فروش عمده محصولات در ووکامرس

فروش عمده محصولات در ووکامرس


یکی از کاربردی ترین روش های افزایش فروش در فروشگاه های اینترنتی راه اندازی شده با ووکامرس، فروش عمده محصولات در ووکامرس می باشد. با استفاده از قابلیت فروش عمده در ووکامرس، می توانید امکان خرید عمده محصولات در ووکامرس را برای کاربران خود فراهم کنید. عمده فروشی یعنی فروش محصولات با تعداد بالا و تخفیف ویژه یا قیمت پایین به کاربرانی خاص در فروشگاه های اینترنتی که در نهایت موجب افزایش فروش فروشگاه اینترنتی می شود.

یکی روش های پیاده سازی عمده فروشی در ووکامرس، استفاده از افزونه عمده فروشی ووکامرس می باشد. برای این منظور افزونه های متعددی ووجود دارد که ما در این مقاله تعدادی از آن ها را معرفی میکنیم. کافیست یکی از بهترین افزونه های فروش عمده در ووکامرس را برروی سایت ووکامرسی خود نصب و راه اندازی کنید.

فروش عمده محصولات در ووکامرس

اگر شما هم مالک یک فروشگاه اینترنتی با ووکامرس هستید و میخواهید محصولات فروشگاه اینترنتی خود را به صورت عمده به فروش برسانید می بایست از یک افزونه جانبی برای عمده فروشی در ووکامرس استفاده کنید. امروزه فروشگاه های اینترنتی بخشی جدایی ناپذیر از زندگی مردمان کره خاکی شده است و اغلب افراد ترجیح می دهند که خرید های خود را بصورت آنلاین انجام دهند. در این میان، برخی از افراد هستند که به دنبال خرید عمده محصولات از فروشگاه های اینترنتی هستند تا بتوانند آنها را با قیمت های مناسبی در فروشگاه های اینترنتی و یا سنتی خود به مشتریان بفروشند.

اگر شما هم مشتریانی دارید که نیاز به خرید عمده محصولات شما دارند، میتوانید از افزونه هایی که در ادامه معرفی میکنیم استفاده کنید. افزونه عمده فروشی ووکامرس، این قابلیت را در اختیار شما قرار میدهد که بتوانید بصورت تفکیک شده و مشخص محصولات خود را بصورت عمده برای فروش در فروشگاه اینترنتی خود قرار دهید.

بهترین افزونه عمده فروشی محصولات در فروشگاه اینترنتی
بهترین افزونه عمده فروشی محصولات در فروشگاه اینترنتی

بهترین افزونه فروش عمده در ووکامرس

برای فروش عمده در ووکامرس افزونه های متعددی وجود دارد که میتوانید بر اساس نیاز خود و قابلیت های هر یک افزونه ، یکی را انتخاب و در سایت ووکامرسی خود نصب و استفاده کنید.

 • افزونه فروش عمده محصولات Wholesale Suite
 • افزونه عمده فروشی در ووکامرس Booster for WooCommerce
 • افزونه فروش محصولات بصورت عمده با Tiered Price Table
 • افزونه Wholesale For WooCommerce Lite

پیشنهاد مطالعه : آموزش تنظیم مالیات در ووکامرس و فروشگاه های اینترنتی

1- افزونه فروش عمده در فروشگاه اینترنتی با Wholesale Suite

افزونه Wholesale Suite برای فروش عمده محصولات در فروشگاه اینترنتی
افزونه Wholesale Suite برای فروش عمده محصولات در فروشگاه اینترنتی

افزونه Wholesale Suite یکی از بهترین افزونه ها برای سایت های فروشگاهی هستند که قصد راه اندازی قابلیت فروش عمده در فروشگاه اینترنتی را دارند. این افزونه دارای گزینه های مختلفی می باشد که میتوانید به راحتی آن را برای راه اندازی قابلیت عمده فروشی فروشگاه خود تنظیم کنید.

افزونه عمده فروشی Wholesale Suite این قابلیت را در اختیار مدیر فروشگاه قرار میدهد که بصورت تفکیک شده محصولات ووکامرسی را بفروش برساند. به این صورت که یک مشتری بتواند بصورت عمده محصولات را با قیمت عمده خریداری کند و در عین حال مشتری دیگری محصولات را بتواند بصورت تکی و با قیمتی متفاوت از قیمت خرید عمده خریداری کند.

می توان گفت شما میتوانید علاوه بر قیمت تعیین شده برای محصولات خود، یک قیمت جدید برای خرید های عمده نیز مشخص کنید تا درصورت خرید عمده، محصولات با قیمتی پایین تر در اختیار خریدار قرار گیرد.

امکانات افزونه Wholesale Suite

 • امکان تعیین قیمت عمده محصولات
 • تعیین سطوح کاربری مختلف
 • مشاهده محصولات بر اساس نقش های کاربری
 • تنظیم مالیات برای عمده فروشی
 • قوانین خرید متفاوت برای خرید های عمده
 • امکان فعال کردن کد تخفیف متفاوت برای خریدهای عمده
 • سازگار با افزونه Wpml

دانلود افزونه Wholesale Suite

2- افزونه Booster for WooCommerce

بهترین افزونه های عمده فروشی در ووکامرس
بهترین افزونه های عمده فروشی در ووکامرس

یکی دیگر از افزونه های خرید و فروش بصورت عمده در فروشگاه های اینترنتی افزونه Booster for WooCommerce می باشد. این افزونه برای بهبود عملکرد فروشگاه های اینترنتی در زمینه عمده فروشی، بیش از 100 ماژول را در اختیار مدیران فروشگاه ها قرار می دهد.

یکی از ماژول های مرتبط با این افزونه به شما امکان تعیین قیمت های مختلف بر اساس نقش های کاربری را می دهد. همچنین با استفاده از این افزونه شما توانایی ایجاد نقش های کاربری مختلف را در فروشگاه اینترنتی خود دارید.

ویژگی های افزونه Booster for WooCommerce

 • ارائه فاکتور بصورت PDF
 • فیلد های سفارشی سفارشی برای هر محصول
 • تنظیم دکمه های سفارشی سفارش هر محصول
 • ایمیل ، گزارش و ابزارهای اداری مورد نیاز
 • تنظیم درگاه پرداخت برای محصولات خاص

دانلود افزونه Booster for WooCommerce

3- عمده فروشی در ووکامرس با Tiered Price Table

فروش عمده محصولات در ووکامرس
فروش عمده محصولات در ووکامرس

یکی از بهترین افزونه های عمده فروشی در ووکامرس افزونه Tiered Price Table می باشد. این افزونه امکان تعیین قیمت محصولات بر اساس تعداد خرید کاربران را به شما می دهد و شما میتوانید بر اساس مقدار و تعداد خرید محصولات توسط مشتریان ، قیمت های متفاوتی را تعیین کنید.

همچنین با استفاده از این افزونه میتوانید در صفحات محصولات جدول قیمت را به مشتریان خود ارائه دهید که بتوانند قیمت عمده محصولات را در سایت مشاهده کنند.

ویژگی های افزونه Tiered Price Table

 • قیمت گذاری بر اساس تعداد خرید
 • قیمت گذاری بر اساس نقش های کاربری
 • کنترل حداقل و حداکثر مقدار خرید محصولات
 • قالب های مختلف برای نمایش قیمت در صفحات محصولات
 • قابل درون ریزی و برون ریزی قیمت ها

دانلود افزونه Tiered Price Table

سرویس پیشنهاد : هاست ووکامرس سابین سرور مناسب فروشگاه های اینترنتی

4- افزونه Wholesale For WooCommerce Lite

خرید عمده در ووکامرس
خرید عمده در ووکامرس

یکی دیگر از افزونه های خرید و فروش عمده در ووکامرس Wholesale For WooCommerce Lite نام دارد. این افزونه نیز همانند دیگر افزونه های خرید عمده ووکامرس ویژگی های متعددی برای اضافه کردن قابلیت خرید و فروش عمده در ووکامرس دارد.

در این افزونه شما میتوانید قیمت محصولات عمده را تنها برایش نقش های کاربری خاصی تنظیم و نمایش دهید تا تنها کاربران با نقش کاربری خاصی امکان مشاهده قیمت های عمده محصولات را داشته باشند. بصورت کلی افزونه Wholesale For WooCommerce Lite یکی از بهترین افزونه های عمده فروشی برای فروشگاه های اینترنتی می باشد.

امکانات افزونه Wholesale For WooCommerce Lite

 • افزودن قیمت عمده فروشی برای محصولات متغیر
 • تنظیم درصد روی محصولات
 • تنظیم مقدار ثابت برای قیمت محصولات
 • امکان تنظیم مالیات عمده فروشی در ووکامرس
 • قابلیت قیمت گذاری پلکانی
 • ساخت فروشگاه خصوصی برای مشتریان خرید عمده
 • و…

دانلود افزونه Wholesale For WooCommerce Lite

جمع بندی : خرید و فروش عمده در ووکامرس

امروزه فروشگاه های اینترنتی بسیار گسترده شده اند و خرید های اینترنتی نیز مورد توجه خیلی از افراد جامعه است. یکی از راهکار های افزایش فروش در فروشگاه های اینترنتی، فروش عمده محصولات است. شما هم درصورت استفاده از افزونه ووکامرس، میتوانید قابلیت فروش عمده محصولات در ووکامرس را پیاده سازی کنید.

ما در این مقاله بهترین افزونه های فروش محصولات بصورت عمده را معرفی کردیم تا بتوانید قابلیت خرید عمده را در فروشگاه اینترنتی خود فعال کنید.

درصورت داشتن هرگونه سوال و مشکلی میتوانید از بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

بهنام باقریمشاهده نوشته ها

Avatar for بهنام باقری

حدود 9 سالی میشه که در زمینه طراحی سایت و میزبانی وب سایت به صورت تخصصی فعالیت دارم و در شرکت سابین سرور در کنار دوستان خوبم همراه شما عزیزان هستیم.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *