ارائه خواهیم کرد.

زین پس در سابین سرور ، تمام خدمات هاستینگ که شامل موارد ذیل می باشند ، ارائه می گردند:

محصولات ارائه شده توسط سابین سرور

هاست

 1. هاست سی پنل آلمان
 2. هاست سی پنل ایران
 3. هاست دایرکت ادمین ایران
 4. هاست دایرکت ادمین فرانسه
 5. هاست دانلود دایرکت ادمین

 

نمایندگی هاست

 1. نمایندگی هاست سی پنل ایران
 2. نمایندگی هاست سی پنل آلمان
 3. نمایندگی هاست دایرکت ادمین فرانسه
 4. نمایندگی هاست دانلود دایرکت ادمین فرانسه
 5. مستر ریسلر سی پنل آلمان
 6. آلفا ریسلر سی پنل آلمان

 

سرور مجازی 

 1. سرور مجازی برج میلاد
 2. سرور مجازی آسیاتک
 3. سرور مجازی پارس آنلاین
 4. سرور مجازی تبیان
 5. سرور مجازی هلند
 6. سرور مجازی آلمان
 7. سرور مجازی فرانسه
 8. سرور مجازی آمریکا

 

لایسنس 

 1. خرید لایسنس سی پنل
 2. خرید لایسنس کلود لینوکس
 3. خرید لایسنس whmcs
 4. خرید لایسنس دایرکت ادمین
 5. خرید لایسنس لایت اسپید
 6. خرید لایسنس جت بکاپ
 7. خرید لایسنس cxs

 

دامنه

 1. ثبت دامنه
 2. انتقال دامنه
 3. تمدید دامنه

 


سابین سرور بر خلاف گذشته هاستینگ ایرانی طرح بسیار قدرتمند ظاهر شده و پا به عرصه رقابت نهاده است.

ما در ایرانی طرح یک تیمی بودیم که عاشق کارمان بودیم و کارمان طراحی سایت و هاستینگ و میزبانی وب بود.  اما اکنون سابین سرور نصف کارهای ایرانی طرح را برعهده خود گرفته است و تمام کارشناسان ما در بخش فنی و میزبانی وب ایرانی طرح به پشتیبانی سابین سرور اختصاص یافته اند و ایرانی طرح بزودی به یک آژانس دیجیتالی تبدیل خواهد شد.

قابل ذکر است که : تمام مشتریان و کاربران هاستینگ ایرانی طرح به صورت کامل بر روی سابین سرور منتقل شدند و در این انتقال هیچ کدام از اطلاعات و … به هیچ عنوان از دست نرفته است و تمام مواردی که در ایرانی طرح داشتید ، زین پس در سابین سرور در اختیار شما خواهد بود.

میزبانی وب سابین سرور

میزبانی وب سابین سرور

با منفک شدن بخش هاستینگ از دامنه ایرانی طرح به سابین سرور ، تمام قیمت های محصولات بروز رسانی شده و تمام قیمت محصولات کاهش یافتند.

همچنین لازم به ذکر است در این جابجایی ، سابین سرور موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت و معدن گردید تا کاربران در این جابجایی خیالشان از تمام موارد نیز راحت باشد.

نماد اعتماد سابین سرور

همچنین به دلیل اینکه نماد اعتماد برند سابین سرور نیز به نام شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان دریافت شده است شما هیچ نگرانی نخواهید داشت زیرا یک شرکت پشت شماست و تکیه گاهی امن برای آنلاین بودن وب سایت های شما خواهد بود.

سابین سرور همانند ایرانی طرح در حال رشد است . ما سابین سرور را تاسیس نمودیم تا بر خلاف تمام همکاران که رقابت می کنند ، ما رقابت بیافرینیم.

مطمئن هستیم با تلاش و پشتکاری که داشتیم و داریم و خواهیم داشت ، به مراتب بالاتری خواهیم رسید که خدمات خود را افزایش داده و برای هرچه بهتر شدن سرویس دهی به شما خانواده عزیز سابین سرور تلاش خواهیم کرد.

سابین سرور اکنون یک وب سایت نیست. سابین سرور یک سرپرست خانواده ای است که تمام مسئولیت های وب سایت شما عزیزان را برعهده خویش گرفته است و ما نیز امیدواریم مانند یک سرپرست خانواده در بین اعضای خانواده اش هیچ موقع و به هیچ شرطی شرمنده نشود.

 

ما در سابین سرور سعی بر آن داریم تا لحظاتی بی نظیر را برای شما در میزبانی وب رقم بزنیم.

اینبار نیامدیم رقابت کنیم ، آمدیم با برند جدید سابین سرور رقابت بیافرینیم.