سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان عزیز و همراهان دوست داشتنی سابین سرور

بسیار ناراحت کننده است که بخاطر بی لیاقتی مسئولین کشور ، گرانی بیش از حد و اندازه در کشور ، عدم وجود ساختار مناسب یک زیرساخت محکم و قوی و عدم وجود متخصصین واقعی در زیرساخت کشور ، ورشکستگی سابین سرور را اعلام کنیم.

شاید برای شما اصلا ناراحت کننده نباشه چون مشتری ما بودید و خیلی راحت میتونید به سایتهای دیگر مراجعه کرده و سرویس های خودتونو از اونها دریافت کنید.

اما برای ما که 11 سال از عمرمان را در این کسب و کار گذاشتیم ، شبانه روزی کار کردیم تا ریال به ریال جمع کنیم و زیرساختمونو قوی تر و محکم تر کنیم بشدت سخت و ناراحت کننده و گریه دار هست. اما هر چه ما رو به جلو حرکت کردیم ، دولت مزخرف این کشور بی صاحب هزاران سنگ جلوی پای ما انداخت و نابودمان کرد.

سال 1398 که قطعی اینترنت اتفاق افتاد زمانی بود که به اوج داشتیم میرسیدیم و مشتریان زیادی به ما پیوسته بودند. اما این قطعی باعث شد تا 90 درصد این عزیزان را از دست بدهیم و این هم بشدت ناراحت کننده بود. در اسفند ماه 1398 قصد تعطیلی سابین سرور را داشتیم چون بشدت بدهی بالا آوردیم و بشدت سخت زنده بودیم و حتی پولی ته جیبمان نمانده بود تا خوردوخوراک برای شرکت تهیه کنیم.

شاید شما فقط خواننده این پست هستید و حوصله تون سر میره . اما منی که دارم این پست را مینویسم بغض گلوم رو گرفته و دست و پاهام میلرزند. از دست دادن یک سایتی که مانند بچمون بود و اینهمه برای جذب مشتری تلاش کردیم تا آسوده خاطر زندگی کنیم اما دولت حاکم بر جامعه با هزاران گرفتاری که برای مردم ایجاد کرد ، اجازه پیشرفت نداد. ( بماند که این بین خیلی از شرکت ها از دولت جذب سرمایه های کلان چندصد میلیاردی کردند و هنوز هم یکه تاز میدان هستند )

روزگار عجیبیست . اما اینجا این ناراحتی هارو کنار میزارم و میرم سراغ اصل مطلب این پست.

دوستان ما بشدت در تنگنای مالی قرار گرفتیم . از طرفی زیرساخت و مسئولین احمق با فیلترکردن تمام ایپی ها و خاموشی سرور ها و … باعث شدند پیش مشتریان جدیدمون هم شرمنده بشیم و خسارت بالایی متحمل بشیم که دور از تصویر هست . چون گفتند آزادی بیان دارید ما هم صحبت کردیم و به این شکل رفتار کردند.

دوستان عزیزم ، از امروز ، 15 آبان ماه 1401 ، سابین سرور هیچ سرویس جدیدی را ارائه نخواهد کرد. صرفا دو سرور میزبانی در سابین سرور نگه خواهیم داشت که هزینه ماهیانه شان با 10 میلیون تومان تمام شود.

تمام سرویس هایی که درحال حاضر وجود دارند از سایت برداشته میشوند و تنها چند سرویس حرفه ای قابل ارائه خواهد بود چون برخی مشتریان خاص تنها امیدشان ما هستیم و نمیتوانیم این عزیزان را از خودمان دور کنیم.

به یک شرکت هاستینگ معتبر نیاز است که حتما شناخت قبلی از مدیریت مجموعه شان داشته باشیم . سپس طی یک قرارداد کوچک قانونی و انسانی که صرفا جهت محکم کاری برای اجرای به تعهداتشان باشد به تمام یوزرها اطلاع خواهیم داد تا به این شرکت مهاجرت کنند و لینک بکاپ به شرکت مقصد و یا کاربر ارائه خواهد شد.

تا پایان آبان ماه 1401 این مورد بایستی انجام شود، چون متاسفانه ما دیگه اصلا توان پرداخت هزینه 460 میلیون تومان را بابت سرورهای میزبانی بصورت ماهیانه نداریم و بابت این مورد شرمنده ایم.

بعد از عقد قرارداد با یک شرکت هاستینگ جهت میزبانی شما عزیزان در سرورهای خودشان به صورت رایگان تا زمان سررسید ، به تک تک شما عزیزان خودمان تیکت باز خواهیم کرد تا آخرین صحبت ما با شما عزیزان در آن تیکت به ثبت برسد و به خاطره ها بپیوندد. ??

این لطف دولت رو هیچوقت توی زندگیم فراموش نمیکنم که زندگی کاری و دلخوشی کاریم که سابین سرور بود رو نابود کرد و خسارتی وارد کرد که شاید ازین پس به سختی توان جبرانش رو داشته باشیم و حتی زندگی 5 نفر  اعضای باقیمانده شرکت نیز با این مورد از بین خواهد رفت. همکارانی که بیش از 8 سال همراه ما بودند تا سابین سرور ساخته بشه.

سابین آکادمی و برگزاری دوره ها همچنان ادامه خواهند داشت و به امید خدا دوره ای که شروع کرده ایم را به پایان خواهیم رساند . پس نگرانی بابت دوره جامع کانفیگ سرور و بقیه دوره ها نداشته باشید.

این نیز بگذرد. ما کارمونو تعطیل میکنیم . اگر خدایی بود باقیه قضیه با خودش…