آموزش ویدیوئی csf 

سلام وقتتون بخیر

سال نوتون مبارک و سال بسیار بسیار بسیار خوبی رو براتون آرزو میکنم. و امیدوارم که سال 1400 براتون یه سال استثنائی باشه و یه سال خوبی باشه و سالی باشه براتون که فقط دارید یادمیگیرید و دارید کسب و کارتون رو بزرگ تر و بزرگتر میکنید.

 

اسفندیار سلیمانی هستم از سابین سرور و درخدمت شما هستم با سومین وبینار مجموعه سابین سرور که توی سال 1399 و همین اوایل سال 1400 داریم برگزار میکنیم  و اولین وبینار رایگانی هست که داریم تقدیم شما عزیزان میکنیم و امیدواریم که بتونید از این وبینار و از این آموزش بصورت کامل بهره مند بشید و از اون استفاده کنید.

این وبینار در رابطه با فایروال Csf هستش . اگر با Csf آشنایی ندارید توی وب سایت سابین سورر بخش وبلاگمون یک اموزشی داریم به نام Csf چیست ، ازونجا میتونید در رابطه با Csf میتونید اطلاعات مبتدی و اولیه رو پیدا کنید ، بخونید و سپس توسط همین وبیناری که در اختیار شما هستش و بصورت رایگان داریم تقدیم شما عزیزان میکنیم میتونید تمام این مباحثی که خدمتتون ارائه میخواهیم ارائه بدیم رو یادبگیرید.

 

همونطور که میدونید و یا اگر نمیدونید و میخواید بدونید ؛ Csf یکسری امکانات  ویژه داره که خودشو از بقیه رقباش متمایز میکنه  و خودش رو بیشتر توی چشم قرار میده.

یکسری از اون ویژگی ها مثل proccess tracking هستش ، directory watching هستش ، messenger service هست و ip block list و از این جور چیزها هست که دست شمارو توی تنظیم سرور و توی تنظیم موارد امنیتی سرور بازتر  نگه میداره.

یا مثلا بخش هایی داریم توی csf  که شما میتونید برای نمایندگانتون  ازون استفاده بکنید و برای نمایندگانتون دسترسی بدید که ایپیهای بلاک شده رو بصورت کاملا دستی از داخل whm و نمایندگی خودش دربیاره و نیازی به ارسال تیکت برای شما نباشه که کار شما آسانتر باشه.

ما سعیمون این هستش که توی این وبینار دوساعته یکسری اطلاعات خیلی مهمی رو خدمتتون از Csf تقدیم بکنیم و خدمتتون عرض کنیم که شما رو توی کسب و کارتون موفق تر نشون بده و بتونید ازین مواردی که در اختیارتون قرار داده میشه استفاده کنید تا امنیت سرورتونو تا حد ممکن ( 100 درصدی نیستش ) اما تا حد ممکن ببرید بالاتر تا مشتریانتون اولا درارامش خاطر باشند و ثانیا ازتون راضی باشند و هیچ مشکلی هم از لحاظ امنیت پیش نیاد و حتما در مورد Csf مطالعه دقیقی داشته باشید.

چون در این وبینار مباحث مقدماتی گفته نمیشه و مواردی رو میخوایم بگیم که شما توی وب فارسی نه میتونید آموزش متنی پیدا کنید و نه آموزش ویدئویی csf رو و نه وبینارشو.

برای اولین بار در ایران داریم این وبینار رو برگزار میکنیم اونهم برای 100 نفر به صورت رایگان که میتونه براتون مفید واقع بشه و شما رو توی موفقیت کسب و کار اینترنتیتون موفق بکنه.

به امید دیدار

یاعلی