آموزش ساخت اکانت ftp در دایرکت ادمین

در این آموزش ساخت اکانت ftp در دایرکت ادمین را به شما آموزش خواهیم داد و پس از مطالعه این آموزش شما قادر خواهید بود در هاست دایرکت ادمین خود اکانت ftp مورد نیازتان را ایجاد کنید.

اگر هاست دایرکت ادمین ندارید و هاست شما هاست سی پنل می باشد میتوانید از آموزش ساخت اکانت ftp در سی پنل کمک بگیرید و در هاست سی پنل اقدام به ساخت ftp کنید.

ساخت FTP در دایرکت ادمین

برای ساخت و استفاده از ftp در دایرکت ادمین نیاز است که ابتدا وارد هاست دایرکت ادمین خود شوید.

برای ورود به دایرکت ادمین کافیست به انتهای دامنه سایت خود و هاست نیم و یا ای پی سرور ( ۲۲۲۲: ) اضافه کنید .

بعد از ورود به دایرکت ادمین با صفحه ای مشابه زیر روبرو خواهید بود.

ساخت اکانت ftp در دایرکت ادمین

پس از ورود به دایرکت ادمین در بخش Your Account می بایست گزینه FTP Management را انتخاب کنید . روی FTP Management کلیک نمایید تا وارد صفحه مورد نظر ما جهت ساخت ftp شویم.

پس از کلیک برروی FTP Management وارد صفحه مشابه تصویر زیر می شوید.

آموزش ساخت اکانت ftp در هاست دایرکت ادمین

  1. در قسمتی که با عدد ۱ شماره گذاری شده است شما لیست اکانت ftp هایی که از قبل ساخته شده اند را مشاهده خواهید کرد . در این بخش به صورت پیش فرض در هنگام خرید هاست یک اکانت ftp ایجاد و نمایش داده می شود.
  2. Craete FTP account که با عدد ۲ مشخص شده است در این بخش مورد نیاز ما است و برای ساخت اکانت اف تی پی می بایست برروی Craete FTP account کلیک نماییم.

اگر برروی گزینه Craete FTP account کلیک کرده باشید شاهده صفحه ای همانند تصویر زیر خواهید بود.

آموزش ساخت ftp در دایرکت ادمین

همانگونه که در این تصویر مشاهده می کنید بخش هایی برای تکمیل وجود دارند که ما باید برای داشتن اکانت ftp آنها را تکمیل کنیم.

نکته : پیشنهاد سابین سرور به شما این است که برای رمز اکانت ftp از گزینه Random استفاده کنید تا دایرکت ادمین به صورت رندم پسورد ایمنی به شما ارائه نماید.

در انتها نیز برای ساخته شدن اکانت ftp کافیست برروی Create کلیک کنید.

لطفا به این مقاله رای دهید